Velmi rychlé doručení objednávky.

• Rychle dodaní zboží..

Nemám co dodat ,naprostá spokojenost

• Rychlý, spolehlivý obchod

• Zboží mi bylo doručeno rychle, byla jsem spokojená.

Vše v naprostém pořádku.

• Velmi rychlé doručení
    • Kvalitní včelí produkty včetně surového propolisu, který není běžně k sehnání

• Super rychle dorucenie bez problemov, ochota, prehladnost, velmi dobry dojem, tu si zakaznika naozaj vazia

• Rychle bezproblémové doručení
    • nemám , co bych vytkla

• vše v naprostém pořádku a zatím spokojenost se zbožím.

Jsem vždy spokojená a děkuji za vaše skvělé výrobky :) :)

velmi rychlé doručení

• Rychlé vyřízení objednávky, bezpečně zabaleno

Zatím mi všechny výrobky, které jsem si objednala vyhovují

Rychlé doručení zásilky přes Zásilkovnu.

• Rychlé, bezproblémové doručení.

• rychle vyřízená objednávka, vše v naprostém pořádku

Objednávala jsem teprve poprvé :)

Vždy spokojená. Rychlá dodávka zboží.

• Velmi rychle doručení zboží
    • Zatím vyzkoušen pouze výrobek vlasové sérum - je v rozprašovači, který jde použít velmi ztuha, takže jednou rukou odhrnout vlasy a druhou aplikovat na vlasovou pokožku není možné. Musela jsem prřelit do náhradního rozprašovače.
    • K výrobkům, kromě rouskovaneho pylu, nebyl přiložen návod k použití, je pouze na stránkách výrobce. Vzhledem k tomu, že chci výrobky darovat, musím řešit i tisk návodu. Na lahvičce je pouze bez lupy nečitelné (bryle nenosím) složení výrobku a popis, jak sérum ovlivňuje zdravý růst vlasů.

Výrobky jsou velmi kvalitní (kupují sice nepravidelně, ale delší dobu), distribuce výrobků velmi rychlá. U některých výrobků chybí návody k použití, které si lze přečíst na stránkách výrobce.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Co se týká rozprašovače - pokud jde takto uztuha, můžeme Vám zaslat náhradní rozprašovač. Napsala jsem Vám e-mail, abychom toto dořešili. Ohledně návodů k použití, pokud produkt není balen v krabičce, tak vždy do zásilky přibalíme letáček, ve kterém je návod k použití uveden. U produktů balených v krabičkách je návod přímo v krabičce. Pokud byste chtěla nějaký návod poslat, kontaktujte nás a dopošleme. Přeji krásný den. Adéla Kubánková, Rodinná firma Pleva

• Rychlé jednání i dodání