Spokojenost.

Komunikace a ochotný přístup na skvělé úrovni. Velmi vzdatná technická podpora. Je vidět že pán má přehled a problematice rozumí. Zboží perfektně zabaleno. Dodáno kompletní včetně návodu v českém jazyce.

• Zboží skladem, rychlost dodání. Potřeboval jsem informaci a paní na lince byla velice příjemná.

Rychlé vyřízení, zabalení a doručení vše bez problému. Zboží funkční

• Jednoduchá instalace
    • Vše funguje jak má

• rychlost dodání.
    • možnost výběru přepravy - PPL
  • Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Rychlost dodání, zboží dobře zabalené. Zboží deklarované jako skladem opravdu skladem bylo, přehledné stránky.
    • Po telefonu jsem ještě získal technické informace, které jsem potřeboval. Obchod doporučuji.

12.12.2023 som vyplatil tovar a dnes je 20.12. a ešte nedorazil , kurier asi ide na spiatočku.

Reakce obchodu SmartTuya.cz

Vážený zákazníku,
    reagujeme na Vaše hodnocení a vyjádření.
    Dne 14.12.2023 (čtvrtek) byla na náš bankovní účet připsána částka za Vaši objednávku (ne tedy 12.12.2023 jak uvádíte) a ještě ten den byla zásilka předána přepravci na doručení. Informace o doručení zásilky s předpokládaným termínem doručení Vám byla zasílána také emailem dne 14.12.2023 s upozorněním že z důvodu předvánočního období může dojít k prodloužení doby doručování zásilek u přepravní společnosti i vzhledem ke skutečnosti, že je zásilka odesílána na Slovensko. V emailu jste obdržel i předpokládané dodání Vaší zásilky na období 20.12 - 22.12.2023.
    My jako eshop po předání zásilky přepravci nemůžeme garantovat přesný termín doručení (to záleží na vytíženosti přepravce).
    Nerozumíme tedy, proč jste nás jako zákazník v souvislosti s odesílanou zásilkou vůbec nekontaktoval, ať již telefonicky či emailem, a místo toho se věnujete psaním vyjádření na Heuréka.
    S pozdravem Pavel Kučera
    eshop Smarttuya.cz

Doplnění informace ohledně doručení zásilky: Dne 21.12.2023 byla zásilka doručena příjemci, tak jak bylo z naší strany avizováno.

Bez problémů

• Rychlost, vše skladem.

Doručeno vše objednané a v pořádku - jen jedna drobnost... požál sem o návod k nastavení citlivosti otřesového senzoru a to zůstalo prodávajícím bohužel bez reakce

Reakce obchodu SmartTuya.cz

děkujeme za Vaši objednávku.
    Ke každému zakoupenému výrobku, i k bezdrátovému otřesovému senzoru, jste obdržel uživatelský manuál (CZ). U otřesového senzoru není možnost nastavení citlivosti, ta je již takto nastavena z výroby. Na plošném spoji u otřesového senzoru je možnost nastavení pouze kódovací adresy (DIP přepínač pomoci pinu).
    S pozdravem Pavel Kučera
    eshop Smarttuya.cz

• Velmi rychlé dodání, dobře zabaleno. Výborně zpracovaný česky manuál k nastavení. Kvalitní výrobek, perfektně plní svou funkci.

• Velmi kvalitní popis zařízení v češtině

Velice jednoduché nastavení přístroje s aplikací v telefonu

• krátká dodací doba, české, dobře čitelné návody na osluhu

Rychlé vyřízení objednávky.

• Autorizovaný prodejce
    • Dobrá komunikace s majitelem
    • Znalost produktů

• Rychlé dodání zboží skladem
    • Ke každému zboží byl přibalen návod v českém jazyce
    • Omezený výběr ZigBee zařízení

Velmi mě překvapila dodávka všech zařízení včetně návodu v českém jazyce (u tohoto typu zařízení to není příliš obvyklé).

• Příjemné jednání, rada při mém pochybení, bezproblémová výměna zboží

Po prvních zkušenostech s tímto obchodem jsem zakoupil další zboží.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Možnost dokupovat příslušenství