Nakoupila jsem poprvé,nikoliv naposledy:obchod má krásně přehledné stránky s podrobně popsanými produkty.Oceňuji perfektní komunikaci,bleskové dodání.Objednané zboží zkouším,zatím jsem mile překvapena s účinky.......

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Víte, že každým nákupem můžete sbírat medové body a tím získat slevu na další nákup nebo si vybrat hodnotnou odměnu? Více o našem věrnostním systému se dozvíte v našem článku - https://www.pleva.cz/medovy-vernostni-system?utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-obecny&utm_campaign=dopo-heureka
    Krásný den, Tereza, Rodinná firma Pleva

• česká firma, české zboží, pěkné ceny, mám toto kosmetiku velmi ráda

Velmi příjemná komunikace a rychlé dodání.

• Naprostá spokojenost

Děkuji všem za jejich práci a přeji mnoho dalších úspěchů

velmi příjemný nákup, rychlé doručení, ale hlavně obrovská spokojenost s kvalitou výrobků. Kupuji opakovaně již 15 let (nejprve v lékárně, později na e-shopu) a nemá konkurenci.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za super hodnocení našeho obchodu. Láká Vás na své zahradě sledovat život malých tvorečků, ale nevíte, jak začít a jak přizpůsobit kvetoucí zahradu nám i hmyzu a dalším malým návštěvníkům? Napsali jsme článek, který Vám s tím pomůže - https://www.pleva.cz/news/prirodni-kvetouci-zahrada-oaza-plna-zivota?utm_source=&utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-rakytnik&utm_campaign=dopo-heureka
    Hezký den, Adéla Kubánková, Rodinná firma Pleva

• přírodní produkty, rychlá dodávka,zboží za příznivé ceny.

• Rychlé dodání a bezvadná komunikace skvělé

Skvělý obchod

Nemám připomínek, vše proběhlo v pořádku

• Rychlost, kvalita, ochota
    • Žádná

• Rychlé vyřízení objednávky a přibalení informačního katalogu produktů firmy.

Reakce obchodu Pleva

Krásný den, děkuji za super hodnocení. Posílám odkaz na průzkum spokojenosti s naší zubní pastou, opravdu nás mile překvapilo, jinak jsme zkoumali důkladnost i pravidelnost ústní hygieny, takže výsledky jsou zajímavé.
    Příjemný zbytek dne. Tereza, Rodinná firma Pleva

Jednoduché a rychlé objednání

přehledný web, rychlé doručení

• Rychlé dodání, zboží perfektně zabaleno.

Zatím se jedná o první objednávku.

Nádherný vzor plátna, skvěle funguje.

rychle

Jako vždy perfektni tichosti,kvalita

• poprvé jsem si objednávala eshopu ,vaše výrobky jsem si už kupovala na Budějovické v metru .Jsem spokojená
    • nevýhoda ,česká pošta

Spolehlivost,rychlost dodání a úžasné výrobky od včeliček

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení. Víte co vlastně dělat při bodnutí včelkou? Je to jednoduché:
    Krásný den. Tereza, Rodinná firma Pleva

Obchudek , který funguje už mnoho let . Objednavala jsem poprvé a určitě ne naposledy .

Reakce obchodu Pleva

Krásný den, děkuji za zpětnou vazbu! Znáte úžasný rakytník? Jestli ne, posílám vyčerpávající studnici informací:
    Hezký den. Tereza, Rodinná firma Pleva