• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Neumí zabalit věci .

Určitě nedoporučuji kupovat sběratelské předměty ,nemají k tomu vztah . Balení zboží je hrozné .

Reakce obchodu Originalky.cz

prověřil jsem, objednal jste zboží s poškozeným obalem za 799,-, uvedeno na webu kousek od tlačítka vložit do košíku, dle zjištění jste Figurku vrátil a po doplatku 100 Kč jsme vám odeslali figurku novou za 899,-, která byla v nabídce taktéž. Prosím tedy o větší pozornost před potvrzením, vložením zboží do košíku. Samozřejmě kdykoliv vám odkudkoliv dorazí cokoliv s čím nebudete spokojen, je možné zboží vyměnit, popřípadě vrátit a budou vám vráceny peníze. Jste si pane Válku i nadále jistý, že si zasloužíme hodnocení 10% a NEDOPORUČENÍ v případě, že jste se přehlédl při objednání a v případě, že byla vaše žádost o výměnu vyřízena kladně?

S pozdravem, Jan Tuček - Originalky.cz

Tento obchod si určuje za nevyzvednutí objednávky nějaká procenta za nevyzvednutí, tím pádem i za nevyzvednutí musíte zaplatit.

Reakce obchodu Originalky.cz

je to tak jak říkáte, pokud s námi uzavřete kupní smlouvu, necháte nás odeslat a zaplatit přepravu a smlouvu porušíte, tím, že zboží nepřevezmete, obrdžíte fakturu za zmařené dopravné 90 Kč viz naše obchodní podmínky. Prosíme až budete příště třebaže jinde objednávat, vyzvedávejte si zboží. Každý eshop poště, dpdčku... musí zaplatit vámi objednanou přepravu i když se zákazník rozmyslí a už zboží nechce.

S pozdravem, Jan Tuček - Originalky.cz

Objednala jsem si hru pro Nintendo Switch, ve které měla byt karta s hrou. Byla mi zaslána hra s kodem ke stažení. Tudíž varianta cca o 200 Kč levnější než jsem si zaplatila a na mou reklamaci dodnes nikdo nereagoval, coz je vice jak 3 týdny.

Reakce obchodu Originalky.cz

pokud jste hru nevybalila, můžete ji vrátit. V tuto chvíli neevidujeme žádnou reklamaci na produkt, pokud jste zboží posílali zpět a nedostali jste zpětnou vazbu kontaktujte nás sekce kontakty viz web. Kontrolou eshopu u produktu informace ohledně obsahu balení jsou. Hra s kartou (cartridge) bývala dražší dražší cca 800 kč, vámi kupovaná za cenu 549,- je správná cena, aktuálně na trhu je verze pouze s kódem k aktivaci.

S pozdravem, Jan Tuček - Originalky.cz

• Byla doručena jen prázdná krabička bez hry

Zloději

Dobrý den pane Nováčku

ano uvedeno i na obalu produktu, na našem eshopu správný obrázek produktu. PC hry již nějaký ten rok ve veliké většině neobsahují disky DVD, aktivace probíhá tzn online přes webové portály vydavatel her. Žádnou reklamaci ani vrácení zboží neevidujeme, zřejmě jste tedy přiložený klíč tzv CD-key aktivoval a hru nainstaloval. Zloději tedy prosím nejsme, pokud si najdete čas na úpravu recenze budeme rádi.

S pozdravem, Jan Tuček - Originalky.cz

Hra mi přišla neúplná..psal jsem jim a nebyli schopní mi odpovědět

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, objednal jste si hru GTA 4 Complete Edition na Rockstar Social Club.
    Jediný email který od vás vidím je, že, jste si stěžoval že vám nejde aktivovat na Steamu.
    Na to jsme vám ihned odpověděli, že hra se aktivuje na Rockstar Social Club i s odkazem na náš český návod.
    Na to jsme již z vaší strany žádnou reakci nedostali.

Originalky.cz

Dobrý den, opravdu nevím, kde se stala chyba, ale když jsem zaplatil kartou 1 hru, tak mi přišlo z Vaší strany storno...???!!! ...a teď mi zase píšete, že jsem zakoupil dvě stejné hry...???!!! Tak nevím, kde se stala chyba.

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, pod vaší objednávkou a na Vaše jméno je evidována jen jedna objednávka, kterou jste neuhradil (neprošla vám platba kartou) a tak ji systém automaticky stornoval. Kontroloval jsem naše emaily a nikdo vám nic nepsal. Toto probíhá automaticky. Zřejmě vám psali z jiného obchodu?

S pozdravem Originalky.cz

Ač bylo inzerováno že je zboží skladem tak po třech týdnech a třech změnách termínu stále nedorazilo...

Reakce obchodu Originalky.cz

objednávku jste si vytvořil dne 5.12. s tím, že bylo u zboží na našich stránkách i zde na Heurece jasně uvedeno, že jde o PŘEDOBJEDNÁVKU s datem dodání 20.12. Hra nám přišla nečekaně dříve, takže jsme vám ji zaslali již 16.12. Tedy o 4 dny dříve než bylo původní datum.

Originalky.cz

• Vždy mě dokáže naštvat, když přijde dotazník na hodnocení dřív než objednané zboží.

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, 29/11 jste objednal, 30/11 jsme vyexpedovali, bohužel zásilkovna doručovala 7 dní. Vyzvedl jste včera dle trackingu. Velice nás mrzí negativní hodnocení. Doporučujeme Balíkovnu, stejná cena, ale rychlejší dle zkušeností. S pozdravem Jan Tuček.

• Poslán zcela jiný výrobek

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, v objednávce evidujeme 1 x Pokémon - Zacian V Union - Special Collection - 820650809071, ale je pravda že se pod stejným eanem může skrývat Mewtwo nebo Grininja. Prosím v případě, nespokojenosti můžete výrobek vrátit. Avša jedná se o velmi limitovanou edici, kterou jsme měli navíc za výhodnou cenu -20%. Můžeme vám tedy pouze vrátit peníze. Výměna není možná, edice je vyprodána. S omluvou - Jan Tuček.

Posunuty termín dodani z bozi o 12 dni s informaci, ze dodací lhůta se muže opět posunout.

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, potvrzuji co píšte, informovali jsme zákazníky o změně data dodání dle informací, které jsme získali od dodavate. Vaši objednávku evidujeme jako stornovanou 2/12. Peníze vám byly poukázány zpět. Zboží dorazí dle posledních informací 13/12 tak jak jsme avizovali. Jan Tuček.

Doposud jsem bez jistoty doručení.. bylo by, reakce po delší době, následně dvakrát přesunutý termin doručení, jakem pochopil zboží vůbec není. Ocenil bych rovné jednání a popsání skutečnosti dle aktuálního stavu a nadržet zákazníka do poslední chvíle v nejistotě! Následně způsobit zklamání.. podtržené rozčílením..

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, jednáme zcela transparentně a jak píšte rovně, informovali jsme zákazníky o změně data dodání dle informací, které jsme získali od dodavate. Plně chápeme, že o zboží již nemusíte mít zájem. Pokud tomu tak je prosíme kontakutje [email protected] s žádostí o stornování objednávky. S pozdravem Jan Tuček.

Zboží uváděné v nabídce jako skladem ve skutečnosti skladem není, poslední zpráva od obchodu je, že posouvají termín dodání na 25.11., zboží není ani v tomto termínu ani po dalších 6 dnech dodáno. Celé to dělá dojem, že zboží skladem nevedou a při obdržení objednávky jej teprve sami shání. Vadí mi, že to u nabídky nenapíší hned a klamou tak zákazníky.

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den pane Vladimíre, zboží dorazí koncem tohoto týdne 3/12. Předpokládaný termín dodání byl 26/11, za zdržení se omlouváme. Kontaktoval jsem oddělení fakturace, s žádostí o storno objednávky a vrácení peněz, peníze budete mít zpět na kartě obratem. S omluvou, Jan Tuček.

• Už podruhé mě posunuli termín dodání.

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, ano jak říkáte snažíme se informovat klienta o datumu dodání a jeho případné změně. V případě, žádosti o zrušení objednávky prosím kontaktujte [email protected] - Jan Tuček - Originalky.cz

Čekám přes týden na balíček u zboží které bylo skladem nedoporučuji zde objednávat

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, je nám líto s prodlením při dodání. Zásilkovna ve vánočním shonu není tak rychlá jako v běžném období. Pro rychlejší doručení doporučujeme o vánoce volit dražší varianty DPD aj., vím cena přepravy je dvounásobná. Balíček je již týden na cestě a podle sledování zásilky vypadá zatím bez pohybu. Věřím, že se k vám balíček nakonec dostane. Děkujeme za ne-doporučení a doporučujeme až budete příště na vánoce v jiném eshopu objednávat sáhněte hlouběji do kapsy a zvolte si DPD, PPL, GLS.

• Špatně zabalené

Je logické že těžká papírová SBĚRATELSKÁ EDICE, se nemůže poslat jen v krabici stejné velikosti bez jaké koliv bublinkové folie. Ideálně příště omotat bublinkou a krabici zvolit o 10cm z každé strany větší. Malé plus že mě obchod nabídl vrátit edici, která už není nikde k sehnání. Škoda pěkné Sběratelky.

• Reproduktor mi přišel, ale nefunguje správně. Po telefonu mi obchod neporadil. Resp.poradili, at zboží poslu na reklamaci a to po pár dnech pouzivani. V dnešní dobře zastaralá služba:(.

• Bez českého návodu

• Zboží, které je uvedeno skladem ve skutečnosti skladem není
    • Jednání obchodu

- Na e-shopu jsem objednala deskovou hru, která v době objednání byla skladem.
    - Objednávka proběhla v pořádku, kdy v potvrzujícím e-mailu byla informace, že pokud se zboží z objednávky nečekaně vyprodá nebo nebude z jiného důvodu skladem, budou mě ihned telefonicky, sms nebo e-mailem informovat.
    - Po 4 dnech píšu e-mail na obchodní oddělení, proč balíček nebyl ještě předán dopravci a bylo mi odpovězeno, že hru nemají a že řeší naskladnění s dodavatelem.
    - Kdybych se neozvala, tak na hru čekám do teď bez jakéhokoliv slušného jednání, o kterém navíc hovoří v potvrzujícím mailu.

Reakce obchodu Originalky.cz

deskovku jste si objednávala dne 25.10. Na Eshopu i zde na Heurece jasně svítilo naskladnění dne 2.11.
    Nebyla tedy skladem, šlo o novinku.
    Dne 27.10. (tedy po 2 dnech, nikoliv 4) jste objednávku zrušila s tím, že nechcete dále čekat, protože jste si zřejmě nevšimla, že jde o novinku která teprve vyjde.
    Prosím věnujte příště více času eshopu kde si něco objednáváte. Přejdete tak dalším nedorozuměním.

S pozdravem Novotný, Originalky.cz

• pořád dokola prodlužují termín na dodání

Dobrý den paní Karbánová,

velice nás mrzí vaše nespokojenost. Zákazníkům nezamlčujeme infomrace, proto jste byla informována o prodloužení termínu dodání. Pokud si vša přejete objednávku zrušit a refundovat peníze plně chápeme. Dejte prosím vědět na [email protected] - vaše zboží dorazí kolem 18-19tého října, k nám + 1-2 dny pro přepravu k vám.

S pozdravem. Originalky.cz