Velice rychlá reakce, ochota a možnost promluvit si telefonicky o vlastnostech trouby i dopravě a balení. Obecně jsme velice spokojeni. Doporučuji ostatním !

• Zpětný telefonický kontakt o odeslání zboží. Moc příjemná paní.

• Rychlost, dobrá komunikace že strany obchodu

vše rychle

• Dobrá komunikace
    • Rychlé vyrizeni
    • Nebylo možné zaplatit kartou při dodávce ikdyž to bylo při objednání slíbeno

• Výborná komunikace, rychlé dodání, velky sortiment zbozi.

Všechny vybrane spotřebiče bylo možno objednat najednou v setu za výhodnější cenu.

S prodejcem nemám nejmenší problém, ale přepravní služba byla slabšího rázu! Vůbec se neozvali dopředu že doručují zboží, 10 minut dopředu, ale já byl 30 km v práci, nakonec řidič počkal a vše dobré, jinak super

Reakce obchodu SILVERHOME

děkujeme za pochvalu e-shopu.

Teď několik slov k přepravě zboží. Přepravu pro nás zajišťuje společnost Toptrans. V momentě, kdy zboží opouští náš sklad, zákazník obdrží e-mail se zprávou, že zboží bylo odesláno. Toptrans standardně doručuje zboží do 24 hodin, pokud nedojde k problémům při přepravě. V den doručení zákazník obdrží od přepravce e-mail nebo SMS, že zboží bude doručováno. Hodina se předem určit nedá. To, že řidič volá těsně před doručením je zcela normální a správné.
    Pokud nejste přímo doma a potřebujete, aby řidič zavolal dříve, napište nám to při objednání zboží do poznámky. Můžeme dát k přepravě poznámku např. "Volat hned ráno-nutno si domluvit čas doručení" nebo "Volat hodinu dopředu" atp.

Silverhome

Zboží dorazilo v daný den, jen si nejsem jista, zda je to opravdu nové zboží. Krabice byla pomuchlaná, potrhaná a bylo vidět, kde již dříve byla nalepena a odlepena izolepa, tak jen doufám, že zboží bude po instalaci v pořádku fungovat.

Reakce obchodu SILVERHOME

zákaznice si může být jistá, že se jedná opravdu o nové a nepoužívané zboží. Použité zboží neprodáváme, maximálně vystavené a na tenhle fakt je zákazník vždy upozorněn. Také není problém dokázat, kdy bylo zboží naskladněno a kdy expedováno k zákazníkovi. V tomto případě se jednalo o dlouhodobě nedostupnou mikrovlnku, které sotva dorazily od výrobce k nám, tak cca do 4 dnů již byly opět vyprodány, takže zde ani nebyl žádný prostor pro použití zboží. Navíc by to bylo z mikrovlnky cítit – to prostě ničím nevyčistíte.

To, že obal není vždy perfektní, se bohužel při přepravě stává. Úkolem přepravního obalu je chránit zboží. Pokud je tedy zboží v pořádku, obal svůj úkol splnil. Zákazník při poškozeném obalu má možnost při převzetí uvést, že zboží od přepravce přejímá s výhradou. V případě, že poté zjistí, že zboží není v pořádku, obrátí se na nás a my už to vyřešíme. Pokud je obal v kritickém stavu a zákazník si není jistý, že zboží bude nepoškozené, může odmítnout převzetí zásilky a o zbytek se již opět postaráme my.
    Co se týče odlepené izolepy, má zákaznice pravdu, izolepa byla na krabicích napůl stržená již v momentě, kdy zboží dorazilo ze zahraničí do českého centrálního skladu. Výrobce nás na tento fakt upozornil s tím, že zboží je překontrolované a nepoškozené. Vzhledem k tomu, že situace ve výrobě není „růžová“, tak jsme izolepu neřešili, protože jsme si byli vědomi, že zákazníkovi posíláme zboží, které je na 100 % v pořádku. Pokud by se našel typ zákazníka, kterému by záleželo i na té „zahraniční“ izolepě, sdělte nám to – budeme Vaše přání respektovat.

Škoda, že paní nezavolala, mohli jsme si celou situaci vysvětlit. Spotřebiče fungovat budou, o tom nepochybujeme, akorát, že nám to už asi nikdo nenapíše. A pokud by byl nějaký problém, tak jsme tu pořád my, abychom Vám s tím pomohli.

Volejte, pište, ptejte se a nebojte - nezůstanete v problému sami.

S pozdravem Silverhome

• Velmi rychlé zaslání, dobrá komunikace.

• Komunikace ze strany eshopu

• ochota prodejce
    • komunikace
    • rychlost dodání

Velmi děkujeme!

Výborná komunikace a zajištění zboží.

• dobra komunikace

Velmi děkujeme!

výborná komunikace ze strany obchodu..

Děkujeme!

Nabízel zboží do tří dnů, které nemněl a nebyl schopen dodat.Takže je to klamavá reklama.

Reakce obchodu SILVERHOME

pane Papřok, princip fungování stavu dostupnosti jsme již vysvětlovali dříve viz. recenze níže a stále platí to stejné. Snažíme se alespoň rychle informovat zákazníka a dohodnout se na dalším postupu, pokud nejsme schopni zboží obratem doručit, aby u nás neztrácel čas. Reagujeme cca do 1-2 hodin. Tohle neplatí o víkendu, kdy dopřáváme pracovníkům e-shopu zasloužený klid. Doufáme, že jste alespoň dobře pořídil jinde.

Mějte se hezky, s pozdravem Silverhome

• Rychlé dodání,dobrá komunikace

Děkujeme Vám!

byli jsme spokojeni

Reakce obchodu SILVERHOME

A my jsme taky spokojeni, že Vy jste spokojeni :-)

• Dobrá cena za

• přátelské jednání
    • dobrá cena

Děkujeme!!!

• superrychlé doručení, informace předem o hodině doručení, příjemná komunikace

Děkujeme!!!