• výběr zboží (34)
  • přehledný web (23)
  • nakoupil v obchodě Originalky.cz před 2 týdny

• Pán v obchodě byl velice příjemný a ochotný
    • Nízké ceny
    • Široký výběr

Bohužel je obchod umíštěný v části města, kde bydlí spousta nepřizpůsobivých spoluobčanů...

• rychlé jednání
    • figurka byla viditelně rozbalená
  • nakoupil v obchodě Originalky.cz před 2 týdny

Na stranky jsem se zprvu dival ponekud neduverive (jako na kazdy eshop, ktery vidim poprve), ale po zakladni kontrole udaju a par recenzich jsem to zkusil. A vsecko v pohode, vyplatilo se :)

• nakoupil v obchodě Originalky.cz před 2 týdny

Já jsem velice spokojená po všech stránkách. Obchod proběhl skvěle,zboží kvalitní,dobře zabalené. Super informovanost a rychlé doručení.

• rychlé vyřízení
    • pěkný výběr

bez problému

• nakoupil v obchodě Originalky.cz před 2 týdny

• Parádní ceny, asi jedny z nejlepších na českém trhu.
    • Použité zboží za mnohem levnější a příjemnější ceny než třeba takový předražený JRC

• Široký výběr zboží
    • Okamžitý feedback ohledně objednávky
  • nakoupil v obchodě Originalky.cz před 1 měsícem

Perfektní obchod netrpíjící na nedostatek zboží. Perfektní přístup. Několikaletá zkušenost s nimi.

Co bych mohl vytknout, tak pouze slabá komunikace v případě nutnosti. A mizivý vděk několikaletým věrným zákazníkům v podobě slev / dárků.

• Nižší ceny

Levnější než jinde

• viz shrnutí níže
    • viz shrnutí níže

Před Vánocemi 2018 jsem objednával v tomto eshopu originalky.cz dva MS XBOX 360 wireless ovladače s receiverem + nějaké drobnosti a vše proběhlo naprosto bez problémů, což už se ovšem nedalo říct u druhé objednávky, kterou jsem učinil 25.01.2019. Na jejich stránkách jsem objednával další dva MS XBOX 360 wireless ovladače, které byly normálně k dispozici. Druhý den po objednávce mi paní z eshopu originalky.cz volala, že mají cca 300 těchto ovladačů na reklamaci (což se mi moc nezdá, je to originál od MS co něco vydrží ;) ) a ty co měli na eshopu tak stáhli z důvodu aby mohli pokrýt tyto reklamace + ještě mají nějaké objednávky z velkoobchodů a ty prý mají přednost před koncovými zákazníky! Paní mi ani neřekla nějaký další termín kdy budou naskladňovat další ovladače popř. jestli vůbec. Chápu jejich důvod, ale v tom případě je neměli uvádět na jejich eshopu k objednání. Měl jsem vložené a posléze objednané v košíku dva tyto ovladače a ještě další kusy byly na eshopu skladem. Druhý den už se samozřejmě neukazoval žádný k dispozici. Díky této objednávce, která byla zrušena ehopem mi přišel tento dotazník od heureky jak jsem spokojen s tímto obchodem originalky.cz. Chci ještě dodat, že se určitě nejedná o špatný eshop, ale tato zkušenost pro mě znamená, že si již raději zde objednávat nebudu a raději to zkusím u jiných eshopů, na trhu je jich jako máku :)). S pozdravem. Šubrt

• ceny
    • rychlost dodani
  • nakoupil v obchodě Originalky.cz před 3 týdny

V Originalkach uz sem si objednal herni zbozi po nekolikaty.Tim padem sem s nima logicky spokojeny.Maji velky vyber a slusne ceny.I bazarove zbozi je v dobrem stavu.

• nakoupil v obchodě Originalky.cz před 3 týdny

Druhý den po objednání mi byl cca kolem 9 hod napsán e-mail, že mám zboží připravené k vyzvednutí... po několikáté a vždy v pořádku...

• nakoupil v obchodě Originalky.cz před 1 měsícem

• opět jako vždy spolehlivost a rychlost

Nakupuji zde pravidelně ke spokojenosti a velice oceňuji že zboží - hra v předprodeji , přijde kurýrní službou v den vydání .

• cena produktů

Z obchodu jsem nakoupil již poněkolikáté a nikdy nebyl žádný problém.

• Lepší cena oproti konkurenci
  • nakoupil v obchodě Originalky.cz před 4 týdny

• Přehledný eshop
    • Výborné ceny
    • Skvělý přístup a komunikace

• Quick shipping
    • Great selection of products
    • Newly-released game was available
    • Shipping cost to Romania is relatively expensive (€28 through DPD)
    • Shipping cost does not scale with the order size (ex: if I buy just one very small item, shipping costs as much as ordering 5 large ones (this is both good and bad)

• Ceny
    • V pořádku komunikace
    • S pomocí zásilkovny balíček obdržíte hned druhý den