• zakoupeno v Pleva před 1 týdnem

Bleskove dodani a krasne kvalitne vonave zbozi! Dekuji

• zakoupeno v Pleva před 2 týdny

Firma Pleva má úžasné výrobky, které Vám doručí opravdu hned. Jsou s láskou zabalené, stejně jako vyrobené. Je radost je používat, takže velké poděkování všem do firmy Pleva a také včelkám.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za krásné hodnocení. Trápí Vás pigmentové skvrny a nevíte jak nad nimi vyzrát? Pár rad a tipů naleznete v našem článku - https://www.pleva.cz/news/poradte-si-s-pigmentovymi-skvrnami-nejen-od-slunce?utm_source=&utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-rakytnik&utm_campaign=dopo-heureka
    Hezký den. Adéla Kubánková, Rodinná firma Pleva

• Zajímavý výběr vlastních výrobků

• rychlost odeslání
  • zakoupeno v Pleva před 1 týdnem

Vše proběhlo rychle, bez problémů.

Zboží ještě nedorazilo

Reakce obchodu Pleva

Krásný den, děkuji za zpětnou vazbu. Problém s platbou jsme vyřešili a objednávku byste již měla mít u sebe. Znáte úžasný Rakytník? Jestli ne, posílám vyčerpávající studnici informací:
    Hezký den. Adéla Kubánková, Rodinná firma Pleva

obchod je spolehlivý, přesný

• zakoupeno v Pleva před 1 týdnem

rychlá dodávka, poslední objednávka mi nedorazila ani po týdnu, ale chyba je na straně dopravní společnosti

• zakoupeno v Pleva před 1 týdnem

• Balík dojde vždy v pořádku,a produkty které používám vyhovují a pomáhají
  • zakoupeno v Pleva před 2 týdny

• Příjemný osobní přístup k zákazníkům.
    • Rychlé dodání.
    • Bezva komunikace.
    • Super produkty.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za super hodnocení. Často se setkávám s otázkami ohledně jemných vlasů, jak o ně vlastně pečovat. Máme na to skvělý článek:

• spokojenost ,rychlost dodání
  • zakoupeno v Pleva před 2 týdny

Dobře komunikuje a ihned po objednání odesílá...'Žádné prodlevy...

Naprostá spokojenost

• zakoupeno v Pleva před 2 týdny

Spolehlivost, rychlost, super komunikace i přes balíček. Doporučuji všem, výrobky jsou skvělí.

• zakoupeno v Pleva před 2 týdny

Skvělí obchůdek, úžasné výrobky a hlavně jeden den objednáte a druhý den máte zboží doma. Za mě naprostá spokojenost.

velká spokojenost,

• rychlost doručení

nakupuji opakovaně
    a s produkty jsem vždy spokojená

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení, velice nás to těší. Víte co vlastně dělat při bodnutí včelkou? Je to jednoduché:

• zakoupeno v Pleva před 2 týdny

• Jsem spokojená, zásilka dorazila rychle a v pořádku.
  • zakoupeno v Pleva před 2 týdny

jsou to velmi kvalitní výrobky, dodání je vždy rychlé a pro potěšení je vždy přibalen dáreček. Opravdu jsem spokojená a mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení. Víte o tom, že existuje apiterapie? Co to vlastně je? Napsali jsme zajímavý článek, kde se toto všechno dozvíte: