Obchod nedoporučuji, cca po týdnu stornovali zaplacenou objednávku a ani po měsíci peníze zpět neposlali. E-mailem mě požádali o číslo účtu, kam mají vrátit peníze, ale stále se nic neděje.

Reakce obchodu Ráj ZVÍŘAT

Dobry den, Vase platba byla jiz refundovana. Omlouvame se zdrazeni a komplikace.
    Pavla

Podvod! Nenaleťte tomuto eshopu jako bohužel už spousta z nás! :((
    Zaplacenou objednávku stornuje, peníze nevrátí, nijak nekomunikuje, telefon nedostupný.

Pavla

Zrušená objednávka, platba předem a vrácení peněz v nedohlednu.

Obchod zrušil objednávku po x dnech. Peníze ve lhůtě vráceny nebyly. Rozhodně nedoporučuji, stránky na FB a Instagramu prodejce zrušil, protože se tam objevovaly negativní recenze.

• Nedodali zboží
    • Nezvedají telefonáty
    • Neodepisují na maily

Jsem naprosto znechucený. Ze začátku standardní komunikace, po dvou dnech přišla zprava, že zboží je na cestě. Když se týden nic nedělo, tak jsem volal na telefonní číslo uvedené v e-mailu, nikdo mi to nezvedl. Ačkoliv to je mobilní číslo, nikdo se mi ani neozval zpátky. Po skoro třech týdnech jsem jsem jim napsal, že chci zrušit objednávku a vrátit peníze. Dodnes jsem nedostal jedinou reakci. Poprvé a naposled.

• bad communication
    • I waited to receive my orders more than 20 days
    • I wouldnt recommend this place.

That was my last order from them...

• Nemohu kladně hodnotit, protože zboží objednané i zaplacené 6.11.2023 mi ještě nedošlo.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Amatérismus - poslali místo vlastním rozvozem Českou poštou a po týdnu balík stále nikde.
    Komunikace obchodu. Na základě recenze telefonát s dost nevybíravými slovy: "Přeju si, ať ti ta zásilka nedojde a vrátí se nám na obchod! Ty seš totiž deb*l, jakýho sem ještě neviděl! Čecháček, kterej zaškrtnul honem honem dopravu zdarma a pak se diví, když mu to do týdne nepřijde."
    Update: Zboží dorazilo asi za 10 dní od objednání.
    VAROVÁNÍ: 24.10. se obchod pokusil podvrženým e-mailem recenzi smazat.

• Docela přijatelná cena zboží
    • Dlouhá doba dodání, i když zboží bylo zaplaceno obratem
    • Nikdo se ani neozval, s případnou omluvou za delší čekání na objednávku

Objednávala jsem zde poprvé, ale bohužel i naposled.

děkujeme za Váš názor.
    Pokud bychom se měli omlouvat za dodání objednávky do tří dnů, museli bychom se omlouvat i těm spokojeným.
    Níže data z Vaší objednávky
    29.5.2023 22:02:02 - Objednávka byla vytvořena neregistrovaným uživatelem.
    30.5.2023 14:22:02 - Stav platby byl změněn z: "Neuvedeno" na: "Placeno"
    30.5.2023 14:22:08 - Stav objednávky změněn na "KOMPLETACE OBJEDNÁVKY"
    31.5.2023 06:12:12 - Stav objednávky změněn na "EXPEDOVÁNO"

Potřebujete li zboží ihned, doporučuji si jej vyzvednout osobně.

Hezký den,

Nevhodně zabalené zboží

Reakce obchodu Ráj ZVÍŘAT

Dobrý den, děkujeme za vyjádření do telefonu, že zboží bylo zabaleno skvěle a přišlo neporušené.
    To, že jsou komponenty na volno je bohužel věc originálního balení, do kterého nezasahujeme. Vzhledem k tomu, že klec dorazila v pořádku, tak je i originální balení baleno v pořádku.
    Vaše vyjádření, že se máme obrátit na heureku, aby si upravila dotazník, že je pro Vás nesrozumitelný, je bohužel nereálné. Ale nevadí :-)
    Mějte krásný den,
    Pavla

Objednávku jsem 16.9. zaplatil platební kartou, přišlo mi od obchodu potvrzení o platbě. Dále aktualizace objednávky "Příprava odeslání" a v pondělí 19.9. notifikace, že zboží bylo odesláno. Zboží ale přepravci eshop nepředal.
    Dále eshop nekomunikuje.
    SILNĚ NEDOPORUČUJI zde cokoliv objednávat!!!

Reakce obchodu Ráj ZVÍŘAT

byl jste informován o tom, že Váš balík leží na depu v Praze a je v řešení proč není doručován. Mezitím Vám byl balík odeslán nový.
    Chápu, že jste zboží očekával dříve, nicméně vina nejde za námi.

Mějte krásný den,
    Pavla

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nesmyslná délka expedice
    • bez komunikace
    • balíkovna přesměrovala zásilku - což asi není chyba obchodu, ale už to byla taková třešnička na dortu

Rychlost dodání se zhruba rovná rychlosti dodání objednávky z Číny o vánocích.. Balíkovna navíc přesměrovala zásilku na jiné než vybrané výdejní místo, takže opravdu bomba a 10tý den po objednání tedy stále nemám u sebe.

Reakce obchodu Ráj ZVÍŘAT

Dobry den, Vase objednavka byla pobocce CP dva dny od jejiho vytvoreni. Za nas je to dostatecna rychlost. Pokud vsak hodnotite dobu od vytvoreni po jeji vytvednuti, tak tuto opravdu ovlivnit nemuzeme. Mwjte hezky den, Pavla

majitelky firmy velmi špatně reprezentuje pan K. , ktery rozváží zbozi vlastni dopravou a je tak drzý, arogantni, ze si jiz v teto prodejně nic neobjednam. Zaplacené zbozi nedovezl a museli vracet penize. Navic kapky pro psa jsem sehnala jinde o dost levneji a doprava zdarma! POZOR prectete si 15 negativnich recenzi‼️

Reakce obchodu Ráj ZVÍŘAT

Dobrý den, dekujeme za nazor. Ve Vasi objednavce jsou pouze dva kusy granulek pro psy a ty Vam jiz byly doruceny a zadny pan K. u nas zbozi nerozvazi. Pisete li o kapkach pro psa - nespletla jste si objednavku s nakupem v jinem obchode? Mejte krasny den, Pavla

26.10. 2021 zboží objednáno a zaplaceno a do 1.11. 2021 nedodáno. (3kg granulí) myslím že není problém toto dodat obratem do druhého dne... sms k vyzvednutí zásilky byla zaslána 2.11. 2021 10.48 hod když to chtějí přesně, takže obchod lže když tvrdí že 29.10 jsem si mohl vyzvednout zásilku. Trochu sebereflexe by neuškodilo.

• 13. 9.objednávka, 19. 9.info, že je balíček připraven, 23.9. balíček stále nepředán k přepravě dopravci, na mail s dotazem na stav balíčku nepřišla odpověď

• Tovar skladom
    • Slabá komunikacia

Obchod skoro nekomunikuje, 2 emaily, jeden o potvrdeni objednávky a druhý že to predali na balenie. 3 dni a nič sa nedeje... Čakat na zasielku ktora je skladom 6 dní+ .....nezmysel

• výhoda vlastně žádná, stránky mají pěkné, ale to je tak vše.
    • obchod nekomunikuje, což mě mrzí, dvířka jsem potřebovala pro kocourka, po minimálně týdenním čekání, jsem objednávku zrušila.

• Zdálo se, že obchod zpracuje objednávku rychle a zboží dorazí včas.
    • Týden čekám na zprávu ze Zásilkovny, že je zboží připraveno. Zásilkovna ho zatím neobdržela. Obchod na email nereaguje.