• široký výběz zboží,skvělá zpětná vazba,doporučuji

Řekli mi, že zboží dorazí za 7 až 14 dní. a teď je to 14 dní docela daleko.Neobdržel jsem zprávu vysvětlující problém. Mám podezření, že zruší mou objednávku. A teď když mi to pošlou, tak zboží nepřevezmu.!

• Rychlá a přehledná komunikace.

• Velice špatná kvalita dodaného zboží

• Přišlo před Vánoci
    • Úplně jiné zboží než bylo objednáno

Obchod nedoporučuji, objednala jsem gauč k Vánocům pro syna. Po týdnu mi přišel meil,objednávka je připravena na předání dopravci. Po týdnu se nic nedělo . Paní mi po telefonu zdělila, že si pamatuje, že u této objednávky byl problém a prý není potah. Super, že věděla,ještě mohli dát vědět mně. Změnila jsem tedy potah, který měl už být bez problému, aby mi dárek přišel do Vánoc. Gauč opravdu došel dva dny před Vánoci, ale úplně jiný potah. Vracet už nebudu jelikož je to dárek od Ježíška.

Ochotný personál , bohatá nabídka zboží

• Jako jeden z mála nabízí semišové sedací pytle
    • Dlouho se nic neděje

25.11.2022 jsem objednal sedací pytel nebo vak. Komunikace obchodu je standardní, jako u všech oatatních. Bohužel jim všechny úkony trvají týdny a člověk neví, jestli balík přijde nebo ne. Chystám se zavolat, co se teda děje. Budu doufat, že do Vánoc ten balík přijde.

• Přijali objednávku a od té doby se neozvali. Tak nevím, jestli do Vánoc přijde?!!!

Super

• Mají uvedeno, ze je zbozi skladem a pak se vymlouvaji ze se sesli dve stejne objednavky...a pokzd se neozvete tak ani nedaji vedet...

• Dlouhá doba dodání.

• obrovská ochota doručit zboží dle přání zákazníka
    • aktivní komunikace

Spatná komunikace, 14 dni nevim co se děje se zbozim

• Postel je pekna, za super cenu.
    • Služby přímo od SvetPokoju v pořádku, volání den dopředu s informacemi v pořádku. Ale služba DHL pro doručení je katastrofální. Doručení pro pracujícího člověk POUZE ve všední dny v ranních a dopoledních hodinách. NIKDO mi nevyšel vstříc s 30g a 2m balíčkem, abych to mohla v pořádku vyzvednout kdykoliv od 13h. Poznámka - urgence, žádost byla eskalována před započetím doručení, naprosto ignorovali a sami defakto řekli že je to nezajímá.
    • Velká nevýhoda, že si člověk nemůže zvolit dopravce jiné firmy na stránkách, z toho důvodu už nehodlam nikdy nic objednavat z tohoto podniku.

• - postýlka je vzhledově pěkná - velký výběr motivů
    • - nebyl dodržen termín dodání ( o týden - po telefonickém přeptání)
    • - u roštu postýlky chyběla dvě prkna

Pozor na rozměr postele, aby byla dostupná zejm. matrace, kterou si přejete...

• Kontaktovala som obchod s otazkou, ci by vedeli priblizne, kedy zbozi dorazi. Komunikacia veskera zadna.

Jen ty nejlepší ☺️

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• zboží je kvalitní a pěkné

doručovací doba je mnohem delší než deklarují na stránkách

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Zboží dorazilo asi o měsíc později