• rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 týdny

• ochota, spolehlivost, při nesrovnalosti vstřícné jednání a rychlé vyřešení problému

• Rychlost , jednoduché objednání
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 týdny

• Snadná manipulace a tvorba produktů
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 týdny

moje první zkušenost se zadáváním fotoknihy - tedy mi to trvalo déle (varianta více obrázků na stránku -> rozmístit formáty "na délku" i "na šířku" + dodržet i časovou posloupnost). S výsledkem jsem spokojená, všechny snímky mám tam, kde jsem je chtěla mít - a barevně vše zdařilé

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 týdny

Vytvořil jsem si vlastní fotoknihu pro svoji potřebu a jsem s její kvalitou a cenou jsem spokojen. Jiří

Rychlé vyřízení objednávky.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 týdny

S výrobky jsem maximálně spokojená a hlavně chválím vstřícnost a bezproblémové jednání v případě jakýchkoli komplikací

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Pracovníci jsou velmi pozorní a ochotní

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

• Velmi pěkně vyrobené magnetky, skvělá cena a brzké dodání.
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Magnetky z fotek vypadají moc hezky . Díky !

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Měla jsem s vytvořením objednávky problém, protože nejsem moc zdatná při práci tohoto typu, ale paní na lince mi velmi ochotně pomohla a výsledek byl exkluzivní. Moc děkuji

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

• Mnou požadovaná kombinace platba dobírkou a dodání do zásilkovny nebyla ze strany dodavatele realizovatelná, jak dodavatel následně zjistil a proto byla zásilka doručena dopravcem, tedy musela jsem kvůli tomu zůstat doma.

Dobrý den, Anežko,
    děkuji Vám za Vaši objednávku. Díky technické chybě bylo možné pár dnů zvolit kombinaci Zásilkovny a dobírky. Bohužel tuto možnost nemůžeme realizovat, proto jsme Vám změnili dopravu na Geis. Chybu jsme ihned po zjištění opravili a Vás jsme informovali o změně dopravce s informací o možnosti přesměrování balíčku na některý Geis Point, což je obdoba Zásilkovny, abyste nemusela celý den čekat na dopravce doma.
    Těším se na Vaši příští objednávku. Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Mněl jsem to na zasilkovnu pak jste psali, že to nemáte v nabídce i když je ta možnost na stránkach a když jsem se snažil s kolegyní Hana Vejrostová spojit tak ani neodepsala na email. Cenu jste nechali stejnou tak -

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Telefonicky jsem dostala radu, jak by bylo lepší rozložit fotku (do rámečku nebo ne). Dala se do rámečku a vypadalo to líp, tak jsem ráda, že mi byla rada poskytnuta. Knížka vypadá moc pěkně.

• Vyuziti slevy z kodu.
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

Objednala jsem si fotoknihu, objednávku mi však obchod NEPOTVRDIL, naopak, produkt zůstal v košíku, na což jsem byla upozorněna na Facebooku. Když jsem košík zkontrolovala, u objednávky bylo napsáno, že nemohla být z důvodu chyb (nekvalitních fotografií) přijata. Tudíž jsem ji z košíku odstranila a produkt objednala jinde(mimo jiné o polovinu levněji). Neobdržela jsem ŽÁDNÉ POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY, ŽÁDNÉ UPOZORNĚNÍ, že objednávka neproběhne, tudíž jsem to považovala za uzavřené. Jaké bylo překvapení, když mi přišla sms od přepravní společnosti, že mi vezou balíček, který obsahoval zmíněnou fotoknihu. Napsala jsem tedy mail, že zásilku nepřevezmu z výše uvedených důvodů. Byl mi nabídnut odkup knihy za poloviční cenu, což je ale pro mě bezpředmětné, protože bych měla zcela zbytečně dvě stejné knihy. Komunikace ze strany obchodu je sporadická, mezi maily proběhnou 2-3 dny. Myslím, že zde již objednávku nezopakuji :-(

Reakce obchodu Rajce.net

vážíme si Vaší zpětné vazby.

Pro jistotu jsme vše vícekrát překontrolovali. Podle všeho se však podařilo veškeré emaily o stavech Vaší objednávky správně odeslat. Nechtěně tak mohlo například dojít k chybnému zadání Vaší e-mailové adresy, či zařazení stavových e-mailů do SPAMu. Proto doporučujeme vždy v těchto nejasných případech postupovat následně. Zkontrolovat zadanou e-mailovou adresu, záložky SPAM e-mailové schránky a případně následné telefonické kontaktování naší podpory, které je nejrychlejší.

Na vzniklé nedopatření jsme bohužel sami nemohli reagovat dříve. Situaci jsme začali řešit až ve stejný moment Vašeho překvapení – v dobu, kdy byla Vaše kniha vyrobena a na cestě k Vám. Nepřijaté a nechtěné produkty zakázkové výroby jsme nuceni po převzetí zpět bohužel likvidovat. Z toho důvodu jsme Vám nabídli 50% slevu na produkt, jako omluvu za vzniklé potíže, které se mohou objevit na obou stranách.

Pokud souhlasíte, rádi Vám nabídneme zvýhodněnou cenu na naše nové fotoprodukty jako jsou magnetky na ledničku, či nástěnné fotky na deskách. Věříme, že tentokrát dopadne vše dle očekávání.

Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.

• Velmi dlouhá dodací (výrobní) lhůta

Reakce obchodu Rajce.net

děkuji Vám za 4 a půl hvězdiček. Dodací lhůta kalendářů je vždy týden od výrobního dne. Lhůta Vašeho balíčku tedy přesně odpovídá dodacím podmínkám.
    Krásný den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

Dobré zpracování produktu, v krátké době

Reakce obchodu Rajce.net

jsem moc ráda, že se Vám produkt líbí. Přeji Vám spoustu báječných chvil strávených nad knihou s báječnými vzpomínkami.
    Hezký den, Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

• výhoda je v tom, že si zákazník objednává zboží sám, dle návodu a nemusí nikam chodit

Jsem spokojená s rychlostí doručení i kvalitou výrobků.

Reakce obchodu Rajce.net

za celý tým moc děkuji za pět hvězdiček! Nově si můžete objednat také fotomagnetky, nebo fotky na desce vhodné jako dárek pro své nejbližší.
    Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.