• perfektní popis výrobků

Výborně zpracované informace o výrobcích s každým výrobkem dostanete i podrobný manuál v češtině , je vidět , že majitel obchodu výrobkům rozumí a má dobrý přehled v této komoditě . Veškeré SMART vybavení domácnosti zde postupně kupuji a již 2 roky jsem naprosto spokojen :-)

Vše OK

Vše rychle a spolehlivě

Super rychle dodání i komunikace

Spokojenost

• Rychlé vyřízení, vše vždy funkční

• Rychlý a bezproblémový nákup.

• komunikace ok, doplňující otázky přes email byly zodpovězeny ten samý den, zabaleno pečlivě proti poškození
    • žádné

• Velice příjemná osobní komunikace
    • Rychlá komunikace a informovanost o stavu zakázky

• Komunikují i po telefonu

rychlost

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikace obchodu

Skvěle

• velká nabídka zboží
    • rychlost odeslání

• Skvělá komunikace s obchodem a rychlá ochota vyjít zákazníkovi vstříc při řešení nastalého problému.

• Výborně
    • Rychlé jednani

Perfektní domluva i ochota po telefonu vysvětlit objednaný produkt tak že to pochopí i každý. Okamžitě jsem produkt instaloval a funguje perfektně. shrnutí doporučuji bez výhrad.. Děkuji Ladislav..

• Rychla odezva, spolehliva a kvalitni dodavka

• Rychlé vyřízení
    • Alarm jsem nastavil v rozumném čase (viz také nevýhody). Zdá se že to bude kvalitní výrobek.

Návod na alarm by mohl být v češtině. Pokud by to nešlo, tak tedy v angličtině, ale ve velikosti, aby starší lidé nemuseli používat lupu a ti ještě starší mikroskop. Anebo alespoň odkaz na stažení návodu. Opravdu by bylo žádoucí česky alespoň na jedné stránce popsat filozofii tlačítek a menu nastavení. Protože co se týče nastavení alarmu, je intuitivní. Tedy pokud se tím myslí metoda pokusů a omylů.

Reakce obchodu SmartTuya.cz

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi.
    V našem eshopu jste zakoupil bezdrátový kouřový senzor a dálkový ovladač k zabezpečovacímu systému. K oběma senzorům Vám byl zaslán uživatelský manuál v českém jazyce, který byl vložen společně se zakoupeným zbožím a fakturou do balíku. Prosíme tímto o kontrolu celého obsahu zásilky.
    Oba zakoupené senzory jsou kompatibilní pouze s naším zabezpečovacím systémem AS-G30, který jste ale v našem eshopu nezakoupil. Tedy Vám nemohl být zaslán také uživatelský manuál v českém jazyce k tomuto zabezpečovacímu systému.

S pozdravem Pavel Kučera
    eshop Smarttuya.cz

• V případě problémů rychlá a ochotná technická podpora