• Opakovaný nákup, spokojenost
    • U psích veci bych uvítala širší sortiment, treba vodítka a vubec veci pro velke psy.

Vyzvedavam v místě, je to pohodlne. Slusne ceny u vybraného sortimentu.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a za vaši pravidelnou návštěvu našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami a výběrem produktů. Budeme se těšit na vaši další návštěvu a doufáme, že vás budeme i nadále uspokojovat. Pokud budete mít nějaké další připomínky nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Děkujeme za vaši důvěru!
    Team Surtep.cz

Zboží budu vracet dodavateli. Nemožnost komunikace, reklamace přes tel. čísla. Bylo mi zasláno úplně jiné zboží, než bylo objednáno.
    Druhá objednávka u Alza na stejné zboží od stejného dodavatele. Výsledek ten samí, zboží bylo dodáno jiné než jsem si objednal. Nyní jsem majitelem 4 věcí, které jsem si neobjednal. Uvidíme jak bude dodavatel reagovat na reklamaci při vrácení zboží. Nechápu jak je možné, že dodavatel zasílá přes více zprostředkovatelů jiné zboží, než jsem si objednal. Konkrétně se jedná o kleště na psí drápky, kde se fotka, popis zboží, cena, rozchází.

100% spokojenost

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a motivuje nás ke stále lepšímu poskytování našich služeb. Rádi vám pomáháme a jsme tu pro vás kdykoliv potřebujete. Pokud máte jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Děkujeme, že jste si vybrali naše služby!

rychlost

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a hodnocení našeho rychlého odeslání! Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s našimi službami a doručením vašeho objednaného zboží. Naším cílem je vždy zajistit, aby naši zákazníci obdrželi své objednávky co nejrychleji a s minimálními potížemi. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a budeme se snažit udržovat tuto vysokou úroveň služeb i nadále.

Pokud byste měli nějaké další dotazy nebo potřebovali naše služby v budoucnu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu, abychom vám pomohli. Děkujeme, že jste si vybrali naši firmu, a těšíme se na další příležitost vás obsloužit.

S pozdravem Surtep.cz

rychle, levně, ochotné jednání - pohoda!

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Jsme velmi potěšeni, že jste měli tak pozitivní zkušenost s našimi službami! Vaše hodnocení 100% nám dává potvrzení, že naše snaha poskytovat rychlý, cenově dostupný a ochotný servis je skutečně úspěšná. Vaše spokojenost je naší prioritou a jsme rádi, že jsme mohli splnit vaše očekávání.

Děkujeme, že jste si naše služby vybrali, a budeme se těšit na to, že vám i nadále budeme nápomocni. Pokud budete mít nějaké další připomínky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná.
    S pozdravem Surtep.cz

Vše proběhlo v pořádku, vada: u produktů nebyla informace o termínu dodání

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně vašeho nákupu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste spokojeni s průběhem nákupu. Pokud se však týká absence informací o termínu dodání, bereme to na vědomí.
    Zajišťujeme, že se naši zákazníci vždy dozvědí co nejvíce informací o svých objednávkách, včetně termínu dodání. Rádi bychom se zlepšili a zajistili, aby takové informace byly jasně dostupné pro všechny naše zákazníky.

Pokud máte nějaké další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a pomůže nám zlepšit naše služby. Děkujeme, že jste si vybrali naše produkty, a doufáme, že budeme mít možnost vás znovu obsloužit.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkuji vám za vaši recenzi ohledně rychlého dodání. Jsme rádi, že jste měli pozitivní zkušenost s naší službou. Rychlé dodání je pro nás prioritou a snažíme se co nejrychleji a nejefektivněji doručit naše produkty našim zákazníkům.

Pokud budete mít v současné době dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!
    Team Surtep.cz

jste rychlí, transparentní a spolehliví, děkuji

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Vaše pochvalné slova ohledně rychlosti, transparentnosti a spolehlivosti naší práce jsou pro nás obzvlášť důležitá. Snažíme se, abychom vždy dodržovali stanovené termíny a byli k dispozici pro naše klienty v každém okamžiku. Vaše ocenění naší transparentní komunikace nás těší, protože se snažíme udržovat otevřený a důvěryhodný vztah s každým z našich klientů.

Spolupráce s Vámi byla pro nás potěšením, a jsme rádi, že jsme byli schopni plně vyhovět Vašim potřebám. Vaše recenze nám pomáhá zlepšovat naše služby a posouvat se dál.

Znovu Vám děkuji za Vaši podporu a důvěru, kterou jste nám projevil/a. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.
    Team SURTEP

• zboží přišlo velmi rychle

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Rádi bychom Vám upřímně poděkovali za Vaši kladnou recenzi naše společnosti a našich služeb. Vaše názory a zpětná vazba jsou pro nás velmi cenné a pomáhají nám neustále zlepšovat naše služby.

Jsme velmi potěšeni, že jste byl/a spokojen/a se zbožím, které jste u nás zakoupil/a, a že jste ocenil/a rychlost dodání. Snažíme se vždy dodat naše produkty co nejrychleji a co nejefektivněji, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků.

Vaše pozitivní zkušenost nás motivuje k tomu, abychom pokračovali v poskytování kvalitního zboží a vynikajícího zákaznického servisu. Moc děkujeme, že jste si našli čas napsat tuto recenzi.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky, připomínky nebo požadavky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s čímkoliv, co budete potřebovat.

• Okamzite zaslani

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Velice vám děkujeme za vaši kladnou recenzi! Vaše podpora nás těší a motivuje k dalšímu zlepšování. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, neváhejte nás kontaktovat.
    Děkujeme za vaši důvěru.

Spolehlivost

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Velmi Vám děkuji za Vaši kladnou recenzi a za projevenou důvěru v naši společnost. Spolehlivost je pro nás velmi důležitá, a vaše slova nás motivují k dalšímu úsilí. Jsme rádi, že Vám můžeme být nápomocní.

S pozdravem, Team SURTEP

• Rychlost s kvalita

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám moc za Vaši kladnou recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste spokojeni s naší rychlostí a kvalitou služeb. Vaše podpora je pro nás důležitá a motivuje nás k dalšímu zlepšování. Díky za důvěru!

S pozdravem, Team SURTEP

• Místo hry, je na disku jen instalátor steamu a kód na Steam.
    • Nevědí co prodávají
    • Nereagují na reklamaci

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Nedorozumění nás opravdu velice mrzí, ovšem na krabičce od hry jsou všechny tyto informace uvedené.

Pokud byste si informace na krabičce přečetl, mohl jste nerozbalenou hru bez problému zdarma vrátit.

Surtep.cz

• velký výběr
    • solidní ceny

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi! Jsme opravdu potěšeni, že jste si u nás našli velký výběr a ocenili solidní ceny. Vaše podpora je pro nás důležitá. Těšíme se na Vaši další návštěvu!
    Surtep.cz

• Zatím jeden z nejlepších eshopů.Možná úplně nejlepší.Dík.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Jménem naší společnosti,bych Vám chtěl upřímně poděkovat za vaši kladnou recenzi. Jsme velmi potěšeni, že patříme mezi jedny z nejlepších eshopů, možná dokonce nejlepší :-). Vaše podpora nám velmi významně pomáhá a děkujeme za vaši důvěru.

• Velký výběr
    • Skvělé ceny
    • Rychlost doručení

Kleštičky na psí drápky svůj účel splnily.

Reakce obchodu SURTEP, s.r.o

Děkuji vám za vaši kladnou recenzi! Jsme rádi, že jste spokojeni s naším velkým výběrem, skvělými cenami a rychlostí doručení. Vaše podpora nás těší a motivuje k dalšímu úsilí. Děkujeme za vaši důvěru.

• Nakupuji zde ráda.
    • ----

Vážený zákazníku

Jsme velmi potěšeni, že vám naše služby a produkty přinášejí radost. S vaší podporou jsme schopni pracovat na tom, abychom vám nadále poskytovali nejlepší možný zážitek z nakupování. Vaše důvěra a spokojenost jsou pro nás velkým závazkem.

Děkujeme, že nakupujete u nás, Vaše podpora nám velmi významně pomáhá a děkujeme za vaši důvěru.

Team SURTEP

Ke chladící podložce nebyl dodán návod na údržbu, jestli je možné prát.

vse ok.Rychlost doruceni.

• Po tel. dohodě zboží ihned připraveno k vyzvednutí