• kvalita zboží (10)
  • výběr zboží (8)
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 týdny

Vše v pořádku a rychle doručeno.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 týdny

• Milý a ochotný personál
    • Kvalitní matrace za dostupnou cenu
    • Velikou nevýhodou je rozhodně doprava PPL, která mi balík doručila až po několika urgencích, jak ze strany obchodu tak z mé.

• levné
    • dobrý výběr
    • doručení domů

• Bezproblémová komunikace s obchodem
    • Poradí s výběrem matrace
    • Jde o e-shop takže nelze vyzkoušet na živo, ale dokáží doporučit
    • Jinak nic

Jako obchod zabývající se prodejem matrací mají fakt super ceny, kdy za mnohonásobně nižší cenu lze koupit matraci/e než u konkurence. Třeba akce 1+1 je fajn, ale pouze na stejné matrace. Ve výsledku jsem objednal matraci s rozdílnou tuhostí na každé straně a spokojenost. Mohu jenom doporučit.

• kvalita
    • cena/kvalita
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 3 týdny

Velmi dobrá komunikace, před doručením mi 2x telefonicky potvrdili termín a čas doručení.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 3 týdny

Na webových stránkách nejsou uváděny stav druhů v jednotlivém, obchodě. přesněji je zde zavádějící informace. Zákazník si myslí, že zboží je skladem, ale není tomu tak. Kdybych o nedostatku věděl, objednám z domova a přijedu si jen pro zboží. takhle tam jedu jednou, abych se dozvěděl, že to není a je nutné to objednat. Z toho jsem dost rozčarovaný

Reakce obchodu panmatraci.cz

Vážený kliente, objednávka byla realizována s odesláním zboží na dobírku. Absolutně nerozumíme jak jste mohl si přijet po zboží z Výšina (PSC 33002) do Ostravy!!! U nás na Vaši žádost objednávka byla stornovaná dne 24.1. Nejspíše jste si spletl obchody a dané hodnocení se týká jiného eshopu. Své rozčarování můžete vyjádřit příslušnému eshopu, kde jste zboží vyzvedávál

• pouze cena zboží
    • lžou, neumí organizovat, levá ruka neví co dělá pravá

Objednal jsem si 2 matrace na manželskou postel. Zprvu vše OK. Matrace byly skladem a po objednání a po zaplacení mi hned došel email že se objednávka řeší - 16.1.2019. Další den mě informovali že zboží je vyprodané - divné když den předtím bylo skladem. Dále mě informovali že zboží bude dne 21.1.2019 a hned jak dorazí tak bude expedované. Další informace už prodejce neposkytnul. Dalším kontaktem byla prepravní služba která mi poslala email že 23.1.2019 převzali od prodejce balík (což bylo 2 dny po slíbeném termínu). Zásilka byla doručena 25.1.2019 ale s tím že zásilka je nekompletní a že 2 matrace zůstala na skladě v Ostravě. Takže jsem kontaktoval prodávajícího s tím že to takto nepřevezmu. Po dohadování s dopravcem bylo následně zjištěno že prodejce vytisknul 2 dodáky ale zboží nacpal do 1 krabice - takže 2 matrace v 1 balení s 2 dodáky což zmátlo přepravce.

Reakce obchodu panmatraci.cz

..........lžou, neumí organizovat, levá ruka neví co dělá pravá..... Vážený zákazníku!!! nejspíše jste si spletl obchody. Dané hodnocení absolutně neodpovídá realitě. Že Vám to není trapné? Fakt ! nestačíme se divit bujné fantazií klientů

• rychle dodani
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

• Poměrně dlouho jsem čekal na zboží. Bylo to dáno tím, že eshop dostal zboží od dodavatele pozdě.
    • Dobrá komunikace s obchodem

Obchod určitě doporučuji. A děkuji za vstřícnost.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

Vždy bezproblémová komunikace s obchodem a rychlé jednání stejně jako dodání objednaného zboží . Vřele doporučuji

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

Do týdne od objednání a zaplacení bylo zboží dovezeno kurýrem. Skvělá spolupráce.

• Výborná komunikace
    • Aktivní přístup

Rychlost, kvalita zboží super

• velmi dobrá komunikace
    • kvalitní zboží
    • nekvalitní způsob dodání
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

Objednal jsem si matrace s nosností do 140kg na webu prodejce. Po pár dnech mi vyskočila na heurece nabídka na stejný matrace kde bylo uvedeno že tyto matrace jsou pouze do 120kg.Psal jsem prodejci aby mi řekl co je teda správně.Odpovedel že to co je na heurece.Nakup jsem stornoval .komunikace byla rychlá ale čekal jsem teda aspoň omluvu a poděkování za upozornění na chybu.Nic

• maximální spokojenost
    • skvělá komunikace
    • fantastická cena
    • super kvalita matraci
    • 100 % doporučuji

Obchod určitě doporučuji:) Při výběru matrace jsem si nebyla jistá, tak jsem obchod neváhala kontaktovat. Slečna, která má tuto pozici na starosti mi z velkou ochotou poradila. Poptala se mě na pár věcí, které jsou velice důležité při výběru matrace (popravdě jsem to vůbec nevěděla). Vybrali jsme spolu teda matraci pro mě vyhovující, následně jsem objednala přes internet. Termín dodání tam byl sice týden, ale vyplatilo se počkat. Jsem moc moc spokojená, mám matraci přesně takovou jako jsem si přála!:) Do budoucna určitě budu objednávat další matrace:)

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• perfektní komunikace
    • splnili můj sen, díky nim se konečně vyspim do růžova
    • kvalitně zabalení v kartové krabici

Ať se Vám daří a máte hodně spokojeních zákazníků jako já :)

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.