Vše v naprostém pořádku.

• Velmi rychlé doručení
    • Kvalitní včelí produkty včetně surového propolisu, který není běžně k sehnání

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, moc děkuji za hodnocení. Popraskaná kůže a vysušená pokožka někdy trápila snad každého z nás. Jak se starat o popraskanou kůži, jak jí předcházet a mnohem více se dočtete v našem článku:
    Krásný den, Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

• Super rychle dorucenie bez problemov, ochota, prehladnost, velmi dobry dojem, tu si zakaznika naozaj vazia

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Hmyzu neustále ubývá, proč to tak je a jak pomoci se dočtete v tomto článku - https://www.pleva.cz/news/situace-ceskeho-zemedelstvi-aneb-proc-a-jak-pomoci-hmyzu?utm_source=&utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-rakytnik&utm_campaign=dopo-heureka
    Hezký den, Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

• Rychle bezproblémové doručení
    • nemám , co bych vytkla

• vše v naprostém pořádku a zatím spokojenost se zbožím.

Jsem vždy spokojená a děkuji za vaše skvělé výrobky :) :)

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení. Nevíte, jakou péči o rty zvolit? Poradíme Vám v našem článku a také představíme naši novinku - 100 % přírodní medový balzám na rty s příchutí vanilky. Více v našem článku: https://www.pleva.cz/news/zapomente-na-olizovani-jak-na-jare-pecovat-o-rty-a-davat-pozor-na-opary?utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-obecny&utm_campaign=dopo-heureka
    Krásný den. Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

velmi rychlé doručení

• Rychlé vyřízení objednávky, bezpečně zabaleno

Zatím mi všechny výrobky, které jsem si objednala vyhovují

Rychlé doručení zásilky přes Zásilkovnu.

• Rychlé, bezproblémové doručení.

• rychle vyřízená objednávka, vše v naprostém pořádku

Objednávala jsem teprve poprvé :)

Vždy spokojená. Rychlá dodávka zboží.

• Velmi rychle doručení zboží
    • Zatím vyzkoušen pouze výrobek vlasové sérum - je v rozprašovači, který jde použít velmi ztuha, takže jednou rukou odhrnout vlasy a druhou aplikovat na vlasovou pokožku není možné. Musela jsem prřelit do náhradního rozprašovače.
    • K výrobkům, kromě rouskovaneho pylu, nebyl přiložen návod k použití, je pouze na stránkách výrobce. Vzhledem k tomu, že chci výrobky darovat, musím řešit i tisk návodu. Na lahvičce je pouze bez lupy nečitelné (bryle nenosím) složení výrobku a popis, jak sérum ovlivňuje zdravý růst vlasů.

Výrobky jsou velmi kvalitní (kupují sice nepravidelně, ale delší dobu), distribuce výrobků velmi rychlá. U některých výrobků chybí návody k použití, které si lze přečíst na stránkách výrobce.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Co se týká rozprašovače - pokud jde takto uztuha, můžeme Vám zaslat náhradní rozprašovač. Napsala jsem Vám e-mail, abychom toto dořešili. Ohledně návodů k použití, pokud produkt není balen v krabičce, tak vždy do zásilky přibalíme letáček, ve kterém je návod k použití uveden. U produktů balených v krabičkách je návod přímo v krabičce. Pokud byste chtěla nějaký návod poslat, kontaktujte nás a dopošleme. Přeji krásný den. Adéla Kubánková, Rodinná firma Pleva

• Rychlé jednání i dodání

Nakoupila jsem poprvé,nikoliv naposledy:obchod má krásně přehledné stránky s podrobně popsanými produkty.Oceňuji perfektní komunikaci,bleskové dodání.Objednané zboží zkouším,zatím jsem mile překvapena s účinky.......

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Víte, že každým nákupem můžete sbírat medové body a tím získat slevu na další nákup nebo si vybrat hodnotnou odměnu? Více o našem věrnostním systému se dozvíte v našem článku - https://www.pleva.cz/medovy-vernostni-system?utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-obecny&utm_campaign=dopo-heureka
    Krásný den, Tereza, Rodinná firma Pleva

• česká firma, české zboží, pěkné ceny, mám toto kosmetiku velmi ráda

Velmi příjemná komunikace a rychlé dodání.

• Naprostá spokojenost

Děkuji všem za jejich práci a přeji mnoho dalších úspěchů