• kvalita zboží (12)
  • spolehlivost (3)
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

• Dostala jsem slevový kupón, který Rajce.net ignoroval a cenu danou částku neponížil. Na emaily nikdo nereagoval...
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 měsíci

• nepřehledný koš, a nešlo uplatnit slevu.

• Kvalita zboží na nic.

Koupil jsem fotky na magnetické tabulce .Papír ,pevnost jako toaleťák a takzvaně magnetická tabulka ta aby se použila zároveň s lepidlem aby držela na plechu. Kvalita podle mého vypadá jinak

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 měsíci

• křivě nalepená fotografie na desce

Reakce obchodu Rajce.net

nepřišla nám od Vás žádná reklamace. Prosím vyfoťte nám desku a pošlete na email reklamace@rajce.net. Samozřejmě se mohla stát chybička a desku Vám rádi opravíme.
    V případě potíží se vždy nejprve obracejte na naši podporu, nikoli do hodnocení. Moc děkuji.
    Omlouváme se za vzniklé potíže a jakmile nám přijde email, problém ihned vyřešíme.
    Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 měsíci

• Naúčtovali mi jedno zboží dvakrát

Objednala jsem si kalendář a fotky v jeden den, ale načetlli mi to zvlášť poštovné i doručení. Po dotazu zda by mi to nemohli sloučit do jedné objednávky mi paní napsala že kalendář bude později a že mi přijdou tedy dva balíčky a poštovné prý budu platit za jedno jen. Fotky ni přišly a zaplatila jsem poštovné. Týden nato mi doručili kalendář, bohužel jsem za něj musela zaplatit částku jako za kalendář plus fotky plus poštovné.Tudíž mám fotky a kalendář ale fotky jsem si zaplatila dvakrát a poštovné taky dvakrát. Na email mi nikdo neodpovídá a dovolat se mi nedaří. Zvažuji informovat čoi.

Reakce obchodu Rajce.net

reklamace byla vyřešena vrácením nadbytečné částky na Váš účet. Velmi se omlouváme za chybu, která vznikla při ručním nastavením objednávky. Prosím nejprve vyčkejte na dořešení reklamace, potom pište hodnocení. Moc děkuji.
    Za celý tým Vám přeji pohodové svátky a i rok 2019.
    Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 3 měsíci

Mněl jsem to na zasilkovnu pak jste psali, že to nemáte v nabídce i když je ta možnost na stránkach a když jsem se snažil s kolegyní Hana Vejrostová spojit tak ani neodepsala na email. Cenu jste nechali stejnou tak -

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 4 měsíci

Objednala jsem si fotoknihu, objednávku mi však obchod NEPOTVRDIL, naopak, produkt zůstal v košíku, na což jsem byla upozorněna na Facebooku. Když jsem košík zkontrolovala, u objednávky bylo napsáno, že nemohla být z důvodu chyb (nekvalitních fotografií) přijata. Tudíž jsem ji z košíku odstranila a produkt objednala jinde(mimo jiné o polovinu levněji). Neobdržela jsem ŽÁDNÉ POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY, ŽÁDNÉ UPOZORNĚNÍ, že objednávka neproběhne, tudíž jsem to považovala za uzavřené. Jaké bylo překvapení, když mi přišla sms od přepravní společnosti, že mi vezou balíček, který obsahoval zmíněnou fotoknihu. Napsala jsem tedy mail, že zásilku nepřevezmu z výše uvedených důvodů. Byl mi nabídnut odkup knihy za poloviční cenu, což je ale pro mě bezpředmětné, protože bych měla zcela zbytečně dvě stejné knihy. Komunikace ze strany obchodu je sporadická, mezi maily proběhnou 2-3 dny. Myslím, že zde již objednávku nezopakuji :-(

Reakce obchodu Rajce.net

vážíme si Vaší zpětné vazby.

Pro jistotu jsme vše vícekrát překontrolovali. Podle všeho se však podařilo veškeré emaily o stavech Vaší objednávky správně odeslat. Nechtěně tak mohlo například dojít k chybnému zadání Vaší e-mailové adresy, či zařazení stavových e-mailů do SPAMu. Proto doporučujeme vždy v těchto nejasných případech postupovat následně. Zkontrolovat zadanou e-mailovou adresu, záložky SPAM e-mailové schránky a případně následné telefonické kontaktování naší podpory, které je nejrychlejší.

Na vzniklé nedopatření jsme bohužel sami nemohli reagovat dříve. Situaci jsme začali řešit až ve stejný moment Vašeho překvapení – v dobu, kdy byla Vaše kniha vyrobena a na cestě k Vám. Nepřijaté a nechtěné produkty zakázkové výroby jsme nuceni po převzetí zpět bohužel likvidovat. Z toho důvodu jsme Vám nabídli 50% slevu na produkt, jako omluvu za vzniklé potíže, které se mohou objevit na obou stranách.

Pokud souhlasíte, rádi Vám nabídneme zvýhodněnou cenu na naše nové fotoprodukty jako jsou magnetky na ledničku, či nástěnné fotky na deskách. Věříme, že tentokrát dopadne vše dle očekávání.

Hezký den Vám přeje Hana z Rajčete.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 8 měsíci

fotokniha dorazila poškozená,odeslala jsem email ohledne reklamace a cekam

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, odešlete prosím zboží zpět do výroby dle informací v emailu k posouzení reklamace.
    Děkujeme.
    Hezký den přeje Rajce.net

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• fotoknihy se vyrábí na Moravě

Fotokniha mi dorazila neslepená, listy po otevření knihy ihned vypadly, komunikace ohledně reklamace je absolutně nedostačující, zástupci Rajce.net nekomunikují (komunikují nedostatečně a málo), stále čekám na vyřešení reklamace. Kniha, která měla být k prvním narozeninám mé dceři, je nepoužitelná.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, ihned po vyjádření expedice byla kniha vložena do nejbližší možné další výrobní dávky a reklamace uznána. Omlouváme se za potíže a pevně věříme, že bude vše v pořádku. Hezký den přeje Rajče.

Toto je dobrý vtip!
    Objednala jsem kalendář v pátek 29.12. 2017 v 15:33 a zaplatila okamžitě převodem.
    2.1.2018 byla platba přijata ve 3:05:02 a dnes 9.1.2018 mi přišlo oznámení, že bylo (teprve) odesláno do výroby a vy se mě ptáte jak jsem spokojena s objednávkou?
    Nejsem protože zatím nic nemám!
    Nehledě na to, že v objednávce nešlo zvolit dopravu na Zásilkovnu ani za Vaší podpory - nakonec jsem objednala jedinou možnou dopravu Geis.
    Ale v pdstatě to tam píšete, že když není zaplaceno do pondělní půlnoci, že se dá do výroby až za týden. Takže asi chyba někde jinde.
    Běžně objednávám na e-shopech látky v metráži i v odpoledních hodinách a někdy už následující den je potvrzeno přijetí platby, připraven balíček a odeslán.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, omlouváme se za tuto časovou prodlevu. Pokusím se Vám vysvětlit, proč k ní došlo. Přes Vánoce probíhala ve výrobě dovolená. Do prvního výrobního dne v novém roce, tj. 2.1. se doslaly všechny zaplacené objednávky do pondělní půlnoci. Platba za Vaši objednávku přišla 2.1. v 3:05, to je bohužel 3 hodiny po uzavírce dat. Proto objednávka čekala na další výrobní den, tj. úterý 9.1. Jde o zakázkovou výrobu a výrobní dny jsou každé úterý. Nemáme zboží skladem, proto jej nemůžeme odesílat následující den od obdržení platby. Pro urychlení výrobního procesu doporučujeme volit platbu online kartou, nebo dobírku. Balíček bude expedovaný 16.1., výrobní proces trvá 7 dní od výrobního dne. Věříme, že i přes tyto komplikace se Vám budou kalendáře líbit. Děkujeme Vám za Vaši objednávku a přejeme hezký den. Rajče.net

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 1 rokem

• Obchod pravděpodobně dobrý, dopravce do 28.12. zboží nedoručil a nebylo to poprvé. V jednom případě byl objednávka doručena na úplně jinou adresu.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, velmi nás mrzí, že dopravce stále balíček nedoručil. My jsme jej vyexpedovali 20.12. Doporučujeme kontaktovat dopravce a domluvit si doručení. Děkujeme. Hezký den, Rajče.net

Spatna kvalita vyslednych produktu

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, zvolila jste měkkou vazbu a rozměr 15x15 cm. Kvalita tisku odpovídá vloženým fotografiím. Zašlete nám prosím emailem podrobnosti, co přesně se Vám u knihy nezdá. Rádi vše prověříme. Předem děkujeme a přejeme krásný den. Rajče.net

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 lety

Žádná sláva,fotokniha vypadá,jak nějaká brožura z lékárny.

Dlouhá dodací lhůta.

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 lety

velmi pomalá reakce na závady které jsem uvedl ihned po obdržení zboží .

• nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 lety

• Vytvoření fotoknihy v pohodlí z domova. Rychlost dodání.
    • Vysoká cena.

Nedodáno zboží dle výběru. Na fotoknihu byly vybrány ornamenty, ve fotoknize však chybí.

• špatná kvalita barev
  • nakoupil v obchodě Rajce.net před 2 lety

Objednala jsem kalendář 29.12.2016 a dodnes jsem nic nedostala.Ptáte se jak jsem spokojena...Dnes je 10.1.2017 a zboží nedošlo...

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, kalendáře se vyrábí 7 dnů od výrobního dne. První výrobní den v tomto roce byl 3. ledna. Expedice tedy proběhla řádně za 7 dnů, tedy 10.1. Doručení proběhlo hned následující den 11.1. Vše proběhlo přesně dle informací na našem webu.
    Hezký den.
    Rajče.net

• špatný dopravce

Objednané kalendáře dorazily velmi pozdě, obal byl poškozený, vnitřek naštěstí byl v pořádku. Kalendář je vyrobený z měkkého papíru, malý otvor na uchycení neudrží tíhu celého kalendáře.

Reakce obchodu Rajce.net

Dobrý den, dopravce Geis doručoval 23/12 a 27/12, ale bohužel neúspěšně, na uvedené adrese nikdo nebyl. Pokud se na uvedené adrese nezdržujete, doporučuji objednávat např. do zásilkoven, kde si balíček vyzvednete, až máte čas. S malým otvorem na uchycení kalendáře si dovolím nesouhlasit, malý hřebíček kalendář hravě udrží po celý rok. Pošlete mi prosím na kalendar@rajce.net detailně nafocené připevnění kalendáře.
    Děkuji, Rajče.net

• absolutně žádné
    • nejde o obchod, ale jen SLIBOTECHNU!
    • umí jen naslibovat a vybrat prachy a pak NEINFORMUJE a NIC NEDĚLÁ.

zaplaceno 20. 12. a na Silvestra ani informace o průběhu ani pexeso NIKDE, kromě potvrzení ihned po zaplacení, že prachy byly přijaty a zakázka údajně zaslána do výroby...

Navíc po vložení čtvercových fotek do pexesa ořežou okraje, čímž je totálně ZNIČÍ a přitom na webu tvrdí, že do toho nezasahují...

AMATÉŘI!

Reakce obchodu Rajce.net

na stránkách jsme informovali o poslední vánoční výrobě pexes v roce 2016 - všechny objednávky, za které jsme přijaly peníze do 19. 12. do půlnoci + dobírky odešly do poslední výroby před Vánoci bez garance doručení do Vánoc. Do 2.1. probíhala dovolená. Platba za Vaši objednávku bohužel dorazila až 20.12. v 1:17. Což je bohužel přes hodinu po uzavírce dat pro poslední výrobu v roce 2016. Proto Vaše objednávka odešla do výroby první výrobní den v roce 2017 - v úterý 3.1. a expedovaná bude ve čtvrtek 5.1.
    Výřezy u pexes z obdélníkových fotek si zákazníci vytváří sami pomocí ikonky nůžek, Rajče do toho bez povolení zákazníka nijak nezasahuje.
    Děkujeme za pochopení, Rajče.net