• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

Objednávky mně přišly vždy v pořádku, kvalitně zpracované a v termínu.

Reakce obchodu Rajce.net

děkuji Vám za velmi milé hodnocení! Usilovně připravujeme nové produkty, sledujte naše stránky a neváhejte novinky vyzkoušet.
    Přeji Vám pohodový den. Hana z Rajčete.

Spokojenost...

Reakce obchodu Rajce.net

těší mě Vaše spokojenost s rajčatovým produktem. Velmi děkuji za udělené hvězdičky.
    Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

Sice jsem fotografie konzultovala s vaší pracovnicí, ale pak se v knize objevily zbytečně dvě stejné fotografie a to na stranách za sebou, trochu mě to rozladilo.

Reakce obchodu Rajce.net

mrzí mě Vaše zklamání. Společně jsme řešily chybějící popisky, výběr fotografií je už na Vás. Objednáním knih souhlasíte s výběrem fotek, které jste zvolila. Doporučuji vždy před objednáním knihu pečlivě zkontrolovat. Přijdete-li na nějaký problém po objednání, rádi Vám s nápravou pomůžeme.
    Za Rajče Vám přeje pěkný den Hana.

• Přehlednost webových stránek
    • Uživatelsky přívětivý systém tvorby fotoknih
    • Kvalita zpracování
    • Rychlost zpracování objednávky

Jediná, řekněme neutrální, poznámka se týká ceny, ale ta je dána vysokou kvalitou zpracování.

Dobrý den, Jakube,
    děkuji Vám za kladné hodnocení. Přijde-li Vám cena vyšší, můžete se zapojit do rajčatových soutěží. Zde můžete získat slevy na fotoprodukty, nebo dokonce vyhrát fotoknihy zadarmo.
    Krásný den Vám přeje Hana.

• Rychlost a spolehlivost
    • Kvalita
    • Profesionalita

Jsem velmi spokojen s fotoknihami, kalendáři i pexesem. Vždy obdaruji své přátele na Srí Lance. Každý rok udělají velkou radost všem. V pexesu se pořádají rodinné turnaje.

Dobrý den, Petře,
    jsem moc ráda, že jste Vy i kamarádi na Srí Lance spokojeni s našimi produkty.
    Rodinné turnaje v pexesu považuji za výborný nápad!
    Těším se na další spolupráci.
    Pohodový den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 měsíci

Fotografie si mohu seřadit podle vlastních představ,
    rychlé dodání, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, děkuji Vám za příjemné hodnocení a těším se na další spolupráci. Bezva den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 měsíci

- nevýhoda u fotoknihy dodání pouze dopravcem geis,osobně bych spíše volil dodání poštou z důvodu zastižitelnosti na dodací adrese,přece jen na poště si to mohu vyzvednout celý týden ale u přepravních společností musím být doma :(

Reakce obchodu Rajce.net

mimo dopravce Geis si také můžete zvolit dodání do vybrané Zásilkovny, kde si balíček můžete vyzvednout kdykoli se Vám to hodí (podobně jako na poště). Více informací o Zásilkovně najdete na stránce https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Děkuji Vám za objednávku. Krásný a pohodový den Vám přeje Hana z Rajčete

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 4 měsíci

• Přesně víte, kdy se Vámi objednaný produkt začíná vyrábět.
    • Rychlé, kvalitní zpracování.
    • Snadné vytvoření fotoproduktu.

Dobrý den, Katko,
    děkuji vám za 5 hvězdiček a kladné hodnocení. Jsem ráda, že se vám produkt líbí. Už brzy se můžete těšit na další nové produkty. Za Rajče Vám děkuje za objednávku a přeje hezký den Hana.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 4 měsíci

• u pexesa jsem nedala kvalitní fotky, potěšila by mě zpětná reakce, že to bude zabarvené do modra, nebo , že mi to za příplatek upraví

Je důležité se nad každou fotkou pořádně zamyslet, jestli je kvalitní a má dobrou kompozici.

Reakce obchodu Rajce.net

vyfoťte prosím kartičky, se kterými nejste spokojená a pošlete na reklamace@rajce.net. Ve výrobě zhodnotíme reklamaci, zda nedošlo k chybě tisku. V případě pochybení Vám rádi vyrobíme nové pexeso.
    Pěkný den přeje Rajce.net.

supr, rychle

Dobrý den, Radko,
    jsem ráda, že jste s produktem a rychlostí výroby spokojená. Děkuji vám za hodnocení. Za Rajče vám přeje pohodový den Hana.

• úplně spokojená :-)))

supr :-))))) doporučuji

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 5 měsíci

• přehledný a jednoduchý program na sestavení, velký výběr formátů a vazeb knih

VÝHODA OKAMŽITÉHO STAVU....-

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 5 měsíci

• výborně zpracovaná vazba, kvalitní grafika, rychlé zpracování, bonus

• super

Super

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 6 měsíci

fotokniha dorazila poškozená,odeslala jsem email ohledne reklamace a cekam

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, odešlete prosím zboží zpět do výroby dle informací v emailu k posouzení reklamace.
    Děkujeme.
    Hezký den přeje Rajce.net

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 7 měsíci

• pohodlné vytvoření knihy z domova, rychlé vyrobení a dodání na čas do vybrané Zásilkovny
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 8 měsíci

• Z pohodlí domova a bez problémů
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 8 měsíci

Absolutní spokojenost dodání přesne , komunikace bezchybna mockrát děkuji Eliska Stochl

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 9 měsíci

• spolehlivost
    • omezené možnosti konfigurátoru fotoknih
    • fotoknihy se tisknou pouze 1x týdně