• Není možná telefonická komunikace před objednávkou.

Přišel mi dotazník na matraci Kaiman, tuto matraci jsem neobjednávala, ale matraciLatex Exclusive 24. Matrace strašně zapáchá, i přes prostěradlo, máme načichlé peřiny, pyžama, cítíme to během noci, když vejdeme do ložnice. Psala jsem dotaz, co je to za zápach, zda zmizí, ale bohužel mi nikdo neodpovídá.

• VŠE PROBĚHLO VPOŘÁDKU.OBJEDNÁVKA I DODÁNÍ.

• nelze se dovolat, mobilní číslo nikdo nezvedá, na druhém uvedeném telefonním čísle je kdosi, kdo údajně nemá s panemmatrací nic společného
    • na webu, v obchodních podmínkách a v zápise v obchodním rejstříku jsou uvedeny tři odlišné adresy jedné společnosti, můžete si vybrat

• Vše o.k.od začátku až do konce

Vřele mohl doporučit, jsem maximálně spokojen s celým průběhem obchodu

Doručení v den objednávky , super milá paní na telefonu

• Kvalita vyrobku

Časově se přizpůsobili, řidič pomohl s výnosem, nákup dle predstav . Mohu doporučit

• Objednávku jsem zrušila hned následující den, obchod na to nijak nereagoval, nedovolala jsem se v otvírací době, abych se ujistila, že má objednávka byla stornována. Až se ohlásil Toptrans, že mi vezou zásilku....

• Katastrofální jednání, dodáno jiné zboží než jsem si objednal, není možná další komunikace.

Reakce obchodu panmatraci.cz

A to , že jsme Vám zaplatili 1.000 Kč jako kompenzaci to se neuvádí????
    Sám jste nabídl, že budete souhlasit s kompenzaci 1.000 Kč!
    Nechutný a naprosto nepravdivý komentář

Flexibilni jednaní, rychle doruceni a prevzatí staré matrace, bez jakychkoliv težkosti. Určite doporučuji!

• žádnou neznám
    • zkuste u nich zboží reklamovat a poznáte nevýhodu

Dodatek k negativní recenzi Kristiny a vysvětlení k odpovědi obchodu Pan Matraci:
    "Reakce obchodu panmatraci.cz

Použité zboží bohužel nemůže vrátit! Tečka! Z hygienických důvodů nejde vrátit! Můžete se obrátit na ČOI a na policii! Existuje zákon, kterým se řídíme"

JE TO ČISTÁ LEŽ, OBCHODNÍK SE ZÁKONEM NEŘÍDÍ A NENÍ PRAVDA, ŽE NEJDE VRÁTIT Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ! PRO ILUSTRACI, OBCHODNÍK SI BALÍČEK S VRÁCENÝM ZBOŽÍM VŮBEC NEPŘEVZAL (ANI NEROZBALIL), PŘESTO TVRDÍ, ŽE ZBOŽÍ BYLO POUŽITÉ. JAK TO ASI ZJISTIL? JE TO PŘESNĚ OPAČNE SNAHA TEN ZÁKON, NA KTERÝ SE TAK VEHEMENTNĚ ODVOLÁVÁ, DRZE OBEJÍT.
    SITUACI ŘEŠÍME PŘES ČOI A KDYŽ BUDE POTŘEBA, TAK SE VŠÍ DŮSLEDNOSTÍ I SOUDNÍ CESTOU. TEPRVE PAK BUDE PANEMATRACI TA VAŠE TEČKA!!!!

Matrace je za super cenu. Má 2 strany a každá má jinou tvrdost. Bohužel obě jsou tvrdé až moc i pro mého muže. Snad si zvykne.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

Super služba doporučují

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Vraceni zbozi ve 14-denní lhute neuznavaji
    • Neuznávají vraceni povleceni,které si rozbalite a podíváte se nanej
    • Povleceni drsný materiál + neskutečný zapach

Objednala jsem si povleceni z E-shopu. Po obdržení balíku jsem ho rozbalila abych se podívala zblízka na barvu a materiál. Barva uplne jiná než na obrázku a materiál drsný a nepříjemný. Nevyhovovalo mi,takže jsem ho zpatky zabalila a odeslala na vlastní náklady zpatky ve 14-denní lhůtě. Napsali,ze rozbalene zbozi nepřebiraji! A peníze teda nevrací. Rozhodne nedoporucuju. Obracím se na ČOI

Jak si můžete dovolit tvrdit,ze zbozi bylo použito,když jste si ho odmítli převzít + skontrolovat.

Kristina

Reakce obchodu panmatraci.cz

Re: objednávka č. (43250)
    Ty jo OK - obrátím se na Českou obchodní inspekci + policii ČR. Tak tohle jsem ještě nezažila! U vás již NIKDY NIKDY nic nekoupim a upozorním všechny svoje známe!! Podvodníci.
    A negativní hodnocení kam to jen půjde.

---------- Původní e-mail ----------
    Od: Pan Matraci <[email protected]>
    Komu: [email protected] <[email protected]>
    Datum: 3. 5. 2023 18:46:03
    Předmět: Re: objednávka č. (43250)
    Od některých smluv odstoupit prostě nelze, i když byly uzavřeny takzvaně na dálku. U zboží je to dáno určitou faktickou překážkou dalšímu prodeji, jako je spotřebování věci, její smísení s jinou nebo náchylnost ke zkažení, dále upravení podle speciálních požadavků a přání spotřebitele (zboží na míru), prolomení hygienického obalu, chránícího zdravotní nezávadnost, nebo narušení obalu u počítačových programů, disků s hudbou či filmy.
    Kde je to upraveno: § 1812 odst. 2, § 1832 odst. 1 a § 1833 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník; § 20b zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele

• Dobré ceny a rychlé doručení

Rychlé doručení .

• Nemůžu hodnotit,uplynulo 10 dnů a zboží nedošlo....

Reakce obchodu panmatraci.cz

Bohužel v objednávce jste zaslala svoz starých matrací. 2x jsme VÁM psali, že termín dodání může být delší:vzhledem k tomu, že evidujeme požadavek na odvoz starých matrací, termín dodání můžeme být o něco delší . Odůvodnění: svoz matrací musíme objednat u přepravce, obdržíme potvrzení o svozu a posléze můžeme zadat požadavek na dodání a odběr v jeden den. U dané objednávky máme potvrzený svoz na úterý. Den před dodáním a odběrem Vás budeme kontaktovat