• Zboří přišlo s několika denním zpožděním!!!

Nedoporučuji si objednávat desky na skate, poslali desku která byla vrtule a bohužel na to sem jezdit nedá. Po jednom ježdění v ní křupe.

Kolo jsem vracel za pár dnů zpět .. zadní kolo zadíralo o rám a po dvou měsících mně nikdo nevysvětlil kde se stala chyba ….
    Nevím zdali někdo "na koleně" zlevňoval a měnil kola z původních karbonových na hliníkové a špatně si spočítal velikost kola. Na stránkách výrobce jsou navíc u tohoto modelu karbonová kola, kdy na zadním kole je užší plášť vzadu širší vpředu (klasické osazení). Tuning, který se prodává zde je obráceně .. možná i proto to zadíralo … to se už fakt asi nedozvím .. každopádně velké zklamání ...

Reakce obchodu Snowboard Zezula

Zákazníkovi jsme vrátili ihned peníze. Kolo bylo zasláno zpět do Santa Cruz, nyní jsme dostali vyjádření, že na kole byl chybně použít větší plášť, proto drhl o rám, žádná jiná závada na kole nebyla. Jednalo se o jedinou chybu u této značky, kterou jsme zaznamenali. Z naší strany proběhlo vše nadstandardně, vrátili jsme ihned peníze a kolo jsme vyzvedli osobně u zákazníka. Oficiální vyjádření jsme obdrželi až nyní po delší době, nic méně se zákazníkem vše již bylo dávno vyřízené.

• Na objednávku bohužel zapomněli. Nedodrželi datum dodání.

Poslali mi sluchátka Urbanears Medis, rozhodne nebyla nová a nepouzita. Ulepena, poskrabana, barevne nejednotná, na vyřízení reklamace čekám a jsem zvedava. Cena byla navíc vyšší než v jiném e-shopu, ale líbila se mi ta barva, tak jsem si je objednala. Krabičky od výrobku byla již min. 1x otevřená a ještě dost nesetrne.

• Dodacé doba je příliš dlouhá

Vše v pořádku, peněženka však přišla s čmárancem propisky na bílé části peněženky.

• Dlouhá doba doručení

Levné ceny, dlouhé doručení

Zboží bylo dodáno v jiných barvách, než je publikováno.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Dorazily mi očividně poškozené trucky (oba kusy měly poškození, které má vliv na funkci a nešlo o běžné nepřesnosti vznikající při výrobě) na longboard. Rychle jsme se dohodli, že mi obchod vrátí peníze a že stačí připsat i cenu poštovného. Následně pošlou peníze bez poštovného a musím se dohadovat, že mám poslat naskenovaný podací lístek.

Takže ztrácíte čas komunikací, chozením na poštu jen protože prodejce nezkontroluje stav zboží nebo schválně zkouší prodat poškozené kusy. Nedoporučuji

• Komunikace, nedostatečné informace.

Chtěla jsem si objednat zboží, zasílala jsem email s otázkou kvůli platbě, e-shop doteď neodpověděl. Proto hodnotím spíše záporně. Objednávku jsem na konec zrušila.

Reakce obchodu Snowboard Zezula

na Váš email jsme odpovídali hned druhý den v úterý. Dotaz jste psala na velikonoční pondělí a to jsme měli zavřeno. Víc bohužel udělat nemůžeme. Je možné že email skončil ve spamu..to se může stát, ale opět to neovlivníme. Děkuji za pochopení

Velmi dobrá reklama na totálně nekvalitní a předražené zboží.

• Koupil jsem universální středový kroužek na vázání burton. Nepasuje mi do vázání burton a ani na snowboard. Kroužek je mi k hovnu. Tak asi není univerzální!!!

• Obchod mi přislíbil dodání do Vánoc a to se bohužel nestalo. Nejdřív měl balík dorazit 21.12, následně 22.12 a pak jisto jistě do večera 23.12. Ani jedno se nestalo. Komunikace s obchodem minimální a s dopravní společnosti Geis ještě horší. Batoh jako takový je dobrý, ale pokud obchod slibuje doručení, měl by si za tím stát a ne mi po telefonu říci, že za to nemůže.

• Postovne zdarma nad urcitou castku
    • Objednavala jsem boty. Ten, kdo je balil zabalil krabici pouze do kusu cerne folie a krabice je silene odrena a znicena. Vzhledem k tomu, ze to ma byt darek tak me to docela nastvalo.
    • Myslim si, ze neni az takovy problem krabici s botama vzit a vlozit ji do dalsi krabice, aby se s originalkou nic nestalo.

• Objednaný snowboard byl poškozený na vrchní straně byla dosti hluboká dírka.A nevracím zboží z důvodu prokazatelnosti této vady.

• nic. prej mam 10% slevu. v Praze koupíte levnější i bez slevy!!!
    • doručování!!! a ceny prehnani

• Široký sortiment, pěkné prostředí, v polovině případů profesionální zaměstnanci..
    • V polovině případů narazím na neochotnou obsluhu..

Viz výhody a slabiny.. Konkrétně u tohoto nákupu nám bylo doporučeno koupit snb boty na internetu, abychom je popřípadě mohli vrátit, kdyby neseděla velikost (rada super!). To, že na eshopu budou však boty dražší než v kamenné prodejně už nikdo nezmínil.. Nešla mi ani použít zákaznická karta, tak jsem byla celkem zklamaná..

• je to naprd kdyz nekdo kdo to u vas bali to MRDNE a skrci do krabice vod nakyho blbyho vazani /jeste tam i necha papir vod toto!/ a kdyz jsem ho pozadal vystavit fakturu na "taska pracovni" tak se na to vysere a da tam neco jinyho... skoda - FAIL / uz nikdy vice...