Super komunikace. Perfektní stav a balení výrobku.

Reakce obchodu Pocitace24

Jsme velmi rádi, že jste měl pozitivní zkušenost s naším obchodem. Vaše hodnocení 100 % a vaše slova o super komunikaci, perfektním stavu a balení výrobku nás velmi těší. Na našem hesle "Dáváme počítačům druhou šanci" nám nesmírně záleží, a těší nás, že jsme vám mohli poskytnout kvalitní službu. Děkujeme za vaši podporu a doporučení, a těšíme se na vaši příští návštěvu.

Ok

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši recenzi! Jsme rádi, že s námi dáváte počítačům druhou šanci a těšíme se na další příležitost Vám ukázat naši zlepšenou nabídku.

• Rychle dodání
    • Výhodne ceny
    • Super zabalené
    • Záruka 24 měsíců na repasované PC

Reakce obchodu Pocitace24

děkujeme vám za vaši skvělou recenzi a za to, že jste si naše repasované PC vybral. Jsme potěšeni, že jste s našimi službami a produktem byli spokojeni. Vaše slova nás motivují k tomu, abychom nadále poskytovali výbornou kvalitu a zákaznický servis.

Rychlé dodání a výhodné ceny jsou pro nás prioritou, a těší nás, že jste si toho všimli. Super zabalení je pro nás také důležité, abychom zajistili, že vám produkt dorazí v perfektním stavu.

Záruka na 24 měsíců naše repasované PC je pro nás důležitou zárukou kvality a spolehlivosti. Děkujeme také, že dáváte našim počítačům druhou šanci, protože pro nás je udržitelnost a snaha o omezení odpadu velmi důležitá.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

S pozdravem, tým počítače24.cz.

• kvalitní
    • rychlá odezva

Reakce obchodu Pocitace24

Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojen, je to pro nás to nejdůležitější. Děkujeme, že dáváte počítačům druhou šanci. Tým Počítače24.cz

• Ok
    • neznam

Vše OK

• Balení produktu
    • Balení produktu do příliš velké krabice.

Reakce obchodu Pocitace24

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, produkty balíme tak, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy, dostatečně velká krabice je základ pro bezpečnou dopravu. Děkujeme, že dáváte počítačům druhou šanci. Tým Počítače24.cz

• skvělá podpora po dodání zboží
    • rychlá reakce na e-mail

Doporučuji, dobrý poměr cena-výkon repasovaných počítačů. Počítač co jsem zakoupil vypadal jako nový - perfektně zbavený prachu a bez viditelných známek používání.

• Rychle doručení zbozi

Reakce obchodu Pocitace24

• Vše super. Spokojenost.

Vše super. Spokojenost. Děkuji !!!

Reakce obchodu Pocitace24

• málo možností platby a dopravy

Reakce obchodu Pocitace24

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojen s nabídkou dopravy a platby. Objednávku si u nás zákazníci mohou osobně vyzvednout, nebo nechat zdarma zaslat dopravcem na adresu, případně na výdejní místo. Po Praze nabízíme Liftago za dotovanou cenu. Co se platby týče, umíme Apple pay, Google pay, převod, kartu, dobírku, kryptoměny, Twisto i splátky přes InBank.
    Co více bychom mohli nabídnout?
    Věřím, že se zakoupeným monitorem budete spokojen. Děkujeme, že dáváte monitorům druhou šanci. Tým Počítače24.cz

• Rychlost vyřízení
    • Spokojenost se zbožím

Reakce obchodu Pocitace24

Vše proběhlo v pořádku. Počítač plně odpovídá popisu.

• Rychlost, cena. Vše ok
    • Cena +rychlost

Reakce obchodu Pocitace24

• Rychlost dodání, kvalita zabalení, levné a kvalitní zboží

Reakce obchodu Pocitace24

Zatím jsem nadšen,počítač jsem objednal během poslednáho svátkového dne, druhý den který byl pracovní mi zaslali informaci že zboží zasílají, což mě vzhled k tomu že předchozí den byl statní svátek překvapilo. v pondělí bylo zboží dodáno.

Reakce obchodu Pocitace24

• Jsem velice spokojen, rychlá doprava zboží dobře zabaleno.

Reakce obchodu Pocitace24

• Upravi kazdy stroj dle vasich pozadavku (Os,ram atd…)

• Osobní vyzvednutí
    • Rychlost vyřízení objednávky

Velice rychlý obchod,ceny příznivé.Velká výhoda je osobní vyzvednutí bez dalších poplatků.

• Výborná komunikace

Rychlost