• profesionální přístup, ochotná obsluha

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení! Jsme rádi, že jste byl spokojen s profesionálním přístupem našeho týmu a ochotou naší obsluhy. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a budeme se snažit ještě více, aby to příště bylo za 100% hodnocení. Pokud máte jakékoliv další připomínky, které by nám mohly pomoci zlepšit naše služby, neváhejte nás informovat. Díky za vaši podporu!

Výborná komunikace
    Příznivá cena
    Zboží ve vynikající kvalitě (repasovaný notebook kategorie "A" vypadal jako nový).
    Vstřícný prodavač

Reakce obchodu Pocitace24

To je skvělá zpráva! Děkujeme za vaše nadšené hodnocení a pozitivní zkušenosti s naším obchodem. Jsme rádi, že jste ocenil výbornou komunikaci, příznivou cenu a vynikající kvalitu repasovaného notebooku. Vaše slova o tom, že výrobek vypadal jako nový, jsou pro nás velmi povzbuzující. Snažíme se poskytovat vstřícný a kvalitní servis, a je skvělé slyšet, že jste byl spokojen s naším přístupem. Díky za vaši důvěru a podporu!

• Bohatá nabídka repasovaných notebooků a počítačů za příznivé ceny.
    • Přehledně členěná nabídka zboží, snadné zúžení výběru díky možnosti filtrování podle vhodně zvolených kritérií. Přehledné popisy zboží a bohatá fotodokumentace. V článcích na webu srozumitelné technické rady. Užitečné před nákupem.
    • Na případné dotazy rychle a srozumitelně odpoví.
    • Rychlá reakce na objednávku, po zaplacení zboží předáno k přepravě bez prodlení.
    • Repasované zboží (stav A) jsem obdržel v perfektním stavu, precizně povrchově vyčištěné, skvěle zabalené pro přepravu dopravcem.

Reakce obchodu Pocitace24

Wow, to je úžasná zpětná vazba! Velmi si ceníme vašeho podrobného hodnocení. Je skvělé slyšet, že jste byl spokojen s rychlostí doručení, bohatou nabídkou repasovaných produktů, a také s přehledností a užitečností našeho webu. Vaše poznámky o přesných popisech, fotografiích a technických radách jsou pro nás velmi povzbuzující. Rádi slyšíme, že námi repasované zboží dorazilo v perfektním stavu. Děkujeme za vaši důvěru a podporu!

Vše v pořádku, ochotný personál, rychlé jednání.

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši skvělou zpětnou vazbu! Jsme potěšeni, že jste měl pozitivní zkušenost s naším ochotným personálem a rychlým jednáním. Vaše doporučení a spokojenost jsou pro nás důležité, a těší nás, že jsme vám mohli poskytnout dobrý zážitek. Pokud budete mít další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši podporu!

• Rychlé doručení
    • Solidní prodejce
    • Nakupoval jsem podruhé a jsem moc spokojený, oba počítače dorazili jako nové

Reakce obchodu Pocitace24

To je skvělé slyšet! Děkujeme za vaši pozitivní zkušenost s rychlým doručením a za vaši důvěru při opakovaném nákupu. Jsme rádi, že oba počítače dorazily v takovém stavu, jako by byly nové. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a budeme rádi, když vás budeme moci obsloužit i v budoucnu. Díky za vaši podporu!

• vše v pořádku, rychlé dodání

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši skvělou recenzi! Jsme rádi, že jste byl spokojen s vaším nákupem a rychlostí dodání. Vaše doporučení pro nás znamená hodně a jsme tu pro vás, pokud budete mít jakékoliv další požadavky či dotazy. Díky za vaši podporu a doufáme, že vás budeme moci opět obsloužit!

• kvalita
    • rychlost dodani
    • již nekolikaty počitatač stale perfektne zabaleno palec horu!

Mám již asi 5 ty PC z teto firmy.Nadmiru spokojen prozatim funkčnosti i vyberem a cenou.

Reakce obchodu Pocitace24

To je úžasné! Děkujeme za vaši fantastickou recenzi a za opakovanou důvěru v naše služby. Jsme nadšení, že jste spokojen s cenou, kvalitou, rychlostí dodání a perfektním zabalením zboží. Vaše podpora pro nás znamená hodně a jsme rádi, že vás můžeme pravidelně obsluhovat. Pokud budete mít další požadavky, nebo otázky ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši loajalitu a důvěru!

Reakce obchodu Pocitace24

Skvělé hodnocení! Rychlost je důležitým aspektem a jsme rádi, že jste si ji v našich službách všiml. Díky za vaši podporu a za vaše pozitivní hodnocení!

• Rychlá reakce
    • Zboží přesně dle popisu

Reakce obchodu Pocitace24

To je skvělé! Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení. Jsme rádi, že jste ocenil naši rychlou reakci a to, že zboží odpovídá popisu. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a budeme rádi, když vás budeme moci obsloužit i v budoucnu. Díky za vaši důvěru!

• Zatím můžu hodnotit jen pozitivně, doručení zboží hned na druhý den.

Reakce obchodu Pocitace24

Skvělé, že jste měla tak pozitivní zkušenost s rychlým doručením na druhý den! Vaše spokojenost je pro nás důležitá a je dobře slyšet, že zatím všechno probíhá dobře. Pokud budete mít další požadavky nebo otázky ohledně zboží, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru a jsme rádi, že dáváte počítačům druhou šanci.

• Velký výběr
    • Super ceny
    • Možnost rekonfigurace

Vše na velice profesionální úrovni. Dobrá komunikace, rychlé dodání.

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši fantastickou recenzi! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s naším velkým výběrem, super cenami a možností rekonfigurace. Vaše slova o profesionální úrovni, dobré komunikaci a rychlém dodání nás velmi těší. Vaše spokojenost je naší prioritou, a jsme vděční, že s námi dáváte počítačům druhou šanci. Těšíme se na to, že vás budeme moci obsloužit i v budoucnu. Děkujeme za vaši podporu!

• Velmi rychle doručeno.
    • Super komunikace.
    • Perfektně zabalené.
    • Výhodné ceny.

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši ohromně pozitivní recenzi! Jsme nadšeni, že jste byla spokojená s rychlostí doručení, komunikací, balením a cenami. Vaše podpora pro nás znamená hodně, a jsme rádi, že spolu s námi dáváte počítačům druhou šanci. Těšíme se na další příležitost vám poskytnout skvělý zážitek. Děkujeme za vaši důvěru!

první nákup a kontakt s prodejcem - věřím, že bude vše OK. ještě nezapojeno

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši recenzi a za důvěru při prvním nákupu. Jsme rádi, že zboží dorazilo v přijatelném termínu. Věříme, že všechno proběhne bez problémů, ačkoliv ještě není zapojeno. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo potřebujete pomoc při zapojení, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám poskytli podporu. Děkujeme, že dáváte počítačům druhou šanci a těšíme se na další možnost vás obsloužit.

Nové zboží za skvělou cenu.

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi! Jsme nadšeni, že jste byl spokojen s naším zbožím a ocenil skvělou cenu. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá a těšíme se na to, že vás budeme moci obsloužit i v budoucnu. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Díky za vaši důvěru!

• rychlost dodání
    • slabé chlazení pc
    • v biosu bootování jen na ssd disk jiné hdd se tam neobjeví a další boot na ipt adresy což je nesmysl

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za Vaši recenzi a Vaše hodnocení. Oceňujeme pozitivní body, jako je rychlost dodání a konkurenceschopná cena, což jsou aspekty, na které klademe důraz.

Jak je to z bootováním ve skutečnosti, jste si vysvětlili s naším technikem. Děkujeme Vám za tuto zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše produkty a služby. Naše snaha o dávání počítačům druhou šanci zahrnuje i neustálou optimalizaci a vylepšování našich produktů. Vaše názory jsou pro nás cenné, a budeme pracovat na řešení těchto nedostatků.

Děkujeme za vaši podporu a důvěru a těšíme se na to, že budeme moci v budoucnu nabídnout ještě lepší produkty a služby.

Výborná komunikace, kvalitní zboží bez závad.

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši recenzi! Jsme nadšeni, že jste byl s naší službou spokojen. Rychlé doručení, výborná komunikace a kvalitní zboží bez závad jsou naše standardy, kterým se snažíme vždy vyhovět. Vaše doporučení nás motivuje dál pracovat podle našeho hesla "Dáváme počítačům druhou šanci". Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vaši budoucí návštěvu.

• cena, výběr

mohu doporučit

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za perfektní hodnocení! Vaše spokojenost s naším výběrem a cenami je pro nás potvrzením, že dávat počítačům druhou šanci má smysl. Těšíme se na vaši další návštěvu!

Super komunikace. Perfektní stav a balení výrobku.

Reakce obchodu Pocitace24

Jsme velmi rádi, že jste měl pozitivní zkušenost s naším obchodem. Vaše hodnocení 100 % a vaše slova o super komunikaci, perfektním stavu a balení výrobku nás velmi těší. Na našem hesle "Dáváme počítačům druhou šanci" nám nesmírně záleží, a těší nás, že jsme vám mohli poskytnout kvalitní službu. Děkujeme za vaši podporu a doporučení, a těšíme se na vaši příští návštěvu.

Ok

Reakce obchodu Pocitace24

Děkujeme za vaši recenzi! Jsme rádi, že s námi dáváte počítačům druhou šanci a těšíme se na další příležitost Vám ukázat naši zlepšenou nabídku.

• Rychle dodání
    • Výhodne ceny
    • Super zabalené
    • Záruka 24 měsíců na repasované PC

Reakce obchodu Pocitace24

děkujeme vám za vaši skvělou recenzi a za to, že jste si naše repasované PC vybral. Jsme potěšeni, že jste s našimi službami a produktem byli spokojeni. Vaše slova nás motivují k tomu, abychom nadále poskytovali výbornou kvalitu a zákaznický servis.

Rychlé dodání a výhodné ceny jsou pro nás prioritou, a těší nás, že jste si toho všimli. Super zabalení je pro nás také důležité, abychom zajistili, že vám produkt dorazí v perfektním stavu.

Záruka na 24 měsíců naše repasované PC je pro nás důležitou zárukou kvality a spolehlivosti. Děkujeme také, že dáváte našim počítačům druhou šanci, protože pro nás je udržitelnost a snaha o omezení odpadu velmi důležitá.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

S pozdravem, tým počítače24.cz.