• rychlost dodání společně s kvalitním zabalením pro přepravu
    • kvalita dodaného PC plně odpovídající nabízenému
    • přehlednost stránek
    • ochota

plná spokojenost s dodaným PC

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí dodání, kvalitou zabalení a přehledností našich stránek. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že dodaný PC plně vyhovoval vašim očekáváním. Pokud budete mít v budoucnu otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme další podporu. Díky za vaši důvěru a podporu!

• rychlost doručení (hned druhý den)

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s cenou a rychlostí doručení vašeho nákupu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a budeme se snažit udržovat tuto vysokou úroveň i nadále. Pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. Díky za vaši důvěru a podporu!

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí našeho obchodu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a rádi bychom vám i nadále poskytovali rychlé a efektivní služby. Pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši důvěru a podporu!

• Rychlé jednání
    • Repasované produkty v krásném stavu
    • Ceny

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše skvělé hodnocení! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým jednáním, repasovanými produkty v krásném stavu a cenami. Vaše doporučení a pozitivní zkušenost jsou pro nás důležité. Pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši důvěru a podporu!

• poradenská pomoc při nákupu, rychlé doručení

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše hodnocení! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s poradenskou pomocí při nákupu a rychlým doručením. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši důvěru a podporu!

Reakce obchodu Pocitace24

To je skvělé! Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a cenou našich produktů. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a budeme se snažit udržovat vysokou úroveň služeb i nadále. Pokud budete mít v budoucnu další otázky nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši podporu!

• Velmi rychlé dodání, zboží zcela odpovídá popisu, široký sortiment, přehledné internetové stránky.

Velmi solidní a spolehlivý prodejce, velká spokojenost, zcela doporučuji !

Reakce obchodu Pocitace24

To je skvělá zpětná vazba, děkujeme! Jsme rádi, že jste měl tak pozitivní zkušenost s rychlým dodáním, odpovídajícím zbožím a přehledností našich internetových stránek. Vaše slova o solidním a spolehlivém prodejci jsou pro nás povzbuzující. Děkujeme za vaše doporučení a za to, že jste si našel čas nám dát takovou skvělou zpětnou vazbu!

• Rychlé doručení
    • Solidní prodejce
    • Nakupoval jsem podruhé a jsem moc spokojený, oba počítače dorazili jako nové

Reakce obchodu Pocitace24

To je skvělé slyšet! Děkujeme za vaši pozitivní zkušenost s rychlým doručením a za vaši důvěru při opakovaném nákupu. Jsme rádi, že oba počítače dorazily v takovém stavu, jako by byly nové. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a budeme rádi, když vás budeme moci obsloužit i v budoucnu. Díky za vaši podporu!

• vše v pořádku, rychlé dodání

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši skvělou recenzi! Jsme rádi, že jste byl spokojen s vaším nákupem a rychlostí dodání. Vaše doporučení pro nás znamená hodně a jsme tu pro vás, pokud budete mít jakékoliv další požadavky či dotazy. Díky za vaši podporu a doufáme, že vás budeme moci opět obsloužit!

• kvalita
    • rychlost dodani
    • již nekolikaty počitatač stale perfektne zabaleno palec horu!

Mám již asi 5 ty PC z teto firmy.Nadmiru spokojen prozatim funkčnosti i vyberem a cenou.

Reakce obchodu Pocitace24

To je úžasné! Děkujeme za vaši fantastickou recenzi a za opakovanou důvěru v naše služby. Jsme nadšení, že jste spokojen s cenou, kvalitou, rychlostí dodání a perfektním zabalením zboží. Vaše podpora pro nás znamená hodně a jsme rádi, že vás můžeme pravidelně obsluhovat. Pokud budete mít další požadavky, nebo otázky ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši loajalitu a důvěru!

Reakce obchodu Pocitace24

Skvělé hodnocení! Rychlost je důležitým aspektem a jsme rádi, že jste si ji v našich službách všiml. Díky za vaši podporu a za vaše pozitivní hodnocení!

• Velmi rychle doručeno.
    • Super komunikace.
    • Perfektně zabalené.
    • Výhodné ceny.

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši ohromně pozitivní recenzi! Jsme nadšeni, že jste byla spokojená s rychlostí doručení, komunikací, balením a cenami. Vaše podpora pro nás znamená hodně, a jsme rádi, že spolu s námi dáváte počítačům druhou šanci. Těšíme se na další příležitost vám poskytnout skvělý zážitek. Děkujeme za vaši důvěru!

• rychlost dodání
    • slabé chlazení pc
    • v biosu bootování jen na ssd disk jiné hdd se tam neobjeví a další boot na ipt adresy což je nesmysl

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za Vaši recenzi a Vaše hodnocení. Oceňujeme pozitivní body, jako je rychlost dodání a konkurenceschopná cena, což jsou aspekty, na které klademe důraz.

Jak je to z bootováním ve skutečnosti, jste si vysvětlili s naším technikem. Děkujeme Vám za tuto zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše produkty a služby. Naše snaha o dávání počítačům druhou šanci zahrnuje i neustálou optimalizaci a vylepšování našich produktů. Vaše názory jsou pro nás cenné, a budeme pracovat na řešení těchto nedostatků.

Děkujeme za vaši podporu a důvěru a těšíme se na to, že budeme moci v budoucnu nabídnout ještě lepší produkty a služby.

• Rychle dodání
    • Výhodne ceny
    • Super zabalené
    • Záruka 24 měsíců na repasované PC

Reakce obchodu Pocitace24

děkujeme vám za vaši skvělou recenzi a za to, že jste si naše repasované PC vybral. Jsme potěšeni, že jste s našimi službami a produktem byli spokojeni. Vaše slova nás motivují k tomu, abychom nadále poskytovali výbornou kvalitu a zákaznický servis.

Rychlé dodání a výhodné ceny jsou pro nás prioritou, a těší nás, že jste si toho všimli. Super zabalení je pro nás také důležité, abychom zajistili, že vám produkt dorazí v perfektním stavu.

Záruka na 24 měsíců naše repasované PC je pro nás důležitou zárukou kvality a spolehlivosti. Děkujeme také, že dáváte našim počítačům druhou šanci, protože pro nás je udržitelnost a snaha o omezení odpadu velmi důležitá.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

S pozdravem, tým počítače24.cz.

• kvalitní
    • rychlá odezva

Reakce obchodu Pocitace24

Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojen, je to pro nás to nejdůležitější. Děkujeme, že dáváte počítačům druhou šanci. Tým Počítače24.cz

• Balení produktu
    • Balení produktu do příliš velké krabice.

Reakce obchodu Pocitace24

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, produkty balíme tak, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy, dostatečně velká krabice je základ pro bezpečnou dopravu. Děkujeme, že dáváte počítačům druhou šanci. Tým Počítače24.cz

• skvělá podpora po dodání zboží
    • rychlá reakce na e-mail

Doporučuji, dobrý poměr cena-výkon repasovaných počítačů. Počítač co jsem zakoupil vypadal jako nový - perfektně zbavený prachu a bez viditelných známek používání.