• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 týdny

• Velký výběr
    • Příznivé ceny
    • Matrace vypadá kvalitně zpracovaná, ale na hodnocení skutečné kvality je ještě brzo
    • Extrémně dlouhá doba doručení, která absolutně neodpovídá době deklarované na eshopu

Velmi přehledný eshop. Velký výběr druhů a velikostí matrací. Bohužel ale extrémně dlouhé doručení. Ani by mi to zas tak nevadilo, kdybych s tím mohl počítat už při objednávce. Prodejce se ale na svých stránkách chvástá doručením do 48 hodin a nakonec to trvalo 11 dní. Navíc mi volali, že ji dostanu v pondělí... v pondělí jsem na ni čekal a nic, ani se mi nikdo neozval. Až ve čtvrtek jsem volal já a v pátek mi přišla. Vím, že třeba v době dovolených se může doba trochu protáhnout, ale to by mělo být oznámeno už při objednávce na eshopu. Počítal jsem s tím, že budu mít matraci za dva dny doma.

Reakce obchodu panmatraci.cz

Vážený kliente, děkujeme za hodnocení. Při vyplnění dotazníku jste opomíjel některé faktory spojené s dodáním zboží. Vzhledem k tomu, že se jednalo o zásilku v rozměru 180x200 s celkovou hmotnosti cca 70 kg !!!! rozhodli jsme se nevyužívat služeb přepravní společnosti. V dané souvislostí termín dodání může být o něco delší (informace o dodání Vám byly sdíleny ihned po přijetí objednávky). Jelikož garantujeme kvalitu nejen našich výrobků, ale i kvalitu přepravy museli jsme zvolit nejvhodnější typ dopravy pro vybraný produkt. Velice nás mrzí, že jste nedocenil kvalitu poskytovaných služeb v podobě zákaznické podpory, vlastní dopravy, naplánování časového rozhraní dle přání klienta, výnos do patra zdarma (bližší informace o doplňkových službách viz.přepravní společnost cca 400 kč). Pokud hodnotíte pouze termín dodání, tak s politováním Vám musíme oznámit, že GARANTUJEME KVALITU A NE RYCHLOST ZA KAŽDOU CENU !!!

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 3 týdny

Matraci jsem ještě nemohl vyzkoušet, protože přišla špinavá od přepravy toptrans. S obchodem řeším reklamaci

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 3 týdny

Vysoká kvalita za perfektní ceny, český výrobek, co víc může člověk chtít.
    Rychlé vyřízení, vstřícnost, a mimořádnou pochvalu a imaginární bonboniéru posílám slečně Denise z výdejního místa, která šikovně vyřešila malé nedorozumění, ještě jednou děkuji :)
    Matrace je skvělá, jednoznačně mám teď nejlepší spaní v životě :)

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 3 týdny

zatím jsme zde nakupovali prvně a jsme spokojeni

• komunikace s obchodem
    • rychlá doba dodání
    • velký výběr, dobré ceny, velká kvalita
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

• Velmi špatná komunikace se zaměstnanci jeden neví co druhý podá za informaci.
    • Zbytečná jízda pro matraci ,která nebyla skladem .
    • Náhrada za zbytečnou cestu neproplacena.
    • Zbytečná spekulace , jak se vyhnout proplacení cesty.

Nedoporučuji tyto dodavatele .

Reakce obchodu panmatraci.cz

Vážený kliente,
    při objednávce jste měl na výběr 2 možností dopravy: dopravu od firmy ve výší 280 Kč nebo také možnost osobního odběru. Níže realizovaná objednávka byla vytvořena s možnosti osobního odběru. Pokud jste zvolil expediční firmu, požádali jste Vás o fakturu o zaplacení. Na "údajnou fakturu" jsme čekali 4 dny. Omlouvám se, ale nehodláme proplácet nedůvěryhodné výdajové doklady. Prosili jsme Vás o doklad, který bude prokazatelný (například nahláška přepravy nebo klasická faktura od expediční firmy ). Pokud trváte na tom, že doprava byla realizovaná firmou, která nemá nic společného s dopravou a expedici zásilek, musíme konstatovat, že celá záležitost ohledně "platby" dopravy je nepravdivá a vymyšlená. V případě zaslání řádně vyplněného dokladu, náklady spojené s dopravou by byly uhrazeny. Poukazujeme na skutečnost, že faktura nám nebyla zaslana do dnešního dne. Nespekulujeme, nýbrž konstatujeme fakta.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 4 týdny

• vyřízeno OK
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

• skvělý sortiment,ochotná a vstřícná komunikace
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

• flexibilní komunikace, pozitviní přístup k zákazníkům
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

obchod bych doporučila,jen bych změnila dodací lhůtu na vyskladnění zboží dopravci,máte 48 h a nikoho ze zákazníků nezajímá,že tzv.nestíháte kvůli dovoleným atd.Sama pracui v e-shopu a dodržujeme svých 24 h na expedici směrem k zákazníkovi.Jinak paní po telefonu,byla příjemná a vstřícná.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

Lepší obchod a jednání jsem snad už dlouho nezažila.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

První zkušenosti s nákupem jsou naprosto uspokojivé. Matrace jsou za tuto cenu naprosto skvělé a slušná komunikace obchodu.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

• Rychla a levna dodavka az do domu

Jsem velmi spokojena

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

dáreček zdarma v podobě barevných svíček byl přilepený přímo k matraci. Svíčky se vlivem tepla roztekly a to přímo na matraci. Nejenže nemám dárek, ale mám i poškozenou matraci.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

• rychlé profesionální vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

• Rychlé dodání. V případě pozdržení zásilky vstřícné jednání přes tel. kontakt.

• Rychlost, cena - Top

• Příjemný personál
    • Kvalita matrace x cena je opravdu dobrá