Nejsem spokojena s kvalitou vyrobku

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a litujeme, že nejste spokojeni s naším produktem. Vaše názory jsou pro nás velmi důležité, a chceme se ujistit, že Vaše zkušenost bude co nejlepší.

Rádi bychom lépe porozuměli Vašim obavám ohledně kvality vyrobku. Prosíme Vás, zda byste mohli poskytnout více informací o konkrétních problémech, které jste zaznamenali? Tím nám umožníte lépe porozumět situaci a přijmout nezbytná opatření k zlepšení kvality našich výrobků.

Vaše spokojenost s našimi produkty a službami je pro nás prioritou, a budeme rádi, pokud nám poskytnete další podrobnosti, abychom mohli co nejlépe reagovat na Vaše potřeby.

Děkujeme za Vaše pochopení a ochotu sdílet Vaše zkušenosti.

Rychlost a spolehlivost.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi! Jsme opravdu potěšeni, že jste spokojeni s naší rychlostí a spolehlivostí. Vaše doporučení nám znamená mnoho a je pro nás potvrzením, že naše snaha o poskytování kvalitních služeb přináší očekávané výsledky. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme, že jste si vybrali naši službu!

• Skvělá komunikace
    • Jediné mínus, které jsem našla, je ne příliš spolehlivé značení velikosti jednotlivých oblečků

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našli čas podělit se o Vaše zkušenosti s naším obchodem. Jsme opravdu potěšeni, že jste ocenili rychlost dodání a kvalitu naší komunikace.

Omlouváme se za eventuální nejasnosti ohledně značení velikostí oblečení. Vaše zpětná vazba nám velmi pomáhá při zlepšování našich služeb. Budeme se snažit vyřešit tuto záležitost a zajistit, aby bylo značení velikostí jasnější a spolehlivější pro naše zákazníky.

Jsme rádi, že Vás můžeme mít mezi našimi spokojenými zákazníky a těšíme se na to, že Vás budeme moci obsloužit znovu v budoucnosti. Pokud budete mít jakékoli další připomínky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a přízeň.
    Team Surtep.cz

• Velmi rychlé dodání zboží, krásný produkt

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

velmi si vážíme Vaší pozitivní recenze a potěšilo nás, že jste byla spokojena s našimi službami. Rychlost dodání a kvalita produktu jsou pro nás klíčové, a je skvělé slyšet, že jsme tyto očekávání splnili.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těšíme se na to, že Vám budeme moci i nadále poskytovat kvalitní služby. Pokud byste měla nějaké další otázky či připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a doufáme, že se k nám brzy vrátíte.

S přátelským pozdravem,

SPOLEHLIVÝ SHOP,KVALITNÍ ZBOŽÍ,RYCHLÉ DODÁNÍ

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi rádi, že jste spokojeni s naším obchodem. Naše hlavní priority jsou spolehlivost, kvalita zboží a rychlé dodání, a je skvělé slyšet, že jsme splnili Vaše očekávání. Vaše doporučení je pro nás obrovskou odměnou a motivací pokračovat v poskytování vysoké úrovně služeb. Pokud budete mít nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši příští návštěvu!

• Vše moc hezké
    • Bohužel i po změření velikosti nevyhovovali(psi oblecky)
    • Je mi moc líto,že nejsou všechny velikosti dostupné

Obchod vřele doporučuji,objednám znovu.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si naši službu oblíbili. Jsme rádi, že zboží dorazilo včas a že jste spokojeni s kvalitou. Vaše pochvaly ohledně vzhledu zboží nás těší.

Omlouváme se za to, že vybrané velikosti nevyhovovaly pro vaše psi. Snažíme se poskytovat co nejširší nabídku, ale bohužel nemáme vždy všechny velikosti skladem. Budeme pracovat na tom, abychom zlepšili dostupnost různých velikostí a nabízeli širší rozsah možností pro naše zákazníky.

Jsme rádi, že i přesto, že došlo k nesrovnalostem s velikostí, máte v úmyslu u nás znovu nakupovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těší nás, že máte v plánu využít našich služeb i v budoucnu.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem, Team Surtep.cz

• Objednávala jsem 9.1., zaplatila kartou hned a zboží zatím nedorazilo (16.1.), ani žádný mail v jakém stavu je objednávka, kdy bude doručena..

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Platba kartou neproběhla z nějakého důvodu. Peníze Vám nebyli strženy z Vašeho účtu, proto se zboží neodeslalo jelikož nebylo zaplacené. Prosím objednejte zboží opětovně a zkontrolujte úhradu.
    Děkuji

• Rychlé odeslání
    • nevím

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlým odesláním. Pokud máte nějaké další otázky nebo připomínky, rádi Vám pomůžeme. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem, Team Surtep.cz

Kvalitní zboží. Fotopapíry jsou super.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za krásnou recenzi a za to, že jste si naši službu vybrali. Jsme velmi potěšeni, že jste s doručením zboží byli spokojeni a že vám naše fotopapíry přinesly radost. Vaše pozitivní zpětná vazba nám dodává energii a motivaci pokračovat v poskytování kvalitních produktů a služeb. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na to, že vám budeme moci znovu sloužit.

S přátelským pozdravem, Team Surtep.cz

Vše super. Jen škoda, že každá velikost M je jinak velká.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu! Jsme rádi, že jste spokojeni se zkušeností. Omlouváme se však za nekonzistenci ve velikostech. Budeme se snažit zlepšit konzistenci ve velikostech, abychom zajistili lepší nákupní zážitek pro naše zákazníky. Vaše připomínky jsou pro nás velmi cenné. Děkujeme, že jste si našel(a) čas napsat recenzi, a těšíme se na Vaši další návštěvu v našem obchodě!

• Bezkonkurenční rychlost
    • Mohly by být trochu lepší možnosti vyhledávání

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že nám doporučujete. Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s naší rychlostí, a ceníme si Vaší podpory.

Rozumíme Vašemu názoru ohledně možností vyhledávání a bereme si ho k srdci. Naším cílem je neustále se zlepšovat a poskytovat co nejlepší služby našim zákazníkům. Budeme pracovat na vylepšení možností vyhledávání, abychom zajistili co nejlepší uživatelský zážitek.

Děkujeme, že jste si našli čas sdílet své zkušenosti a že jste s námi spokojeni. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další návrhy nebo připomínky, rádi je přijmeme. Jsme tu pro Vás a těšíme se na další Vaše návštěvy.

nákup bez problému

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi rádi, že váš nákup proběhl bez problémů a že jste s našimi službami spokojeni. Vaše doporučení nám velmi potěšilo a těšíme se, že vám můžeme být nápomocní i v budoucnosti. Pokud budete mít nějaké další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme vám radost z vašeho zakoupeného produktu a děkujeme za vaši důvěru v naší společnost.

O.K.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Pokud byste měli nějaké další otázky nebo požadavky, prosím, dejte nám vědět. Jsme tu pro Vás a těšíme se na to, že Vás budeme moci obsloužit i v budoucnu.

S přátelským pozdravem, Team Surtep.cz

• Rychlé dodání, velká spokojenost

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našli čas podělit se o své zkušenosti s naším obchodem. Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s rychlým dodáním a že jsme splnili Vaše očekávání. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a jsme potěšeni, že jsme mohli přispět k pozitivnímu zážitku z nákupu.

Budeme se těšit na to, že Vás opět obsloužíme a že nám dáte příležitost Vás potěšit i příště. Pokud budete mít nějaké další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná.

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti z Vašeho zakoupeného produktu.

S pozdravem, Team Surtep.cz

• krátká doba od objednývky k doručení

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a doporučení obchodu! Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s naší službou. Rádi slyšíme, že zboží dorazilo velmi rychle, během pouhých 2 dnů od objednávky. Vaše spokojenost a rychlá doručení jsou pro nás prioritou. Budeme se těšit na vaši další návštěvu a přejeme vám spoustu radosti s vaším novým zbožím. Díky za vaši důvěru a podporu!
    s pozdravem Team Surtep.cz

• Levné
    • Rychle dodané

Byl to první nákup, navíc menšího rozsahu. Proběhl naprosto v pořádku.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a za to, že jste si vybrali naši službu pro svůj první nákup. Jsme rádi, že celý proces proběhl naprosto v pořádku a že jste byl spokojen s našimi službami.
    Vaše slova o cenové dostupnosti a rychlé dodávce jsou pro nás velmi povzbuzující. Snažíme se neustále zlepšovat a poskytovat našim zákazníkům skvělý zážitek při nakupování.
    Pokud byste měl v budoucnu nějaké další otázky nebo pokud budete potřebovat další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když Vám znovu poskytneme vynikající služby.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.

• Zboží poškozeno, vyteklé

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

velmi nás mrzí, že jste měli takovou negativní zkušenost s naším obchodem. Omlouváme se za zpoždění doručení a za škodu, kterou zboží utrpělo. To není standard, který bychom chtěli udržovat, a chceme se vám za to upřímně omluvit.
    Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme vám za trpělivost.

S pozdravem, Team Surtep.cz

• Je krásný jen na jedné straně nedrží tvar už mám jeden a ten je super v tomto asi málo výplně jinak spokojená

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našli čas napsat názor na náš výrobek. Jsme rádi, že Vám naše zboží většinou vyhovuje a že jste spokojená s krásným vzhledem. Omlouváme se za to, že produkt nemá dostatek výplně na druhé straně a nedrží tvar tak, jak byste očekávala. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná, a bereme si ji k srdci. Budeme pracovat na zlepšení kvality našich výrobků a zajistíme, aby budoucí verze byly ještě lepší a plně uspokojily očekávání našich zákazníků.

Děkujeme za Vaši loajalitu a přejeme Vám mnoho dalších pozitivních zkušeností s našimi produkty.

S pozdravem, Surtep.cz

• Rychlé doručení

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu! Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání zboží. Naše snaha je vždy zajistit co nejlepší služby a uspokojit naše zákazníky. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu a doufáme, že Vás budeme moci opět obsloužit s maximální spokojeností. Děkujeme za Vaši důvěru a přízeň!
    Team Surtep.cz

Objednáno... doručeno... obchod doporučuji...

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

velmi si ceníme Vaší kladné recenze a potěšilo nás, že jste s naším obchodem spokojeni. Jsme rádi, že jsme Vám mohli zajistit rychlé a bezproblémové doručení zboží do jednoho týdne. Vaše doporučení nás těší a věříme, že budeme moci i nadále splňovat Vaše očekávání.

Pokud byste měli jakékoli další otázky či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši příští návštěvu.