• nakoupil v obchodě Rajce.net před 9 měsíci

• fotoknihy se vyrábí na Moravě

Fotokniha mi dorazila neslepená, listy po otevření knihy ihned vypadly, komunikace ohledně reklamace je absolutně nedostačující, zástupci Rajce.net nekomunikují (komunikují nedostatečně a málo), stále čekám na vyřešení reklamace. Kniha, která měla být k prvním narozeninám mé dceři, je nepoužitelná.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, ihned po vyjádření expedice byla kniha vložena do nejbližší možné další výrobní dávky a reklamace uznána. Omlouváme se za potíže a pevně věříme, že bude vše v pořádku. Hezký den přeje Rajče.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 9 měsíci

• To, co je uvedeno na stránkách společnosti ohledně zpracování objednávky do detailu platí.

• ...skvělí

+ Rychle, kvalitně...
    - ...

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

Vše proběhlo velmi super. Nemám co více dodat k profesionálnímu provedení zakázky.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• rychlost vyřízení objednávky,dobrá komunikaci v případě potřeby k řešení problému
    • v současné době , kdy mi nedošla zakázka díky dopravci Geis, doporučuji Rajče.net řešit smluvní vztah

Jsem spokojena

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• Jednoduchý program na výrobu fotoknih.

S Vašimi službami jsem velice spokojená. Objednávám zde fotoknihy už roky. A teď, co máte nový program na výrobu fotoknih jsem ještě více spokojena. Tak že, já jsem věrný zákazník.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

Bohužel se mi něco stalo s fotokninou, když jsem jí dělala a nebylo to poprvé. Napsala jsem o pomoc a vůbec se nikdo za celých 14 dni neozval. Celou knihu jsem musela udělat znovu. Dále se mi nelíbí nová přední strana. Vyhovovala mi ta původní. Bohužel se Vás nikdo neptá a nemáte na výběr.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, rádi bychom reagovali, ale z emailu uvedeného v objednávce neevidujeme žádný dotaz. Knihy jsme vyexpedovali ve čtvrtek, balíček nyní čeká na doručení. Můžete prosím původní email přeposlat znovu? Děkujeme a přejeme hezký den. Rajče.net

Toto je dobrý vtip!
    Objednala jsem kalendář v pátek 29.12. 2017 v 15:33 a zaplatila okamžitě převodem.
    2.1.2018 byla platba přijata ve 3:05:02 a dnes 9.1.2018 mi přišlo oznámení, že bylo (teprve) odesláno do výroby a vy se mě ptáte jak jsem spokojena s objednávkou?
    Nejsem protože zatím nic nemám!
    Nehledě na to, že v objednávce nešlo zvolit dopravu na Zásilkovnu ani za Vaší podpory - nakonec jsem objednala jedinou možnou dopravu Geis.
    Ale v pdstatě to tam píšete, že když není zaplaceno do pondělní půlnoci, že se dá do výroby až za týden. Takže asi chyba někde jinde.
    Běžně objednávám na e-shopech látky v metráži i v odpoledních hodinách a někdy už následující den je potvrzeno přijetí platby, připraven balíček a odeslán.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, omlouváme se za tuto časovou prodlevu. Pokusím se Vám vysvětlit, proč k ní došlo. Přes Vánoce probíhala ve výrobě dovolená. Do prvního výrobního dne v novém roce, tj. 2.1. se doslaly všechny zaplacené objednávky do pondělní půlnoci. Platba za Vaši objednávku přišla 2.1. v 3:05, to je bohužel 3 hodiny po uzavírce dat. Proto objednávka čekala na další výrobní den, tj. úterý 9.1. Jde o zakázkovou výrobu a výrobní dny jsou každé úterý. Nemáme zboží skladem, proto jej nemůžeme odesílat následující den od obdržení platby. Pro urychlení výrobního procesu doporučujeme volit platbu online kartou, nebo dobírku. Balíček bude expedovaný 16.1., výrobní proces trvá 7 dní od výrobního dne. Věříme, že i přes tyto komplikace se Vám budou kalendáře líbit. Děkujeme Vám za Vaši objednávku a přejeme hezký den. Rajče.net

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• Obchod pravděpodobně dobrý, dopravce do 28.12. zboží nedoručil a nebylo to poprvé. V jednom případě byl objednávka doručena na úplně jinou adresu.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, velmi nás mrzí, že dopravce stále balíček nedoručil. My jsme jej vyexpedovali 20.12. Doporučujeme kontaktovat dopravce a domluvit si doručení. Děkujeme. Hezký den, Rajče.net

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• Vstricne jednani a rychle doruceni
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• Výborná komunikace (při řešení průběžných dotazů atp.)
    • Kvalitní produkty (kalendáře)
    • Přehlednost stránek a systému pro vytváření fotoproduktů
    • Snad jen vyšší cena (vyjadřuji se ke kalendářům)
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

Kalendář si zde dělám každý rok a jsem velice spokojená. I když se objevil nějaký problém, tak byl vždy velice rychle a k mé spokojenosti vyřešen.

• Krásné fotoknihy

• kvalita
    • cena pruměr
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• Beru fotoknihy už několik let a největší službu mi dělá možnost připravovat fotoknuhu v průběhu celého roku a objednat ji před Vánoci. Díky moc za dobrou práci, kterou děláte.
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• Přehledný web, dostatečný výběr foto knih, hezké zpracování
    • Letos změnili web a jediné, co bych vytkla, je, že úvodní fotografie je přes celou stránku. Že ji nelze zmenšit a vložit pouze doprostřed, jako dříve a pod ní napsat název knihy.

Reakce obchodu Rajce.net

možnost zmenšené fotky do rámečku na obálce knihy už je možná i v novém editoru :)
    Hezký den, Rajče.net

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

jsem spokojený,proto nevyužívám jiný obchod

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

slušná cena a kvalitní zboží