od objednávyk plynulo 11 dni a žiadna dalšia informácia.. .. strašné

• nakoupil v obchodě PATRO.cz před 2 týdny

Až na to, že mi neposlali SMS, že mohu vyzvednout zboží, tak jsem byla spokojená. Musela jsem telefonovat, zda je zboží připraveno k odběru. A bylo.

• nakoupil v obchodě PATRO.cz před 1 měsícem

• Nastalý problém se snažili řešit a volali a psali
    • Výběr dodavatelů (dodavatel mnou objednaného zboží je zřejmě méně seriózní)

Reakce obchodu PATRO.cz

velmi se Vám omlouváme za komplikace v případě Vaší objednávky.

Dodavatel nenaskladnil zboží včas a v mezičase jsme přecházeli na nové technické řešení eshopu. Tyto dva faktory se bohužel sečetli a způsobili značné komplikace.

Aktuálně již pracujeme ve standardním režimu.

• Rychlé vyřízení
    • Nejlepší cena na trhu
    • Zbozi bylo pečlivě zabaleno

• Výborná komunikace
    • Široký sortiment
    • Přehledný web
    • Není

Profesionální přístup, rychlé doručení. Skvělý obchod!

• nakoupil v obchodě PATRO.cz před 2 týdny

Dobrý obchod za dobré ceny.

• nakoupil v obchodě PATRO.cz před 2 týdny

Zbozi v poradku doslo,az na ten pristup,od zastavky ,hlavne pro starsi obcany daleko.

dobrá komunikace, rychlost dodání

super obchod

• nakoupil v obchodě PATRO.cz před 2 týdny

Objednané zboží bylo mnou stornováno .Nedodáno v termínu uvedeném obchodem .A bez jakékoliv informace o zpoždění .

Reakce obchodu PATRO.cz

velmi se Vám omlouváme. Objednávka byla vytvořena v kritickém období přechodu na nový systém eshopu. Pokud nám dáte ještě jednu příležitost Vaši objednávku již vyřídíme ve standardní době.

V případě, že si u nás vytvoříte další objednávku, zašlete mi prosím informaci na: Lukas.Zasadil@patro.cz a vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé komplikace.

• Přijatelné ceny
    • Dlouhá tradice
    • E-shop mi připadá nějaký jiný, než je běžné (málo informací a detailů u zboží jako např. záruka, dodání atd.)
    • Trefil jsem se do nějaké zásadní úpravy e-shopu a zboží, které jsem kupoval jako skladem, jsem dostal až po 10 dnech a 3 urgencích z mojí strany. Nasazení nového e-shopu se na zákaznících testovat nemá...

Je to jeden z tradičních českých e-shopů a věřím, že jakmile vyladí zásadní mušky, tak budou zákazníci zase 100% spokojeni.

Dobrý den pane Černý,

je to přesně jak uvádíte. Stále jsme v procesu implementace nového řešení. Popisy u produktů přebíráme od dodavatelů, nicméně nejsou vždy dostatečně kvalitní.

Některé objednávky se skutečně dostávají do prodlení, jako například Vaše objednávka. Za tuto skutečnost se Vám hluboce omlouváme.

Patro.cz je eshop s dlouholetou tradicí. Přece jen 19 let na trhu už je nějaká doba. U nás se můžete spolehnout na to, že nás vždy najdete na stejném místě a že se Vám vždy budeme věnovat.

Děkujeme za zpětnou vazbu.

• Velký výběr
  • nakoupil v obchodě PATRO.cz před 3 týdny

vaflovač velmi dobře zabalen, v bezvadném stavu, skvělá funkčnost, jsem spokojena

• nakoupil v obchodě PATRO.cz před 3 týdny

složitá komunikace, zrovna prý přecházejí na nové stránky e-shopu, nepravdivé údaje.

Reakce obchodu PATRO.cz

je to skutečně tak jak uvádíme. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Děkujeme za pochopení.

• Nejlepší cena
    • Doprava zdarma
    • komunikace bez problémů
    • chtělo by to lepší /přehlednější/ webstránky
    • taky by si měli pohlídat aktuálnost dostupnosti zboží
  • nakoupil v obchodě PATRO.cz před 4 týdny

Problém s novým systémem a komunikace obchodu-urgence objednávek-nakonec objednávku objednali-pro ně za výhodnou novou cenu-na email na upozornění na novou cenu,aby mi cenu opravili podle nového jejich ceníku nereagovali-při nákupu byla na faktuře stará cena.

Reakce obchodu PATRO.cz

omlouvám se Vám za vzniklé komplikace. Zatím stále probíhá implementace nového řešení a my postupně nasazujeme jednotlivá řešení a opravy.

• dobré ceny

solidní obchod, doporučuji

• nakoupil v obchodě PATRO.cz před 1 měsícem

• Možnost platby on-line.
    • Možnost vyzvednutí na Uložence.
    • Zboží uvedené "skladem" ve skutečnosti nebylo.
    • Objednáno a ihned on-line zaplaceno dne 19.9. Poté ticho a až po mé urgenci došlo na Uloženku 2.10.

Reakce obchodu PATRO.cz

velmi se Vám omlouváme za komplikace v případě Vaší objednávky. Dne 22.9.-25.9. bylo nasazováno nové řešení pro eshop Patro.cz, které se bohužel neobešlo bez problémů.

• nakoupil v obchodě PATRO.cz před 3 týdny

Super moznost doruceni nebo vyzvednuti na pobocce. Siroky sortiment produktu.