• Místo 2 6kw přišel 1, 4kw

Reakce obchodu PATRO.cz

bohužel došlo k chybnému napárování modelů na heuréku, všechno bylo popsáno a vysvětleno v samostaném mailu.

patro.cz

Objednáno 7.4.24, 8.4.24 potvrdili expedici na 9.4.24 a následně až 10.4.2024 oznámili změnu termínu expedice na 11.4.24. Doručeno 12.4.24.

Reakce obchodu PATRO.cz

kvůli stažení produktu na náš sklad došlo k prodlení o této skutečnosti jsme Vás informovali a omluvili se za komplikace.

patro.cz

Zboží jsem objednal 4. a nyní je 11. - a zboží nebylo ani odesláno.

Reakce obchodu PATRO.cz

bohužel u dodavatele došlo k přetížení skladu a díky tomu dochází k prodlení v dodávkách.

patro.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nešlo zaplatit kartou na toto oznámení nikdo nereagoval koupil jsem jinde

Reakce obchodu PATRO.cz

na mail bylo odpovězeno a poslány informace jak postupovat, takže nevíme co více bychom pro Vás měli udělat.

patro.cz

• Obchod nabízí doručení 1-3 dny na výdejní místo. Pokud se člověk připomene, tak to trvá dvakrát déle. Jinak bych zboží asi neměl.

Reakce obchodu PATRO.cz

bohužel došlo k prodlení kvůli stažení z expedičního skladu, pokud by jste si objednal zboží na adresu dorazilo by následující den. Takhle u nás vznikla prodleva v expedici, museli jsme zboží stáhnout a poslat na osobní odběr.

patro.cz

Špatná komunikace se zákazníkem, dlouhá doba dodávky zboží.

Reakce obchodu PATRO.cz

bohužel došlo k prodlení v dodávce zboží.

• Dlouhý dodací termín

Chybí český návod na montáž, ještě že umím anglicky a jsem technicky nadán, tak to nebyl až takový problém.

Pěkný den,

děkujeme za hodnocení.

• Dobré ceny
    • Fungují opravdu mnoho let (nejde o falešný e-shop)
    • Dlouhé dodací doby
    • Nejistota dodání zboží

Objednávku jsem zrušil. Posouval se termín expedice zboží, které mělo být k expedici do 1-2 dnů po zaplacení, to se však nestalo. Údajně došlo ke ztrátě zásilky dodavatelem. Avšak kladně hodnotím reakci obchodního manažera, který se omluvil a slíbil urgentně zaslat zaplacenou částku zpět, což se také stalo. Máte-li štěstí a vaše zásilka je expedována včas, je to jistě dobrý kup za dobrou cenu.

Reakce obchodu PATRO.cz

omlouváme se za komplikace.

Zboží označeno k expedici dnes, po 6 dnech nedoručeno

Reakce obchodu PATRO.cz

bohužel zboží jsme si museli stáhnout kvůli rozdílným expedičním skladům, proto došlo k prodlení za které se omlováme.

patro.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Není vyhod
    • Moc dlouhý předpokládaný termín expedice - více než týden.
    • Špatně komunikace.
    • Objednávku zrušil obchod

Reakce obchodu PATRO.cz

bohužel došlo k prodlení v dodávce zboží k nám na sklad. O této skutečnosti jsme Vás informovali a následně jste objednávku chtěl zrušit.

S omluvným pozdravem
    patro.cz

• Celkový čas doručení zásilky.

V pondělí objednáno a ve středu předáno dopravci. V dnešní době? Tohle vědět dopředu tak si ten telefon objednám dražší na Alze

Reakce obchodu PATRO.cz

u produktu máme zřetelně uvedeno expedice 1-2 pracovní dny, takže za nás bylo všechno vyřízeno v pořádku. Všechno máte popsáno v samostatném mailu.

patro.cz

Zboží mně dle objedávky mělo být expedováno 26.1., potřebovala jsem ho jako dárek na 31.1. Jestliže to zboží nemají skladem, nemají ho prezentovat, jako že ho skladem mají a dodají ho včas.

Reakce obchodu PATRO.cz

omlouváme se za komplikace, bohužel došlo k prodlení v dodávce zboží na náš sklad.

S omluvným pozdravem
    patro.cz

Jestli-že obchod tvrdí že má zboží skladem a odesílá druhý den a odešle až za týden tak je tam asi něco špatně

Reakce obchodu PATRO.cz

omlouváme se za prodlení, všechno bylo popsáno v samostatném mailu.

• Dlouhé čekání

Reakce obchodu PATRO.cz

omlouváme se za mírné prodlení ke kterému došlo. Jednalo se o dva dny kvůli delšímu doručování zboží.

patro.cz

• Zboží do dnešního dne nedorazilo.
    Tudíž prozatím nemohu doporučit.

• Doba dodání

Jiné eshopy do druhého dne.tady min 2 dny.pokud potřebujete něco rychle tak Patro tedy ani náhodou.v dnešní době pomalu 3 dny na dodání je extrém.

Reakce obchodu PATRO.cz

pokud by jste se podívala na termín expedice daného produktu tak všechno proběhlo ještě o den dříve než jsme měli na webu. Za nás bylo všechno vyřešeno řádné a včas viz samostatný mail.