• Lze hezky zaparkovat

Sem spokojenej ❤️ všechno dorazilo pořádku a rychle tak že doporučuji koupit. Bylo to dobře zabalené v krabici . Já děkuji moc Za objednávku.

• Široký sortiment zboží

• ochotný, profesionální přístup

• Rychlost,komunikace, vstřícnost

• Super ceny
    • Parádní přístup

Nebyl jsem si jist s velikostí lyž. bot, nechal jsem na sebe v objednávce kontakt, pán volal a vše jsme probrali, skvělý přístup, boty nádherné a pasují :-)

• Obchod v brně
    • Rychle připravení na výdaj na prodejně
    • Sympatická obsluha
    • Kvalitní zboží

• Přehledný e-shop, rychlá komunikace a doručení.
    • V rámci zakoupené položky nejlepší cena.

Slušnost

Rychlost, výběr

Velmi přehledný e-shop, rychlá a spolehlivá doprava, při výměně bezproblémové vrácení peněz. Velmi doporučuji obchod. Děkuji za službu.

• Milý personál
    • velký sortiment

• Před koupí probíhala konzultace při výběru
    • Trpělivý a srozumitelný chat

• Slíbený termín dodání byl splněn, super obchod

Velmi rychlé doručení

• Zadržují dlouho vrácení peněz

I přes výzvu ať vrátí peníze zpět za zboží, které jsem odeslal argumentují tím, že ze zákona na to mají 14 dní a jak vidím chtějí si to dodržet. Nechápu smysl toho natahovat vrácení peněz. Ve chvíli kdy jsem zjistil, že mi zboží nesedí ihned jsem ho odeslal. Bylo mimo jejich obchod sotva 4 dny a můžou ho zas prodat, ale do vrácení peněz se jim nechce. Údajně účetní posílá peníze pouze jednou týdně. Na to že si hraje tato firma na tak velkou je dle mého tato koncovka obchodu nedostatečná a z principu mě otravuje.

• Odeslání bylo rychlé, snowboard přišel do 3 dnů
    • Při výběru na stránkách nemusíte být ani v kamenné prodejně, všechny potřebné informace a rady najdete tam

• informace o stavu objednávky ihned o dispozici

Na eshopu parádní výběr. Zboží jsem si nechávala posílat domů, to bylo úplně v pohodě, rychlé, bezchybné. Další zboží jsem nakupovala přímo na prodejně. Absolutně skvělý servis od prodavače. Zodpověděl všechny otázky, pomohl s výběrem. Paráda. A další zboží jsem kupovala na eshopu s vyzvednutím v obchodě. Opět vše perfektní a možnost zboží ještě odzkoušet. Takže za mě bezvadnej obchod, kde dělají bezvadný lidi.