Super, kvalitní

• dobrá komunikace

Všechno proběhlo k naprosté spokojenosti.

• Vše proběhlo v pořádku, termíny splněny, komunikace včasná a přesná a s produkty jsem moc spokojena, doporučuji!!!

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu. Potřebovala byste poradit s krémem na léto nebo naopak na zimu? Jak se starat o pleť v zimě a jak v létě naleznete v našem článku:
    Příjemný zbytek dne. Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

Rychlé doručení

Rychlé dodani

• kvalitní zboží

Opravdu rychlé dodání.Mam poprvé tak uvidime

• vždy výborné zkušenosti, rychlé dodání, děkuji

S produkty firmy Pleva jsem spokojena. Objednávám je opakovaně.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji Vám za hodnocení našeho obchodu. Chtěli byste posílit imunitu a nevíte jak na to? Pár rad a tipů jsme sepsali do našeho článku:
    Krásný den. Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

Velmi rychle dodani, vyrobky jsou super. Jsem s nakupovan v obchode Pleva moc spokojena

• Rychlé vyřízení objednávky.

Není co dodat...prostě jsou jedničky.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji Vám za hodnocení našeho obchodu. Víte o tom, že med zuby nekazí? Právě naopak med působí na zuby antibakteriálně. Více v našem článku:
    Krásný den. Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

Velmi rychlé doručení objednávky.

• Rychle dodaní zboží..

Nemám co dodat ,naprostá spokojenost

• Rychlý, spolehlivý obchod

• Zboží mi bylo doručeno rychle, byla jsem spokojená.

Vše v naprostém pořádku.

• Velmi rychlé doručení
    • Kvalitní včelí produkty včetně surového propolisu, který není běžně k sehnání

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, moc děkuji za hodnocení. Popraskaná kůže a vysušená pokožka někdy trápila snad každého z nás. Jak se starat o popraskanou kůži, jak jí předcházet a mnohem více se dočtete v našem článku:
    Krásný den, Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

• Super rychle dorucenie bez problemov, ochota, prehladnost, velmi dobry dojem, tu si zakaznika naozaj vazia

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Hmyzu neustále ubývá, proč to tak je a jak pomoci se dočtete v tomto článku - https://www.pleva.cz/news/situace-ceskeho-zemedelstvi-aneb-proc-a-jak-pomoci-hmyzu?utm_source=&utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-rakytnik&utm_campaign=dopo-heureka
    Hezký den, Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

• Rychle bezproblémové doručení
    • nemám , co bych vytkla