• Nemožná domluva ohledně vracení zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Postup ohledně vrácení zboží je s vámi již v řešení v emailové komunikaci. Pro více informací kontaktujte prosím náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

El nino parfum s.r.o.

• nemožnost provést platbu převodem z účtu na účet,byl jsem nucen zboží objednat formou dobirkyj

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. V naší nabídce máme několik různých možností pro provedení platby, avšak bohužel platba převodem není momentálně možná. Pro více informací neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu na
    e-mailu [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 491 204 255.

S přáním příjemného dne,
    El Nino Parfum s.r.o.

došlo mi poškozené zboží, obchod nereaguje

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud se vyskytne jakýkoli problém s Vaším objednaným zbožím, prosím, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho zákaznického servisu. Můžete nám napsat na e-mailovou adresu [email protected] nebo nás telefonicky kontaktovat na čísle +420 491 204 255. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace. Zatím jsme od Vás neobdrželi žádnou zprávu.

El nino parfum s.r.o.

Objednavku stále jsem nedostal. Zaplatil jsem za dopravu balik do ruky doma, Česká pošta nepřišla a chcete abych ji vyzvednul na poště. V tomto případě požádám o vrácení části dopravy a účtovat jen dopravu jako balík na poštu.
    Pokud ne, požádám o zrušení objednávky a vrácení celé částky co jsem zaplatil.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Podle informací od České pošty Vám bohužel balíček nebyl doručen kvůli nepřítomnosti. Momentálně je balíček připraven k dalšímu pokusu o doručení, jak můžete zjistit pomocí sledování zásilky. Bohužel na samotném procesu doručení balíčku, jako obchod, nemáme větší vliv.

Pokud máte další otázky, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis prostřednictvím e-mailu na [email protected] nebo telefonicky na číslo +420 491 204 255. Rádi vám poskytneme další informace.

Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.
    S přáním pěkného dne,
    El Nino Parfum s.r.o.

• Jsou podvodníci, poslali mi vodu, místo Montblanc.

Vážená paní Jano,

děkujeme za Vaše hodnocení. V nabídce naší parfumerie naleznete pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod. Pokud produkt není v pořádku, obraťte se prosím na náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

• Chybělo jedno zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za vzniklou nepříjemnost. V případě jakéhokoli problému s dodaným zbožím, neváhejte vždy kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

El nino parfum s.r.o.

Přestože bylo uvedeno skladem, nedočkal jsem se, pak již skladem nebylo a zvedla se cena. Už nikdy více

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za sdílení Vaší zkušenosti, i když nás mrzí, že ta nebyla pozitivní. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se udělat maximum pro uspokojení našich zákazníků. Bohužel došlo ke zpoždění expedice Vaší objednávky, za což se Vám omlouváme. Naše kolegyně Vás o této situaci informovala a následně byla objednávka zrušena na Vaše přání.
    Pro další informace neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu na e-mailu: [email protected].

S přáním příjemného dne,
    El Nino Parfum s.r.o.

Chanel Coco parfémovaná voda dámská 100 ml - tento u Vás zakoupený produkt, si dovolím tvrdit, NENÍ originál. Tuto značku používám 30 let, znám velmi dobře jeho specifickou vůni, a poprvé jsem obdržela flakón s jinak zabarveným obsahem a jinou vůní. Velmi jste mě zklamali a u Vás si již tento produkt nekoupím !!

Vážená paní Hanko,

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, že nejste s naším produktem spokojená. Chceme Vás ujistit, že v naší parfumerii nabízíme pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod.
    Zatím jsme od Vás nedostali žádnou zpětnou vazbu ohledně problému s vůní. Pokud produkt není v pořádku, obraťte se prosím na náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

El nino parfum s.r.o.

• Bohužel, nešla zadat adresa ZÁSILKOVNY.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Je nám líto, že vaše zvolená pobočka má možná technické problémy nebo je přeplněná, a proto není možné ji vybrat jako místo doručení zásilky. Bohužel, jakožto internetový obchod, nemáme kontrolu nad fungováním jednotlivých poboček.
    Pokud budete mít další dotazy nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat na našem zákaznickém servisu prostřednictvím e-mailu [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 491 204 255.

Děkujeme vám za pochopení.

S přáním pěkného dne, El Nino Parfum s.r.o.

• navýšení ceny o balné a dopravné

Cena výrobku je navýšena o balné a dopravné. Celkem 60,- Kč.
    To je už dost!

Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi bychom Vám vysvětlili, že cena za dopravu je spojena s náklady na doručení zásilky. Snažíme se neustále připravovat různé akce pro naše zákazníky, včetně možnosti získat dopravu zdarma. Zpoplatnění balného u malých zásilek nám pomáhá pokrýt náklady spojené s balícím materiálem a prací skladníků. Jakmile hodnota objednávky překročí určitou částku, balné se automaticky odstraní.

Děkujeme za pochopení.
    S přáním hezkého dne, El nino parfum s.r.o.

Pofiderní " balené " za 30, - ??????
    Osobní vyzvednutí 30,- ??????

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení. Zpoplatnění balného u malých zásilek nám pomáhá pokrýt náklady spojené s balícím materiálem a prací skladníků. Jakmile objednávka překročí danou hodnotu, automaticky se balné odstraní. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

• spokojenost

nebyl poslán holící strojek, jen samé břity.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi bychom objasnili, že vaše objednávka obsahovala pouze náhradní břity, a nikoli holící strojek. Jsme si jisti, že naše zákaznická podpora je připravena pomoci v případě jakýchkoli dalších dotazů nebo potřeb informací.
    Pro více informací neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis prostřednictvím e-mailu na [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 491 204 255.

Děkujeme za Vaši důvěru a za to, že jste si vybrali naše služby.

• Zaslán jiný produkt

Vážený Jaroslave,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za vzniklou nepříjemnost. V případě jakéhokoli problému s dodaným zbožím, neváhejte vždy kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

Chtěla jsem si prohlédnout parfémy, ale přesto, že tam je sekurity služba, stála mi prodavačka za zády. Vím, že k hlídání máte důvody, ale myslím, že ne každý je potencionální zloděj - brouzdání za zákazníkem a evidentní nedůvěra k zákazníkovi, což já už dlouho jsem - je nezdvořilé. Pak nevidím důvod k vystavování produktů , když si je v klidu a pohodě nemohu prohlédnout. Udělejte si pultový prodej, a odpadne nedůstojné šmírování zákazníka. Nedůstojné jak pro personál, tak pro zákazníka.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu ohledně Vaší návštěvy naší prodejny. Omlouváme se za jakýkoliv pocit nedůvěry, který byl způsoben naší kolegyní. Bereme Vaše sdělení velmi vážně a budeme pracovat na zlepšení zákaznického zážitku. Vaše názory nám pomáhají lépe porozumět potřebám našich zákazníků, a rádi bychom zajistili, že se budete cítit v naší prodejně co nejpohodlněji.

• Nepříjemná obsluhující- tmavovlasá - asi slečna

Vážený zákazníku,

velmi si Vážíme Vašeho hodnocení. Prosíme přijměte naši upřímnou omluvu za tuto negativní zkušenost. Věříme, že příště bude přístup našeho personálu přívětivější a ochotnější. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

• Nepříjemné prodavačky arogantní

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a zároveň nás velmi mrzí Vaše nepříjemná zkušenost s personálem na prodejně. Za kolegyni se velice omlouváme a věříme, že se situace již nebude opakovat. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

El nino parfum s.r.o.

• Zboží, které jsem si objednala mi nedošlo v ceně, která byla dána do košíku. Naopak mi byla přiúčtována vyšší cena. Nikdy u žádného obchodu se mi nestalo, aby mi cena objednávky bez mého souhlasu byla navýšena.

Vážená paní Jano,

děkujeme za Vaše hodnocení. Ceny zboží se neustále mění a k cenovým rozdílům dochází také vlivem naskladnění, kdy zakoupíme u našich dodavatelů stejné zboží výhodněji, či naopak za vyšší cenu. Ceny zboží jsou v průběhu dne aktualizovány a mohou se měnit. Vložením položky do košíku však zboží nijak nerezervujete a ceny nejsou fixovány. Objednávka je uskutečněna teprve jejím odesláním. Pokud tedy došlo ke změně ceny během doby, kdy bylo zboží vloženo v nákupním košíku, cena se může lišit. Pro více informací kontaktujte prosím náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

dlouhá doba doručení

Vážený zákazníku,

je nám líto, že došlo při doručení Vaší objednávky k časovému prodlení v dodávce. Jakmile je balíček od nás expedován, je za doručení odpovědný dopravce a pozdější datum dodání tak bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit. Věříme však, že se již tato situace nebude opakovat. Pro více informací kontaktujte prosím náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

• Nebyl dodržen termín dodání do Vanoc

Vážený pane Jindřichu,

El nino parfum s.r.o.

Zboží rozbalené, bez originálního celofánového přebalu. Byl to sice tester, ale nebylo uvedeno, že je rozbalený a nelze tedy zjistit, zda byl použitý. Nebylo žádné cenové zvýhodnění. Zřejmě zde již víckrát nenakoupím.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. U každého testerového produktu máte ikonku malého "i" v kroužku. Pokud na tuto ikonku najedete kurzorem, rozbalí se Vám definice testeru. Toto zboží je baleno v obyčejné kartonové krabičce a nemusí obsahovat víčko. Tento produkt není tedy vhodný jako dárek. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.