• zboží po 20 dnech od objednání a zaplacení stále nedodáno

uvedený termín dodání zboží byl 7-10 dní. Po 20 dnech od objednání a zaplacení zboží stále nedorazilo.

Ani po mesici cekani zbozi nedorazilo. Stornoval jsem objednavku

Nedodali objednané a zaplacené zboží

Informace o odeslání zásilky ze strany společnosti poskytnuty i telefonickou cestou, vše přesně tak, jak bylo deklarována. Zboží řádně zabaleno, nepoškozeno, nic nechybělo a včas doručeno.

• Velký výběr
    • Slušné ceny
    • Doručení trvalo asi 25 dní. A to měl být produkt skladem u dodavatele.

• dlouhá doručovací doba
    • nekvalitní zboží

Psali že postýlka přijde do 7-14 dnech a přišla až po 4 týdnech po několika urgencích. Z obchodu se vůbec neozvali že by se omluvili za opoždění.Musela jsem několikrát urgovat sama. Navíc kvalita špatná, matrace hodně nekvalitní.

Velmi dobrá komunikace a rychle dodání. Paní byla ochotná a velmi milá. Košík krásný.

12.6. objednaná postýlka, zaplacena online kartou, doteď nic, ani zpráva o stavu. Dodání 7-14 dní uvádějí. Dnes je 5.7. svátek i zítra, pak jen pátek to pochybuji a pak zase víkend. A bude to měsíc a nic. A to jsem původně chtěla napsat do poznámky, jestli by se to zvládlo do 23.6. kvůli narozeninám dcerky, ale to jsem neočekávala, další měsíc ale také ne. Dotazník mi přišel 24.6., to jako ano, to bylo rychlý.

S tímto obchodem jsem spokojená.Komunikace ze strany obchodu byla skvělá,po týdnu volala paní kdy mi postel přivezou.Je opravdu hezká,jak na fotkách.I s dopravou nebyl problém,pan mi i pomohl až ke dveřím.Dekuji

• Zboží mi bylo doručeno v termínu

• Hezké fotky na internetu
    • Nedostanete to, co je vyfocené, jen část a zbytek si musíte draze dokupovat. Přitom při nákupu počítáte,že je to kompletní.

Fotka, kdy je u postele nad skluzavkou stříška, je klamavá, přijde vám pouze postel, rošt, skluzavka, 3 hadry na nalepení dole a to je všechno. Za mě je to nekompletní. Kupoval jsem jinde a kompletní jsem to v minulosti dostal. I přes komunikaci s obchodem jsme došli k tomu, že pokud chci stříšku princezna,tak ji vlastně ani nemohu dostat. Zklamaní

• Velmi široký výběr zboží.

Po zaslaní reklamace na prasklý díl kvůli špatně vyvrtaným otvorům a nesprávný rozměrům dna úložného prostoru jsem byl do dvou dnů kontaktován. Pán byl velmi příjemný a slušný, ale bylo mi sděleno, že to jako reklamace nepůjde. Bylo mi slíbeno nacenění nového dílu a od té doby žádná komunikace. I přesto doporučuji.

Zboží jsem objednala 29.4. s tím že mi bude dodáno do 7-14 dnů. Bohužel Proutěný koš pro miminko s kompletním vybavením bílý - lední medvěd růžový doteď nedorazil. Takže pořád na svou objednávku čekám.
    Pokud někdo potřebuje doručit zboží / objednávku na určité datum, tak bych s nákupem už v tuto chvíli váhala.

• Nízká cena zboží

Zboží objednáno již 3 týdny a stále nedorazilo. Dodací lhůta měla být 7-14 dní.

S obchodem jsem spokojená.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Milý personal, snažili se najit nejake reseni, bohuzel by to stalo dalsi penize.

Objednala jsem postel, kde byl soucasti lamelovy rost a matrace a k tomu jsem přiobjednala “kvalitni” kokosovou matraci. Vse za nemale penize. Potvrzeni prijate platby jsem si po par dnech musela vyzadat telefonicky. Po 14dnech jsem musela opet volat ohledne dodani. Nakonec mi dle domluvy dodali nejprve postel s daným rostem a puvodni matraci. Katastrofa. Uspávám zde syna, dohromady nemame vic nez 70kg. Při každém pohybu postel/rošt neskutečne vrže a člověk má strach, ze se pri otaceni ci zvedani z postele propadne! Ulozny prostor je pouze suplik pod postel, neni zamýšlen napevno. Dodatecne dodana matrace za skoro 3000 take katastrofa, jsem velice zklamana. Budeme muset investovat do noveho rostu a casem i do nove matrace, takze se postel vyšplhá na pěknou castku. Rozhodne nakup nabytku v tomto obchode nemohu doporucit.

• komunikace
    • dodání na samém začátku uváděné dodací lhůty
  • Pořád čekáme na dětskou postel,bylo napsáno 7-14 dní a stále nedorazila. Tak nevím jestli dorazí.

spolehlivost, rychlost,