• kvalita zboží (9)

• velmi dobrá komunikace
    • kvalitní zboží
    • nekvalitní způsob dodání
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 týdny

Objednal jsem si matrace s nosností do 140kg na webu prodejce. Po pár dnech mi vyskočila na heurece nabídka na stejný matrace kde bylo uvedeno že tyto matrace jsou pouze do 120kg.Psal jsem prodejci aby mi řekl co je teda správně.Odpovedel že to co je na heurece.Nakup jsem stornoval .komunikace byla rychlá ale čekal jsem teda aspoň omluvu a poděkování za upozornění na chybu.Nic

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 3 týdny

• maximální spokojenost
    • skvělá komunikace
    • fantastická cena
    • super kvalita matraci
    • 100 % doporučuji

Obchod určitě doporučuji:) Při výběru matrace jsem si nebyla jistá, tak jsem obchod neváhala kontaktovat. Slečna, která má tuto pozici na starosti mi z velkou ochotou poradila. Poptala se mě na pár věcí, které jsou velice důležité při výběru matrace (popravdě jsem to vůbec nevěděla). Vybrali jsme spolu teda matraci pro mě vyhovující, následně jsem objednala přes internet. Termín dodání tam byl sice týden, ale vyplatilo se počkat. Jsem moc moc spokojená, mám matraci přesně takovou jako jsem si přála!:) Do budoucna určitě budu objednávat další matrace:)

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 3 týdny

• perfektní komunikace
    • splnili můj sen, díky nim se konečně vyspim do růžova
    • kvalitně zabalení v kartové krabici

Ať se Vám daří a máte hodně spokojeních zákazníků jako já :)

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 1 měsícem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

U atypického rozměru kvalitní informace a rychlé dodání.

• Obrovský výběr
    • Příznivé ceny

Dobrá komunikace s obchodem.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

• Slabá komunikace mezi zákazníkem a obchodem-ze strany obchodu.
    • Nebylo zaručeno dodání matrací,které jsem objednal.

Reakce obchodu panmatraci.cz

děkujeme za hodnocení. Zároveň děkujeme za "slabou komunikaci". Dle výpisů volání máme celkem 6 hovorů. Omlouváme se, že jsme Vám nevolali každý den.......

• Přeložená matrace
    • Obchod nereagoval na pozdnější (po 16:00) požadavek na doručení uvedený v poznámce při objednání.

Reakce obchodu panmatraci.cz

bohužel při větších rozměrech, zásilky rolujeme (pro kvalitu dopravy atd). V dotazníku kvalita dodání byla vyplněná následovně: Napište váš názor na dopravce pro ostatní kupující - Dopravce přijel přesně na domluvený čas, ale mohl jsem si vybrat jen v rozmezí mezi 8 - 14 hodin. Dodání po 16 hodině bylo uvedené do poznámky. V případě dodání v odpoledních hodinách záleží na dohodě s rozvozovým řidičem nebo za příplatek. Bohužel pokud top time není uhrazený, naše "reakce" je bezvýznamná.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 3 měsíci

• Fantastická komunikace
    • Ochota při výběru matrace
    • Pevné nervy na náročného zákazníka
    • Okamžita reakce na objednávku
    • Lidský,férový přístup
    • Dobrý pokec ohledně výběru a ohledně všeho možného :) jsou opravdu fajn lidi

• kvalita
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

Obchod je možná dobrý, ale problémy s dopravcem! Přijel dříve, než bylo avizováno! Když jsem volala zpět, byl arogantní, neochotný! Chápu, že před Vánoci toho má hodně, ale kdo nemá!

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

• Obchod správně komunikuje. Když věděli, že se o týden protáhne doba dodání, okamžitě mě informovali.
  • nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

Podle údajů na e-shopu mělo být zboží skladem, ale nebylo. Hned druhý den od objednání tlf. ze strany prodejce s omluvou a s nabídkou zrušení objednávky nebo doručení o týden později. Před doručením info ze strany přepravní společnosti. Takže spokojenost, slušné jednání.

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

Velmi příjemné jednání s pracovnicí obchodu, rychle vyřízená objednávka i když nebyl na skladě rozměr, který jsem požadovala. Obchod můžu s radostí doporučit. Děkuji!

• nakoupil v obchodě panmatraci.cz před 2 měsíci

• Objednané v stredu v noci, vo štvrtok ráno prišla potvrdzovacia sms, že je matrac pripravený pre kuriéra, v piatok ráno prišla sms od kuriéra s približným časom doručenia. Čas mi nevyhovoval, tak som sa s kuriérom dohodol, že balík odloží v Parcel Shope, kde si ho po práci vyzdvihnem.
    • Četové okienko na stránkach funguje skvele. Po chvíli mi zavolal pán a odpovedal mi na všetky otázky. Podľa mňa oveľa efektívnejšia forma komunikácie, než posielanie správ.
    • Parcel Shop bol chvalabohu vzdialený asi 200 metrov od bytu.
    • Matrac prišiel v kompaktnom balíku.
    • Matrac bol zrolovaný, čo som u taštičkového matracu neočakával, obzvlášť, keď má dosku z kokosového vlákna, ktorá by sa týmto mohla porušiť. Napriek tomu to nepovažujem za nejakú závažnú nevýhodu. Aspoň sa balík lepšie niesol.
    • Slevový kod, ktory na mna vyskočil na stránkach, nefungoval

Celkovo skvelý obchod, pekné stránky, prístup k zákazníkom. Spokojnosť.
    Kupoval som lacný matrac a kvalita je naozaj postačujúca.
    Inak, skvelý pomer kvalita/cena všetkých produktov.
    Jo, a ak si vložíte do košíka Darček (je medzi produktami eshopu), tak podľa hodnoty objednaného zboží, dostanete nejaký darček. U mňa to boli vonné sviečky - potešilo :)
    V prípade, že vyzdvihujete balík z Parcel Shopu, ako to bolo u mňa, doporučujem ho niesť vo dvojici. Môj mal okolo 15 kg a na ďalší deň som mal svalovicu :D ale aspoň som sa konečne dobre vyspal.