• Zatím vždy spokojenost s každou zásilkou i produktem

• Dobré ceny
    • Bleskové vyŕízení objednávky
    • Technická podpora
    • Zákaznický servis

V tomto případě se jednalo o objednávku zboží, které při minulé objednávce z důvodu obrovského zájmu krátkodobě chybělo na skladě. Poprosil jaem je, jestli mi mohou dát vědět, až chybějící položky naskladní a opravdu mi zavolali, takže jsem se o nic nemusel starat a jen jsem objednal.
    Při telefonátu jsem s nimi navíc krátce zkonzultoval nějaké technické dotazy, takže opět jen mohu pochválit výjimečnou podporu zákazníků.

• Spolehlivost
    • Servis zákazníkům
    • Technická podpora na telefonu, nebo mailem - vždy rychle reagují
    • České návody. Dodávají s výrobky vytištěné.
    • Kvalitní, prověřené a otestované výrobky.
    • Kompatibilita v rámci Tuya ekosystému.
    • Kompatibilita s dostupnými asistenty.
    • Vše funguje přes wifi a není potřeba dokupovat další ovladače.
    • Kvalitní a intuitivní mobilní aplikace.

Své potřebné komponenty nakupuji téměř výhradně u této firmy a jsem naprosto spokojen. Tuya nabízí momentálně na trhu nejširší portfolio výrobků, které spolu vždy bezproblémově komunikují. Instalace je jednoduchá a zvládne ji každý, stejně jako přiřazení k domácnosi.

• Naprosto spolehlivý obchod
    • Ceny
    • Kvalitní zboží
    • Technická podpora
    • Customer service

Jsem naprosto spokojený jak s obchodem, servisem, tak rortimentem Tuya výrobků.

• Neskutečná rychlost
    • Spolehlivost
    • Otestované a skvěle fungující Tuya výrobky
    • Skvělá podpora E-shopu
    • Vynikající ceny
    • Skvělá technická podpora
    • Optimální sortiment. Zaměřují se na opravdu kvalitní výrobky a nezahlcují klienty nedmyslně dlouhým výběrem. Funguje to takhle: "chceš Tuyu, protože má v současné době nejlépe pokryté všechny kategorie SMART výrobků a nemusíš používat mnoho různých aplikací? Pokud ano - kup tohle....
    • Popisy jsou v některých případech příliš generické. Doporučuji lépe popsat klíčové rozdíly mezi podobnými výrobky. Například čidlo na okna, nebo čidlo pohybu - jedno starší, dobře fungující, ale používá k napájení AAA baterie. Druhé, o něco dražší, má hezký a mpderní design, menší spotřebu a k napájení používá speciální velkokapacitní baterii. Déle tedy vydrží bez výměny. Jinak je funkce stejná. Ještě víc by to urychlilo a zjednodušilo výběr.

Opravdu doporučuji výrobky Tuya kupovat zde. Otestoval jsem i jiné obchody a zde jsem "zakotvil".
    Kromě skvělého servisu takě brisktně reagují na potřeby trhu a zákazníků.

• rychle dodani, podpora

• Rychlé dodání. Dobrá cena.

• Slušná nabídka zařízení kompatibilních s TUYA smart protokolem
    • S každým zařízením prodejce dodává tištěný návod v češtině

Zboží bylo doručeno prakticky do druhého dne. Komunikace s obchodem velmi dobrá, o celém průběhu nákupu a dopravy jsem byl emailově informován.

Spolehlivé

• Široká nabídka sortimentu
    • Rozsáhlý eshop s množstvím obrázkových i vide návodů
    • Přiměřené ceny
    • Nadstandardní podpora ze strany pana majitele
    • Rychlá reakce obchodu

Pokud se rozhodujete o zařízení tzv. chytré domácnosti, rozhodně nevynechejte tento eshop se zbožím od mezinárodní konglomerace TUYA. Nabízí široký sortiment všemožných periferií, základnových stanic a dalšího potřebného zboží. Pokud něco nebudete vědět, nebojte se zeptat přes formulář na webu smarttuya.cz, pan majitel vám ochotně poradí.

• výběr TUYA zařízení
    • Bylo by super mít schéma el. zapojení zařízení rovnou v popisku, ale to je detail.

Určitě nakoupím znovu.

• Prodávají věci,které jsou jinde jen těžko k sehnání.Byl jsem plně spokojen.

Z mého hlediska maximální spokojenost.

• Rychlost dodani, profi jednani

rychlost

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• rychlost dodání

Spokojenost.

Komunikace a ochotný přístup na skvělé úrovni. Velmi vzdatná technická podpora. Je vidět že pán má přehled a problematice rozumí. Zboží perfektně zabaleno. Dodáno kompletní včetně návodu v českém jazyce.

• Zboží skladem, rychlost dodání. Potřeboval jsem informaci a paní na lince byla velice příjemná.

Rychlé vyřízení, zabalení a doručení vše bez problému. Zboží funkční