Pohodlná, splňuje očekávání.

• Oooooo

Dobrá komunikace

Pouze potvrdili objednávku, zboží nedodali.

Rychlé jednání, krátká dodací lhůta a paní co doručoval super. Není co vytknout

vyborne rychle jednani a super dooruceni a dovoz proste vse na 1
    vsem doporucuji uz jen tetnto obchod, byli by nam doruceny 3dny po objednani ale bohuzel sem obj chybne a pani byla ochotna a jeste opravila a objednala a nicemu to nevadi ze byli o tyden pozdeji ale to spani jako bonba

• Spolehlivost a rychlost vyřízení objednávky

Dobra komunikace. Od objednání se 3x zjišťují, kdy se vám termín hodí a zda opravdu mohou přijet.
    Jsem rada, ze jsem si vybrala tento e-shop.

Ochota a rychlost

Rychlost dodání, výborná komunikace

Trvá 14 dní, než se někdo ozve

Reakce obchodu panmatraci.cz

Vážený p. Ullrich reagueme na hodnocení níže:
    Dne 3.7 (neděle) evidujeme od Vás objednávku. Dne 4.7 - 8.7 státní svátky /prodloužené volno - zavřeno. Dne 11.7 ve 12:22 z tel. Čísla viz níže (777 033 238 sklad, výdej zboží, zpracování objednávek) jsme Vás kontaktovali ohledně závozu matrace- příjemce se nehlásí. Ok. Stane se. Dne 13.7 ve 12.09 z tel čísla 776031☆☆☆(rozvozovy řidič ) opět příjemce se nehlásí. Napsána sms zpráva. Evidujete odpověď, že můžeme volat. Následující den domluvený termín závozu. Dne 14.7 odeslána sms zpráva s přesnějším termínem dodání.
    V návaznosti na výše popsané chcete kontaktovat, že jsme Vás nekontaktovali 14 dní? Žádáme o odstranění nepravdivého hodnocení

• vše proběhlo v pořádku

• rychlé dodání, zboží pěkně zabalené

V nabídce je doručení do 24 hodin, když matrace nepřišla ani za 3 týdny, tak jsem objednávku zrušila a už nikdy.

Reakce obchodu panmatraci.cz

Stane se, že zboží není skladem. Hold ! Nabídnuta alternativa pro Vás nebyla přijatelná - objenavka zrušena. Ihned pro vytvoření objednávky jsme Vás kontaktovali ohledně termínu dodání

• rychlé jednání velice příjemná paní
    • Celkové zklamání ze zboží 2 matrace špatný potah 2 matrace každá jinak vysoká.

Super obchod na 1

• Složitá komunikace - hned po objednání skladové matrace najednou matrace skladem nebyla - nevím, jestli je matrace 180*200*cca20 takový zázrak
    • Nakonec přišla matrace úplně jiná, jiná výška a bohužel i šířka 185x200x15 ouvej ....
    • doba čekání 14 dní
    • teď mám zaplaceno a čekám na vyřešení reklamace a vratku peněz ... matraci jsem mezitím už sehnal jinde, děsběs

Reakce obchodu panmatraci.cz

Děkujeme za hodnocení. Velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Vzhledem k tomu, že zboží bylo dodáno ve vakuovém balení je běžné matraci nechat cca 2-3 hodiny zregenerovat. Ihned po rozbalení jste nás kontovala, že nehodláte čekat a vyžadujete vrácení peněz. Ok, objednávku stáhneme, peníze vrátíme - nevidíme v tom problém. I když jsme Vás poprosili o zaslání foto jako podklad k reklamaci byl to velký problém - nadávky, výkřiky... Ano, v daném případě komunikace byla fakt složitá - nehodláme poslouchat neadekvátní chování