• Zboží stále nedorazilo a stále čekáme nedali ai vědět.

Jejich perfektní práce, tím pádem i spolupráce. Ochotní, příjemní, profesionální.....Kéž by takto pracovali všechny obchody.

• Zboží přišlo rychle

Bohužel postel přivezli bez zaplacených úložných dílů, které byly s postelí rovněž zaplacené.
    Zatím od doručení obchod nekomunikuje.

• Vice jak mesic cekani na vraceni 12 000 Kc na muj bankovni ucet!

Velmi ochotní.

• Rychle dodání

Objednala jsem si dětskou postel se skluzavkou. Nejdříve obávala, že budu muset dlouho čekat, protože mi přišel e-mail bez konkrétního termínu dodání. Ale 9. den po objednání (bez započítání víkendu) zavolala velmi milá paní a zeptala se, kdy je vhodné objednávku obdržet. A doručovatel je velmi milý, byl usměvavý, nabídl pomoc při přenášení. Postel je kvalitní, snadno se montuje, hlavní je nespěchat a pečlivě si prohlédnout návod. Navzdory špatným recenzím jsem ráda že objednala v tomto obchodě.

• Postel vypadá krásně
    • Super provedení a lehká montáž
    • Škoda že úložný prostor není součástí postele a jen se strčí pod ní na zem

Dobrý den,objednal postel 1.12.
    Do teď ji ne mám

• Odpoved na dotaz i v sobotu
    • Zbozi dorazilo temer ihned

Pote, co jsem plysaka (ktery uz temer dva roky nikde neni k sehnani) objednala, jsem si precetla recenze a rikali si, ze jsem udelala chybu. Neudelala! Na online dotaz jsem dostala odpoved i v sobotu a zbozi tedy objednala. Hned v nedeli mi byla potvrzena objednavka a dokonce byla pripravena k odeslani. Hned nasledujici den plysak dorazil. Vse OK.

Peníze jsem odeslala hned při objednávce..
    Na můj mail kde se postýlky nachází do teď odpocezeno nebylo a peníze a ani zboží nikde! Určitě nedoporučuji !

• Příšerná komunikace

• Neni nikde doba doruceni.

• Nulová komunikace
    • Nedodržení termínu

Doporučuji zde nic neobjednávat, ušetříte svůj čas.

• Již týden mám objednáno a z obchodu my přišlo na mail jen přijetí objednávky a tím zkončila komunikace.

• Absolutně žádná komunikace.

13 dní čekám na zboží a pokud se zeptám, nikdo neodpoví.

• nespolehlivost

NEDOPORUČUJI!!! 9.8.objednaná postel s garancí dodání za 7-14 dní. 25.8.slíbeno po telefonu, že do týdne zásilku dodají. Dnes 23.9. a zásilka nikde a naprosto žádná zpráva. Koupili jsme jinde a jen ztratili čas. Nikdy víc.

V žádném případě nedoporučuji!!!!
    Koncem července jsme zakoupili suchý bazén k 1. narozeninám našeho syna, a to s měsíčním předstihem. Přestože e-shop udává doručení "do 7-14 dnů u vás doma", tak jsme se po měsíci museli dotazovat, zda-li se doručení stihne. Komunikace byla velmi vlažná a odpověď na dotazy e-mailovou formou nulová. Paní, se kterou jsem mluvila po telefonu mi alespoň přislíbila zjistit, zda-li by dodavatel nedoručil přímo na naší adresu, opět ale bez jakékoliv zpětné informace. Nutno podotknout, že jsme se snažili vyjít vstříc a termín doručení posouvali (na úkor narozeninové oslavy). Nakonec jsem objednávku zrušila s požadavkem vrácení peněz zpět na účet. Peníze jsme bez jakékoliv omluvy obdrželi až po 2 týdnech (dle VOP). Nedokáži si představit, jaké by měl syn narozeniny, pokud bychom byli na penězích, za které jsme chtěli pořídit suchý bazén, závislý. Ze strany e-shopu se nám nedostalo žádné omluvy ani vyjádření jakékoliv lítosti.
    Opět mě překvapila bezohlednost českého eshopu.

Nejsou schopni zboží dodat

• Žádná zpětná vazba