Skvely! Zbozi sice nebylo v poradku, jen jsem je upozornil a ackoli nezadal reseni (bylo to levne doprava by byla drazsi) sami se nabidli, ze vrati penize, dokonce darkem nechali jine levne polozky objednavky jako podekovani, ze jsem se ja choval ohleduplne a niceho se nedozadoval pry na ne ,,hned neposilal COIku" :D

Po 5 dnech od objednávky žádná zpráva o tom, kdy bude zboží odesláno. Platba bohužel provedena předem,takže nemám zboží ani peníze. Po odeslání emailu s dotazem na zboží, se mi vždy vrátí zpátky jako nedoručitelná zpráva. Jsem zklamaná. Obchod opravdu nedoporučuji, nedostanete zboží a ještě přijdete o peníze.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Bohužel do této chvilky jsme si nebyli vědomi pochybení.. E-mailové adresy jsme testovali a veškeré námi odeslané emaily byly doručeny. Prosím Vás o zaslání zpětné zprávy, kterou jste obdržela při snaze o poslání emailu. Kontaktujte mne na [email protected] do kopie prosím uveďte [email protected]. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Jak možná víte z ostatních recenzí, naším záměrem nikdy není zákazníky poškodit. Vaše objednávka nebyla odeslána kvůli nedostupnosti bezplatného dárku, který byl součástí objednávky. Objednávku jsme nyní stornovali a částku vám vrátíme zpět na účet.
    Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za vaši trpělivost.

Team Surtep.cz

• spolehlivý obchod, rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste si vybrali naši službu! Jsme rádi, že jste byli s naším obchodem spokojeni a že jsme splnili vaše očekávání. Budeme se těšit na vaši další návštěvu a na to, že vám opět poskytneme rychlé a spolehlivé služby.

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi! Jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojeni a že jsme vám mohli poskytnout rychlé vyřízení objednávky. Pokud byste měli v budoucnu jakékoliv další otázky nebo potřebovali další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!
    Team Surtep.cz

• Cena a rychlost dodání.

U toho to prodejce jsem kupoval hry ještě když měl pobočku na Kladně v Tesco a vždy naprostá spokojenost.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

"Velmi si vážíme vaší kladné zpětné vazby! Jsme rádi, že jste s našimi službami a rychlostí dodání spokojeni. Snažíme se neustále zlepšovat a udržovat vysokou úroveň zákaznického servisu. Těší nás, že jsme vás mohli obsloužit již od doby, kdy jsme měli pobočku v Tesco na Kladně. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vaši další návštěvu!"

• Nízké ceny
    • Velmi rychle doručení

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za vaši kladnou zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste spokojeni s našimi službami a rychlostí doručení. Vaše podpora je pro nás důležitá a těší nás, že jsme splnili vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme kvalitní služby i nadále. Děkujeme za vaši důvěru a doufáme, že vás brzy uvidíme zase!

rychlé dodání

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši kladnou zpětnou vazbu a za doporučení našeho obchodu! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání. Pokud budete potřebovat v budoucnu další pomoc nebo produkty, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

jsme opravdu potěšeni, že jste si našli čas napsat tuto kladnou recenzi! Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je skvělé slyšet, že jste byl/a s našimi službami spokojen/a. Rádi bychom vám poděkovali za vaše doporučení a za to, že jste si vybral/a náš obchod. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další potřeby nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

• Perfektní komunikace
    • NIC !!!

Vesta předčila očekávání, moc hezká. Na těle sedí dobře. Prozatím neodzkoušena ve vodě.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši skvělou recenzi! Jsme nadšeni, že jste s naším produktem spokojeni a že vaše očekávání předčila naše výrobky. Vaše poznámka o perfektní komunikaci a rychlosti dodání nás opravdu těší.

Doufáme, že si budete užívat vaší nové vesty nejen na suchu, ale i ve vodě. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za vaši důvěru a přejeme vám spoustu radostných chvil s vaším novým vybavením!

S pozdravem, Team Surtep.cz

• Rychlost dodávky, kvalita zpracování.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste byli s našimi službami spokojeni. Rychlost dodávky a kvalita zpracování jsou pro nás prioritou, a je skvělé slyšet, že jsme splnili vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další potřeby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

velká spokojenost

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste s našimi službami spokojeni a že Vás naše obchodní záležitosti uspokojují. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás!

• široký sortiment
    • věci, které jsem jinde nesehnala
    • podrobný popis produktů

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste spokojeni s naším obchodem a že jsme splnili vaše očekávání. Naše snaha je nabízet široký sortiment produktů a zajistit, aby každý zákazník našel v naší nabídce vše, co potřebuje. Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout výrobky, které jste jinde nenalezli, a že vám náš podrobný popis produktů usnadnil výběr. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těšíme se na vaši další návštěvu. Děkujeme, že jste si vybrali naši službu!

• Dostupnost

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

"Velmi děkujeme za vaši pozitivní recenzi a doporučení naší provozovny! Jsme rádi, že jste ocenili naši dostupnost a že jsme vám mohli poskytnout kvalitní služby. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jste s námi byli spokojeni. Doufáme, že vás brzy u nás opět uvidíme!"

Team Surtep.cz

• blesková rychlost dodání!

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání vaší objednávky. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši další návštěvu!

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši kladnou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni a že jsme dokázali rychle vyřídit vaši objednávku. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že jste si vybrali náš obchod. Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení spokojeni.
    Team Surtep.cz

• Byla jsem překvapená rychlostí dodání.

Milá recenzentko,

velmi děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme opravdu potěšeni, že jste byla spokojená s rychlostí dodání vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a je skvělé slyšet, že jsme splnili vaše očekávání. Doufáme, že se k nám brzy vrátíte a že vám budeme moci opět poskytnout vynikající zákaznickou službu.

• Spokojenost.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi! Jsme moc rádi, že jste s rychlostí dodání našeho zboží byli spokojeni. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jsme vám mohli poskytnout kvalitní služby. Pokud budete mít v budoucnu jakýkoliv dotaz nebo požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Vcelku spokojenost.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

velmi si vážíme vaší pozitivní recenze a doporučení našího obchodu! Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme byli schopni splnit vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru a doufáme, že vás brzy uvidíme znovu.

• Rychlé dodání.
    • Zatím nic.

Objednal jsem špatnou velikost. Psí pláštěnku jsem poslal na výměnu.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste si vybral náš obchod! Jsme rádi, že doručení Vašeho zboží bylo rychlé a bezproblémové.

Ohledně Vaší objednávky s nesprávnou velikostí, jsme připraveni Vám pomoci s výměnou. Prosím, kontaktujte nás a my se postaráme o co nejrychlejší a hladký proces výměny za správnou velikost.

Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení. Jsme tu pro Vás a těšíme se na to, že Vám pomůžeme vyřešit tuto situaci.

S přátelským pozdravem, Team Surtep.cz