They said the dishwasher was in stock. I paid for it and then they said there would be a month delay. I then had to wait for a refund

Reakce obchodu SILVERHOME

odpověď na tuto recenzi začneme obecně. Pro ty, kteří ještě nezaznamenali, co se děje ve výrobě a jak covid ovlivnil výrobu – ovlivnil ji velmi. To, že cca 95% spotřebičů bylo dostupné do druhého dne, již rok neplatí. Na spoustu spotřebičů se čeká, nejdelší čekací termín jsme měli cca 4 měsíce. Všem zákazníkům tedy doporučujeme, pokud plánujete nákup spotřebičů, informujte se včas na dostupnost a objednávku neodkládejte.

Teď ke konkrétní recenzi pana Steva.

Pane Steve,

to že je zboží skladem, neznamená, že tu čeká konkrétně na Vás. E-shop je „živá“ věc a neustále do něj plynou objednávky. Pokud je skladem poslední kus, může se lehce stát, že Vás někdo předběhne, což byl i Váš případ. Další myčky jsme bohužel nebyly schopni z důvodu omezené výroby naskladnit dříve než za měsíc. Objednal jste večer v 18 hodin (pracovníci e-shopu pracují do 17. hodiny), druhý den v 9 hodin jste byl informován o stavu Vaší objednávky. Peníze Vám byly vráceny obratem, ačkoli dle obchodních podmínek na to máme 14 dní. Rádi bychom pro Vás udělali více, ale v dané situaci už nebylo co. Ani nás netěší tento stav, se kterým unavení pracovníci e-shopu zápasí již rok, ale nic jiného nám nezbývá.

Na závěr ještě chceme dodat, že zákazník si u nás může vybrat i platbu na dobírku, kdy zaplatí až při převzetí zboží dopravci. Přepravní služby pro nás zajišťuje firma Toptrans a je možné platit jak v hotovosti, tak i kartou.

S přáním lepších zítřků
    Silverhome

• Komunikace po telefonu byla dobrá a vstřícná, byli jsme informováni o zpoždění dodávky zboží z výroby z důvodů pandemie Covidu-19. Objednáno 21.1., dodáno nám bylo 8.3. ( hned jak je e-shop dostal z výroby) a s tím jsme počítali.

Asi 10 dní před dodáním zboží jsem se chtěl e-mailem informovat o možnosti zpětného odvozu použité vestavné el. trouby. Odpověď nepřišla žádná.
    Přepravce pak odmítl vzít zpět použitou el. troubu, údajně je k tomu třeba jakýsi formulář a měli jsme se domluvit s e-shopem.
    Na internetu jsem se dočetl, že ".. poslední prodejce je povinen od svého zákazníka přijmout použitý spotřebič, který je obdobného typu,...".
    Jsme už senioři a likvidace odpadu nám vytváří zbytečné problémy.
    Teď máme doma trouby 3: starou, novou a mě.

Reakce obchodu SILVERHOME

pane Dvořák, je nám líto, ale e-mail o možnosti odvozu starého spotřebiče jsme opravdu neobdrželi. Ještě jednou jsme to znovu kontrolovali, abychom zde neuváděli něco, co by byla možná chyba z naší strany. Kdybychom e-mail dostali, určitě bychom odpověděli a svoz spotřebiče provedli, jelikož na tuto službu máte opravdu nárok zdarma. Těsně před odesláním jsme mluvili s Vaší paní a bohužel ani zde jsme o svozu spotřebiče nemluvili. Řidič přepravní služby Vám právem spotřebič odmítnul převzít, jelikož tato služba nebyla sjednána. Pokud byste zavolal v momentě, kdy byl řidič u Vás doma, pořád bychom byli schopni dodatečně tuto službu sjednat.

A to nejlepší nakonec. S panem Dvořákem jsme se spojili a dodatečně zajistili svoz staré trouby. Teď už se v jeho domácnosti nachází pouze jedna trouba :-)
    Tak ať dlouho a dobře slouží !

Vše ok

Reakce obchodu SILVERHOME

hromadně zde děkujeme za všechny předchozí kladné ohlasy na náš e-shop a budeme se těšit na další spolupráci.

Silverhome

Zkušenosti jen ty nejlepší.

• Velice ochotná pani, zboží dorazilo v pořádku a dle domluveneho termínu.

Rychlost, ochota, vše proběhlo tak jak má. Děkuji

Vše proběhlo jak jsme se dohodli-bez problému...

Spokojenost, rychlé dodání.

V pořádku.

• komunikace
    • nevím

Na dotaz o dostupnosti zboží poslána zpráva.Týž den jsem byl informován na čekací dobu cca.1měsíc z důvodu zpoždění dodávek od výrobce.Paní s kterou jsem komunikoval mě nabídla stejný produkt(pouze změna v paprsku)který byl skladem a připraven ihned k odeslání.Jelikož zas tak na zboží nespěchám tak ten měsíc počkám.Konečné hodnocení obchodu si nechám až zboží dorazí ale zatím hodnotím z důvodu komunikace kladně.

• Vstřícné jednání a rychlost při řešení reklamace.
    • Maximální snaha poradit zákazníkovi

Žádná

Velmi vstřícné jednání a vysvětlení objednávky v rámci možností
    dodávky objednané sušičky

• Skvělá komunikace a super rychlé dodání

• Ochota,každý dotaz,přání splneno

Velice ochotná paní, rychlá reakce a spolehlivá domluva.

• Bezproblémová komunikace
    • Spolehlivost
    • Bezkonkureční ceny, nejlepší na trhu
    • Vstřícné jednání

Za mě naprostá spokojenost, doporučuji všem

Vše proběhlo O.K.

• Skvělá komunikace s obchodem

Krásné silvestrovské dopoledne,

rádi bychom zde hromadně poděkovali za všechny předchozí kladné recenze, které jste nám poslali. Tento rok si jich vážíme dvojnásob, neboť to byl rok poměrně náročný a nebylo vždy jednoduché rychle uspokojit každého zákazníka. Děkujeme za trpělivost a pochopení, které jste mnohdy projevili a budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký nový rok!
    tým Silverhome

Nic není problém. Jak jsme se domluvili, tak to i bylo. Pravdivé informace. Zájem o zákazníka.

• Velmi mile jednani

Super komunikace.