Jejich perfektní práce, tím pádem i spolupráce. Ochotní, příjemní, profesionální.....Kéž by takto pracovali všechny obchody.

Velmi ochotní.

• Rychle dodání

Objednala jsem si dětskou postel se skluzavkou. Nejdříve obávala, že budu muset dlouho čekat, protože mi přišel e-mail bez konkrétního termínu dodání. Ale 9. den po objednání (bez započítání víkendu) zavolala velmi milá paní a zeptala se, kdy je vhodné objednávku obdržet. A doručovatel je velmi milý, byl usměvavý, nabídl pomoc při přenášení. Postel je kvalitní, snadno se montuje, hlavní je nespěchat a pečlivě si prohlédnout návod. Navzdory špatným recenzím jsem ráda že objednala v tomto obchodě.

• Postel vypadá krásně
    • Super provedení a lehká montáž
    • Škoda že úložný prostor není součástí postele a jen se strčí pod ní na zem

• Odpoved na dotaz i v sobotu
    • Zbozi dorazilo temer ihned

Pote, co jsem plysaka (ktery uz temer dva roky nikde neni k sehnani) objednala, jsem si precetla recenze a rikali si, ze jsem udelala chybu. Neudelala! Na online dotaz jsem dostala odpoved i v sobotu a zbozi tedy objednala. Hned v nedeli mi byla potvrzena objednavka a dokonce byla pripravena k odeslani. Hned nasledujici den plysak dorazil. Vse OK.

Informace o odeslání zásilky ze strany společnosti poskytnuty i telefonickou cestou, vše přesně tak, jak bylo deklarována. Zboží řádně zabaleno, nepoškozeno, nic nechybělo a včas doručeno.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Velký výběr
    • Slušné ceny
    • Doručení trvalo asi 25 dní. A to měl být produkt skladem u dodavatele.

Velmi dobrá komunikace a rychle dodání. Paní byla ochotná a velmi milá. Košík krásný.

S tímto obchodem jsem spokojená.Komunikace ze strany obchodu byla skvělá,po týdnu volala paní kdy mi postel přivezou.Je opravdu hezká,jak na fotkách.I s dopravou nebyl problém,pan mi i pomohl až ke dveřím.Dekuji

• Zboží mi bylo doručeno v termínu

• Velmi široký výběr zboží.

Po zaslaní reklamace na prasklý díl kvůli špatně vyvrtaným otvorům a nesprávný rozměrům dna úložného prostoru jsem byl do dvou dnů kontaktován. Pán byl velmi příjemný a slušný, ale bylo mi sděleno, že to jako reklamace nepůjde. Bylo mi slíbeno nacenění nového dílu a od té doby žádná komunikace. I přesto doporučuji.

• Nízká cena zboží

S obchodem jsem spokojená.

• komunikace
    • dodání na samém začátku uváděné dodací lhůty
  • Pořád čekáme na dětskou postel,bylo napsáno 7-14 dní a stále nedorazila. Tak nevím jestli dorazí.

spolehlivost, rychlost,

• široký výběz zboží,skvělá zpětná vazba,doporučuji

• Rychlá a přehledná komunikace.

Ochotný personál , bohatá nabídka zboží