• Levné
    • Rychle dodané

Byl to první nákup, navíc menšího rozsahu. Proběhl naprosto v pořádku.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a za to, že jste si vybrali naši službu pro svůj první nákup. Jsme rádi, že celý proces proběhl naprosto v pořádku a že jste byl spokojen s našimi službami.
    Vaše slova o cenové dostupnosti a rychlé dodávce jsou pro nás velmi povzbuzující. Snažíme se neustále zlepšovat a poskytovat našim zákazníkům skvělý zážitek při nakupování.
    Pokud byste měl v budoucnu nějaké další otázky nebo pokud budete potřebovat další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když Vám znovu poskytneme vynikající služby.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.

• Zboží poškozeno, vyteklé

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

velmi nás mrzí, že jste měli takovou negativní zkušenost s naším obchodem. Omlouváme se za zpoždění doručení a za škodu, kterou zboží utrpělo. To není standard, který bychom chtěli udržovat, a chceme se vám za to upřímně omluvit.
    Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme vám za trpělivost.

S pozdravem, Team Surtep.cz

• Je krásný jen na jedné straně nedrží tvar už mám jeden a ten je super v tomto asi málo výplně jinak spokojená

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našli čas napsat názor na náš výrobek. Jsme rádi, že Vám naše zboží většinou vyhovuje a že jste spokojená s krásným vzhledem. Omlouváme se za to, že produkt nemá dostatek výplně na druhé straně a nedrží tvar tak, jak byste očekávala. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná, a bereme si ji k srdci. Budeme pracovat na zlepšení kvality našich výrobků a zajistíme, aby budoucí verze byly ještě lepší a plně uspokojily očekávání našich zákazníků.

Děkujeme za Vaši loajalitu a přejeme Vám mnoho dalších pozitivních zkušeností s našimi produkty.

S pozdravem, Surtep.cz

• Rychlé doručení

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu! Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání zboží. Naše snaha je vždy zajistit co nejlepší služby a uspokojit naše zákazníky. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu a doufáme, že Vás budeme moci opět obsloužit s maximální spokojeností. Děkujeme za Vaši důvěru a přízeň!
    Team Surtep.cz

Objednáno... doručeno... obchod doporučuji...

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

velmi si ceníme Vaší kladné recenze a potěšilo nás, že jste s naším obchodem spokojeni. Jsme rádi, že jsme Vám mohli zajistit rychlé a bezproblémové doručení zboží do jednoho týdne. Vaše doporučení nás těší a věříme, že budeme moci i nadále splňovat Vaše očekávání.

Pokud byste měli jakékoli další otázky či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• Rychle dodání

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu! Jsme opravdu potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlým dodáním. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a těší nás, že jsme mohli splnit Vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další otázky nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás a těšíme se na Vaši další návštěvu v našem obchodě. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám skvostné nakupování!

• Nebylo doručeno, peníze vráceny

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti spojené s nedodáním objednávky a chápeme, jak frustrující tato situace může být. Rádi bychom vám poděkovali za zpětnou vazbu a informace ohledně vrácení peněz. V každém případě vám chceme vyjádřit upřímnou omluvu za tuto chybu a nevyhovující zkušenost.

S pozdravem, Team Surtep.cz

• Bezkonkurenční cena, rychlé doručení, jednoduché zabalení.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojená s našimi službami. Rádi slyšíme, že zboží dorazilo včas, a že jste ocenila naše bezkonkurenční ceny. Snažíme se vždy zajistit rychlé a efektivní dodání, abychom splnili očekávání našich zákazníků.

Vaše slova nám dodávají energii a motivaci pokračovat v poskytování kvalitních služeb. Doufáme, že i nadále budete s naším obchodem spokojená a že Vás budeme moci obsloužit i v budoucnu.

Pokud byste měl(a) nějaké další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám radost z Vašeho nového zboží!

Uplne vse perfektni

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi! Jsme opravdu rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni. Naše hlavní snahou je poskytovat rychlé a kvalitní dodávky, a je skvělé slyšet, že zboží dorazilo až tak rychle. Vaši slova o perfektním stavu všeho nás těší a posiluje nás v našem úsilí o maximální spokojenost zákazníků.

Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky či potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Oceňujeme vaši důvěru a doufáme, že se k nám vrátíte při dalších nákupech.

Přejeme vám krásný den!

• Ok
    • Nic.

Vše OK.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojeni a že vše proběhlo bez problémů. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme Vám krásný den a těšíme se na další vaši návštěvu.

S pozdravem, Team Surtep.cz

Rychlé dodání. Dobrá cena.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s naším obchodem. Rychlé dodání a dobrá cena jsou pro nás prioritou, a je skvělé slyšet, že jsme tyto očekávání splnili. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a těší nás, že jsme vás mohli uspokojit.

Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky nebo potřeby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a doufáme, že vás brzy opět uvidíme jako naše spokojené zákazníky.

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám příjemný den!

S pozdravem, Team Surtep.cz

• Spolehlivost, rychlost, podpora a milá komunikace. Určitě nakoupím znovu, doporučuji

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste byla s naším obchodem spokojená a ocenila jste naši spolehlivost, rychlost, podporu a příjemnou komunikaci. Vaše doporučení nás velmi těší a je pro nás potvrzením, že se snažíme plnit očekávání našich zákazníků.

Těšíme se na to, že Vás opět přivítáme mezi našimi zákazníky a budeme se snažit i nadále poskytovat kvalitní služby.

Pokud byste měl/a nějaké další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a přízeň.

• rychlé a spolehlivé

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi a za to, že jste si našli čas napsat o své zkušenosti s naším obchodem. Jsme velmi potěšeni, že jste byl(a) spokojen(a) s našimi službami. Rychlost a spolehlivost jsou pro nás klíčovými hodnotami, a je skvělé slyšet, že jsme tyto očekávání splnili.
    Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám příjemné nákupy.

Ok

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho obchodu! Jsme velmi rádi, že jste měli pozitivní zkušenost s našimi službami. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání.
    Děkujeme, že jste si vybrali naši firmu a těšíme se na Vaši další návštěvu.

S pozdravem, Team Surtep.cz

• Dobrá cena, rychlé zaslání. Děkuji a ráda doporučuji.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši kladnou zpětnou vazbu! Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s našimi službami. Snažíme se nabízet nejen konkurenceschopné ceny, ale také rychlé a efektivní dodání. Vaše doporučení nám znamená hodně a těší nás, že jste s námi byli spokojeni. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky nebo potřeby, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vaši příští návštěvu.
    Team Surtep.cz

• Perfektní služby ve všem, kvalitní zboží

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu! Jsme potěšeni, že jste s našimi službami spokojeni. Rádi slyšíme, že zboží dorazilo rychle a že jste byli spokojeni s jeho kvalitou. Vaše doporučení nám znamená hodně a těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání. Budeme se těšit na další příležitost obsloužit Vás a doufáme, že si u nás opět najdete to, co hledáte. Díky za Vaši důvěru a přízeň!

V pořádku.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a doporučení obchodu! Jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jsme splnili vaše očekávání. Pokud budete mít nějaké další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši další návštěvu. Děkujeme za vaši důvěru a přejeme vám příjemné nakupování!

+ OBCHOD V POŘÁDKU
    - ZKLAMÁNÍ S VÝROBKEM ,VESTA MÁ ŠPATNĚ UŠITÉ OTVORY NA PACIČKY

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Dobrý den, Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme potěšeni, že obchod splnil vaše očekávání a že doručení zboží proběhlo v přijatelném termínu. Omlouváme se za zklamání s výrobkem, že vesta má špatně ušité otvory na pacičky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a rádi bychom tuto situaci vyřešili. Prosím, kontaktujte nás a poskytněte více informací ohledně problému s výrobkem. Jsme tu pro vás a uděláme maximum pro to, abychom vyřešili tuto situaci a zajistili vaši spokojenost s našimi produkty. Děkujeme za pochopení a další šanci.

Rychlá doprava

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši kladnou recenzi! Jsme potěšeni, že jste s naším obchodem spokojeni. Vaše 100 % hodnocení a pochvala za rychlou dopravu nás opravdu těší. Jsme si vědomi důležitosti spokojenosti našich zákazníků a jsme rádi, že vám můžeme poskytnout pozitivní zkušenost. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši další návštěvu v našem obchodě!
    Team Surtep.cz

Objednáno v pátek, doručeno v sobotu. Co víc si přát.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste byli s našimi službami spokojeni. Rychlé dodání objednávky je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme Vám schopni zajistit příjemný nákupní zážitek. Vaše doporučení znamená pro nás hodně a těšíme se na Vaši příští návštěvu. Přejeme Vám mnoho Vaším zakoupeným produktem budeme rádi, když nás opět potěším a opět při dalším nákupu. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný den!