• rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 týdny

• ochota, spolehlivost, při nesrovnalosti vstřícné jednání a rychlé vyřešení problému

• Rychlost , jednoduché objednání
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 týdny

• Snadná manipulace a tvorba produktů
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 týdny

moje první zkušenost se zadáváním fotoknihy - tedy mi to trvalo déle (varianta více obrázků na stránku -> rozmístit formáty "na délku" i "na šířku" + dodržet i časovou posloupnost). S výsledkem jsem spokojená, všechny snímky mám tam, kde jsem je chtěla mít - a barevně vše zdařilé

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 týdny

Vytvořil jsem si vlastní fotoknihu pro svoji potřebu a jsem s její kvalitou a cenou jsem spokojen. Jiří

Rychlé vyřízení objednávky.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 týdny

S výrobky jsem maximálně spokojená a hlavně chválím vstřícnost a bezproblémové jednání v případě jakýchkoli komplikací

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Pracovníci jsou velmi pozorní a ochotní

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

• Velmi pěkně vyrobené magnetky, skvělá cena a brzké dodání.
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Magnetky z fotek vypadají moc hezky . Díky !

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Měla jsem s vytvořením objednávky problém, protože nejsem moc zdatná při práci tohoto typu, ale paní na lince mi velmi ochotně pomohla a výsledek byl exkluzivní. Moc děkuji

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

• Mnou požadovaná kombinace platba dobírkou a dodání do zásilkovny nebyla ze strany dodavatele realizovatelná, jak dodavatel následně zjistil a proto byla zásilka doručena dopravcem, tedy musela jsem kvůli tomu zůstat doma.

Dobrý den, Anežko,
    děkuji Vám za Vaši objednávku. Díky technické chybě bylo možné pár dnů zvolit kombinaci Zásilkovny a dobírky. Bohužel tuto možnost nemůžeme realizovat, proto jsme Vám změnili dopravu na Geis. Chybu jsme ihned po zjištění opravili a Vás jsme informovali o změně dopravce s informací o možnosti přesměrování balíčku na některý Geis Point, což je obdoba Zásilkovny, abyste nemusela celý den čekat na dopravce doma.
    Těším se na Vaši příští objednávku. Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 měsícem

Telefonicky jsem dostala radu, jak by bylo lepší rozložit fotku (do rámečku nebo ne). Dala se do rámečku a vypadalo to líp, tak jsem ráda, že mi byla rada poskytnuta. Knížka vypadá moc pěkně.

• Vyuziti slevy z kodu.

• Velmi dlouhá dodací (výrobní) lhůta

Reakce obchodu Rajce.net

děkuji Vám za 4 a půl hvězdiček. Dodací lhůta kalendářů je vždy týden od výrobního dne. Lhůta Vašeho balíčku tedy přesně odpovídá dodacím podmínkám.
    Krásný den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

Dobré zpracování produktu, v krátké době

Reakce obchodu Rajce.net

jsem moc ráda, že se Vám produkt líbí. Přeji Vám spoustu báječných chvil strávených nad knihou s báječnými vzpomínkami.
    Hezký den, Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

• výhoda je v tom, že si zákazník objednává zboží sám, dle návodu a nemusí nikam chodit

Jsem spokojená s rychlostí doručení i kvalitou výrobků.

Reakce obchodu Rajce.net

za celý tým moc děkuji za pět hvězdiček! Nově si můžete objednat také fotomagnetky, nebo fotky na desce vhodné jako dárek pro své nejbližší.
    Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

Objednávky mně přišly vždy v pořádku, kvalitně zpracované a v termínu.

Reakce obchodu Rajce.net

děkuji Vám za velmi milé hodnocení! Usilovně připravujeme nové produkty, sledujte naše stránky a neváhejte novinky vyzkoušet.
    Přeji Vám pohodový den. Hana z Rajčete.

Spokojenost...

Reakce obchodu Rajce.net

těší mě Vaše spokojenost s rajčatovým produktem. Velmi děkuji za udělené hvězdičky.
    Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.