• rychlost dodání společně s kvalitním zabalením pro přepravu
    • kvalita dodaného PC plně odpovídající nabízenému
    • přehlednost stránek
    • ochota

plná spokojenost s dodaným PC

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí dodání, kvalitou zabalení a přehledností našich stránek. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že dodaný PC plně vyhovoval vašim očekáváním. Pokud budete mít v budoucnu otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme další podporu. Díky za vaši důvěru a podporu!

• dobrý poměr cena výkon
    • dobře a bezpečně zabaleno
    • lehké oděrky, ale s tím se počítalo a je to kompenzováno cenou

Dobrý obchod na počítače z druhé ruky.

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s naším obchodem. Je skvělé slyšet, že jste ocenil dobrý poměr cena/výkon a bezpečné zabalení zboží. Vaše poznámky ohledně oděrek jsou též velmi cenné a vezmeme je v úvahu pro další zlepšení. Pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši důvěru a podporu!

• celý nákup i komunikace obchodu bezproblémová
    • repasované zboží, které ze své podstaty nemělo původní obal, bylo bezpečně zabaleno a označeno nálepkou křehké
    • objednávka mezi vánočními svátky byla odeslána hned následující pracovní den
    • balíček obsahoval jako výplň příliš plastu,

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše hodnocení a podrobnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že celý nákup a komunikace byly bezproblémové a že repasované zboží bylo bezpečně zabaleno s ohledem na jeho křehkost. Vaše poznámka ohledně nadměrného plastu je důležitá a vezmeme si ji k srdci. Budeme se snažit minimalizovat naši spotřebu plastových materiálů a hledat ekologičtější alternativy. Pokud budete mít v budoucnu další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši podporu a za to, že jste si našel čas na zpětnou vazbu!

• kvalita
    • rychlost dodani
    • již nekolikaty počitatač stale perfektne zabaleno palec horu!

Mám již asi 5 ty PC z teto firmy.Nadmiru spokojen prozatim funkčnosti i vyberem a cenou.

Reakce obchodu Pocitace24

To je úžasné! Děkujeme za vaši fantastickou recenzi a za opakovanou důvěru v naše služby. Jsme nadšení, že jste spokojen s cenou, kvalitou, rychlostí dodání a perfektním zabalením zboží. Vaše podpora pro nás znamená hodně a jsme rádi, že vás můžeme pravidelně obsluhovat. Pokud budete mít další požadavky, nebo otázky ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši loajalitu a důvěru!

• Velmi rychle doručeno.
    • Super komunikace.
    • Perfektně zabalené.
    • Výhodné ceny.

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši ohromně pozitivní recenzi! Jsme nadšeni, že jste byla spokojená s rychlostí doručení, komunikací, balením a cenami. Vaše podpora pro nás znamená hodně, a jsme rádi, že spolu s námi dáváte počítačům druhou šanci. Těšíme se na další příležitost vám poskytnout skvělý zážitek. Děkujeme za vaši důvěru!

• Balení produktu
    • Balení produktu do příliš velké krabice.

Reakce obchodu Pocitace24

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, produkty balíme tak, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy, dostatečně velká krabice je základ pro bezpečnou dopravu. Děkujeme, že dáváte počítačům druhou šanci. Tým Počítače24.cz