• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 2 týdny

• Rychlý, vstřícný, korektní.

Reakce obchodu Penzo.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další nákup.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 2 týdny

Zboží objednáno 4.5. a bylo uvedeno skladem.Po 10 dnech přišel email,že se objednávka teprve vyřizuje.Objednávku jsem stornovala a tento obchod nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu Penzo.cz

Vlivem velkého počtu objednávek na zahradní sortiment došlo k vyprodání některých položek a kvůli neplánovanému závozu od importéra došlo ke zdržení v expedici, nyní je již situace klidnější.

• cena zboží
    • dárek k nákupu
    • doručení trvalo 12 dní

I když bylo zboží na e-shopu skladem, nebylo expedováno ani následující den. Po kontaktování e-mailem mi bylo sděleno, že bude žebřík doručen pravděpodobně ve čtvrtek, dorazil až v úterý následující týden.

• vstřícnost

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 3 týdny

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 4 týdny

Dobrý obchod

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 1 měsícem

• Zatím žádná výhoda. Na zboží čekám již více jak týden.

Tenhle obchod mě tedy opravdu zklamal. Na to že je na heurece jsem čekala trochu solidnější jednání a i rychle doručení. Zboží objednané ve stejný den v jiném e-schopu už mám dávno doma a mohu používat.

• přehlednost
    • popis je zboží
  • nakoupil v obchodě Penzo.cz před 1 měsícem

21.04. 2018 jsem zboží objednal, termín dodání 2-3 dny a stále ho nemám doma a dnes je 2.5!!

Reakce obchodu Penzo.cz

Vlivem velkého počtu objednávek na zahradní sortiment došlo k vyprodání některých položek a kvůli neplánovanému závozu od importéra došlo ke zdržení v expedici.

Všem poškozeným posíláme jako kompenzaci soudek piva, bluetooth reproduktor nebo jiný dárek.

Omlouváme se za komplikace

• Rychlé dodání vše ok.

bez problémů

• solidní jednání
    • poradenská služba
    • garance Heureky
    • možná delší pracovní doba než do 16 hod - aspoň poradenská služba v sezoně

Objednávala jsem party stan, chtěla jsem ho koupit s garancí Heureka.cz, ale chtěla jsem ještě přidat bočnice, které s garancí u Heureky nebyly, tudíž jsem celý nákup objednala rovnou u Penzo.cz. Pán mi i poradil ohledně rychlosti dodání, abych volila platbu dobírkou. Jestli jsem pochopila dobře, pro zboží si jezdí sami, tudíž s rychlým dodáním nebyl problém. Za mě spolehlivý obchodník.

• Rychlost,cena
  • nakoupil v obchodě Penzo.cz před 1 měsícem

Nemam obchodu co vytknout ,spokojenost.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 1 měsícem

• Jsem spokojena,zboží jsem měla druhý pracovní den doma:)
  • nakoupil v obchodě Penzo.cz před 1 měsícem

Výhodný nákup,ochotně poradí a včas spolehlivě dodá

Reakce obchodu Penzo.cz

Děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Vážíme si každého zákazníka a pro jeho spokojenost se snažíme dělat maximum. Těšíme se na Váš další nákup v našem internetovém obchodě http://www.penzo.cz, případně nás kontaktujte na tel.:491 202 061 Penzo s.r.o.

• Cena, rychlost dodání

Vše OK.

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 3 měsíci

• Vše ostatní bylo v naprostém pořádku.
    • Chtělo by to větší péči při balení. Vše naházeno v jedné velké krabici, takže jedná část sedačky je rozedřená a opěrka na biceps je "pouze" odřená. Mohlo to vzniknout i převozem, ale i tak by bylo fajn opěrky obalit igelitem a a nemít je jen v "sáčku".

Reakce obchodu Penzo.cz

Děkujeme za užitečný podnět, informaci určitě předáme importérovi zboží.

Děkujeme za objednávku

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 2 měsíci

Výhodná cena

• nakoupil v obchodě Penzo.cz před 2 měsíci

• Vše v naprostém pořádku,ceny a rychlost dodání.
    • Nevím