Tak nevím, zda se zboží někdy dočkám nebo mi obchod odpoví alespoň na jeden email???

Reakce obchodu Penzo.cz

Vaše objednávka byla dnes expedována na Vaší adresu.
    Omlouváme se za prodlevu, bohužel na centrálním skladu probíhala minulý týden inventura.
    Děkujeme za pochopení a pevně věříme, že další objednávka bude v pořádku.
    Penzo.cz

• bylo mě doručeno jiné zboží než které bylo popsáno telefonicky a obchod se nemá k nápravě

Jednání je jednoduché není to jejích chyba,(mam být rád že mě aspon něco poslaly) což chápu já z komunikace a bohužél nejde o malu čásku

Reakce obchodu Penzo.cz

U modelu, který si zákazník zakoupil byla výrobcem vyráběna pouze modrá barva a to co je na krabici.
    Bazén odpovídá realitě. Doručeno bylo správné zboží.
    Penzo.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Velmi pomalé dodání.

Reakce obchodu Penzo.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Jedna z Vašich položek byla označena jako skladem u dodavatele, expedice do 5 pracovních dnů.
    Vaše objednávka byla vyexpedována 4. pracovní den. Pokud na zboží spěcháte, stačí napsat email nebo zavolat, abyste si datum expedice ověřila, místo toho nám napíšete negativní recenzi.
    Pevně věříme, že Vaše další objednávka bude v pořádku.

• Dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás Vaše hodnocení mrzí.
    Vámi objednané zboží bylo skladem na centrále dodavatele s expedicí do 1. týdne. Objednávka byla expedována 4. pracovní den od objednání, za nás tedy bylo dodrženo to, co na stránkách deklarujeme. V případě, že jste na zboží spěchal, stačilo zavolat na naši linku a zeptat se na informace ohledně expedice, což jste neudělal.
    Tým Penzo.cz

• dlouhá doba dodání, nutnost zjišťovat, co se s objednávkou děje

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi se omlouváme za delší lhůtu dodání.
    Bohužel se díky svátku prodloužil datum závozu ze strany výrobce.
    Pevně věříme, že Vaše další objednávka bude v pořádku.
    Tým Penzo.cz

obchod v pohodě až na dopravu=fuj

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás mrzí, že nás obchod na základě přepravní společnosti nedoporučujete.
    V košíku máme na výběr z vícero přepravních společnosti, proto je na každé volbě zákazníka, se kterou má nejlepší zkušenost.
    Pokud nebylo něco v pořádku, je dobré přímo obchod kontaktovat, aby mohl vyřídit nápravu. Bohužel od Vás žádnou zprávu neevidujeme.
    Pevně věříme, že Váš další nákup bude v pořádku
    tým Penzo.cz

• Zboží sice bylo doručeno v pořádku, ale neodpovídala objednaná barva.

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás tato situace mrzí.
    Pokud bylo dodané zboží v jiné barevné variantě, kontaktujte nás a bude provedena výměna zboží.
    Bohužel od Vás nemáme žádnou zprávu, tudíž jsme nemohli celou situaci vyřešit k Vaši spokojenosti.

• Přehledný e-shop

Objednané nože v krabičce bez nasazenych chráničů špiček, ty volně hozené, nože špinavé letitým šmírem, u 2 ks mírně poškozené ostří. V ruce nepůsobí dojmem kvalitních kovaných nožů. Vizuálně ano. Výroba asi Čína, distribuce Maďarsko. Uvidíme, jak se osvědčí v provozu, ale chvíli jsem přemýšlel, že je vrátím.

Reakce obchodu Penzo.cz

Vámi zakoupené nože byly originálně zabalené od výrobce. Pokud po rozbalení nebylo něco v pořádku, mohl jste nás informovat a my bychom Vám sadu nožů vyměnily obratem za nové, které bychom před odesláním otevřeli a zkontrolovali, i-když mají na balení ochranou známku.
    Bohužel jsme od Vás žádnou emailovou zprávu nedostali, proto jsme nemohli celou situaci vyřešit k Vaši spokojenosti.
    Velmi nás tato situace mrzí, že se o této informaci dozvídáme až na základně Vaši negativní recenze.
    Penzo.cz

• Jako dárek vnucují lámací nůž v hodnotě 8 Kč, jakoby za 45 Kč. Nůž nelze odmítnout.

Reakce obchodu Penzo.cz

děkujeme za Vaši recenzi, která nás velmi mrzí.
    Dle čísla Vaši objednávky zde vidím, že jste si ověřoval informace telefonicky, kde Vám kolega zjišťoval informace o převodovce.
    Následně jsme Vaši objednávku obratem vyřídili a odeslali, doručeno druhý pracovní den.
    Velmi nás mrzí, že na základě nože, kde je cena stanovena dodavatelem hodnotíte náš obchod záporně.
    Penzo.cz

• Neseriózní (až možná podvodné?)

Objednávku potvrdili. Po přijetí peněz objednávku zrušili.

Reakce obchodu Penzo.cz

bohužel došlo k vyprodání zásob v době, kdy dochází k aktualizaci skladové dostupnosti na eshopu.
    Peníze Vám byly obratem vráceny na Váš účet.
    Pevně věříme, že Váš další nákup bude v pořádku.
    Tým Penzo.cz

Zklamání. Sice objednávka brzo vyřízena, ale meteostanice nejde řádně zprovoznit. Průhledná ochranná folie pro jasné zobrazení údajů byla již odstraněna před vybalením.

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás mrzí Vaše hodnocení.
    Bohužel se o problému s meteostanicí dozvídáme až díky této recenzi. Žádná reklamace nám do emailu nebyla nahlášena, proto jsme nemohli celou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti. Recenze slouží k hodnocení obchodu a pokud se obchod o problémů s Vašim zboží dozvídá díky nim, je to špatný postup. Nejdříve se má reklamace řešit s obchodem emailem, poté by se měla psát recenze. Výrobní vadu produktu bohužel nejsme schopni nikterak ovlivnit.
    Děkuji za pochopení.
    Penzo.cz

• Konvice je pěkná, snad bude i sloužit, je to dárek.
    • Flash disk také.
    • Dárek zdarma powerbanka mě přesvědčila koupit zboží zde, přestože oba výrobky byly dražší.
    • Zklamání když přišel obyčejný termo hrnek.
    • Reklamují něco co nemají, přestože v objednávce jste si mohli vybrat.

Nemám ráda když obchody klamou. Když to nemám, nenabízím. Ikdyž je to jen dárek, pro někoho důležitý. Vyhnu se pak reklamacím a zklamání, to je můj názor.

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás tato situace mrzí, bohužel došlo k vyprodání powerbanky a určitě jsme nechtěli s expedicí čekat až do ledna, jakmile budou opět naskladněny. V obchodních podmínkách, se kterými jste při odeslání objednávky souhlasila, máme uvedené, že pokud dojde k vyprodání z některých dárků, je automaticky nahrazen jiným dárkem ve stejné cenové hladině.
    Děkuji za pochopení.
    Penzo.cz

• Nemůžu hodnotit když nic ještě nemám???!!!!

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás mrzí toto hodnocení, protože jste si objednal zboží s dostupností skladem - expedice 1 týden.
    Dnes je Vaše objednávka expedována na Vaší adresu, tudíž lhůta pro expedici byla z naší strany dodržena.
    Bohužel dotazník s žádostí o hodnocení obchodu rozesílá automaticky robot Heureky.
    Budeme rádi, když svoje hodnocení po doručení zboží změníte.
    Děkujeme za objednávku.
    Tým Penzo.cz

• Zboží přišlo třetí den po objednání
    • Skladba stanu přišla jiná než byla požadována
    • Dodaný návod složení stanu je špatný (jiný než udává výrobce)
    • Není dodán český návod ani odkaz na něj.

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás tato situace mrzí a za přiložení špatného návodu výrobcem se omlouváme.
    Pevně věříme že Váš další nákup proběhne v pořádku.

• Velký výběr
    • Podle mě špatně popsané zboží. Nůž do sekačky 52.5 cm, dorazil sice včas, ale velikost 49 cm. Na volání na zákaznickou linku se s vámi baví pouze automat, vyplňte si formulář a pošlete zpět za svý prachy...nazdar.

Je to škoda, obchod má široký výběr, ale v dnešní době se na lidi kašle, žádná lidská komunikace, aby vám třeba poradil, tak to není moderní.....

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás tato situace mrzí.
    Prosím Vás kontaktujte nás na email [email protected] nebo na číslo 491202061 aby jsme celou situaci mohli vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Na své zákazníky určitě nekašleme, pokud bysme od Vás měli nějakou zprávu, problém bychom ihned vyřešili. Bohužel se to dozvídáme až z této recenze, což nás vůbec netěší.
    Tým Penzo.cz

Obchod snad v pořádku, ale dopravce nedoručil ani na druhý pokus. Vůbec se neobtěžují s doručováním jen na internetu napíší "pokus o doručení - zavřeno" a zároveň ve stejný čas "odmítnuto příjemcem". Na druhý domluvený termín opět nepřijeli a jaká-koli omluva žádná.

Přepravce DHL:
    CZ-PRAHA (HUB) 17. května 2022, 13:11
    Pokus o doručení - odmítnuto příjemcem.
    CZ-RADIM 17. května 2022, 13:11
    Pokus o doručení - zavřeno.
    CZ-PRAHA (HUB) 17. května 2022, 6:12
    Zásilka se nachází na doručujícím depu a v nejbližších
    dnech ji budeme doručovat.
    CZ-PRAHA (HUB) 16. května 2022, 19:00 Příjezd na terminál.
    CZ-PARDUBICE 16. května 2022, 16:05 Odjezd z terminálu.
    CZ-PARDUBICE 13. května 2022, 13:09 Příjezd na terminál.
    CZ-PARDUBICE 13. května 2022, 6:45 Out for Collection

Dobrý den pane Frauenberg,
    velmi se za přepravní společnost omlouváme. I přes naše urgence došlo ke zpoždění při dodání. Nyní máte elektrocentrálu již doručenou. Pevně věříme, že při dalším nákupu bude všechno v pořádku.

dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Penzo.cz

velmi nás mrzí, že náš obchod nedoporučujete.
    U objednaného zboží byla dostupnost skladem na centrále, expedice 4 pracovní dny. Tento termín jsme dodrželi a 4 pracovní den zboží odeslali na Vaší adresu - následující den doručeno. Pokud jste na zboží spěchal, stačilo napsat poznámku v objednávce nebo zavolat.
    Tým Penzo.cz

• Hrozně dlouhá dodací doba, zboží objednáno 11.2., ihned uhrazeno, ale dnes je 18.2. a zboží stále nemám...

Reakce obchodu Penzo.cz

zboží bylo skladem s dostupností na centrále u dodavatele - expedice 4 pracovní dny o čemž vždy informujeme v kartě daného produktu.
    4. pracovní den došlo k expedici, dle systému je již zásilka doručena.
    Z naší strany vše v pořádku.

• Rychle dodani
    • Objednal jsem bezecky pas, ktery ovsem pri chodu klepe. Psal jsem uz 2 emaily 2 dny zpatky ohledne uvecene zavady a reklamace a zatim bez odezvy.

Reakce obchodu Penzo.cz

Děkujeme za hodnocení :-)
    Bohužel žádný email od Vás neevidujeme. Obraťte se přímo na [email protected], abychom mohli celou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkuji.