• Volove co neumí napsat! Hlavně ze me div ne “sprdnou”, když přijdu osobně se zeptat, kde je hra!

Reakce obchodu Originalky.cz

když jste si zboží objednával, viděl jste datum dodání - šlo o předobjednávku.
    Dne 22.3. jsme vám v 19:19 poslali notifikaci e-mailem o tom, že se zboží opozdilo a dorazí až 4.4.
    Psát tedy umíme.
    S pozdravem Originalky.cz

PS: vo-love jde až v prvním případě :-D

Poslední kus zboží byl poškozen a obchod se dotazoval, zda chci zboží přesto zaslat a to bez slevy. Navíc poškozené zboží dali znovu do prodeje jako nové. Už nikdy více děkuji

Reakce obchodu Originalky.cz

velice se omlouvám že jsme nenabídli slevu.
    Ano zboží prodáváme dále jako nové, nicméně zboží jsme nafotili, fotky přidali k produktu a ten zlevnili o 1/3 ceny.
    Děkujeme za názor
    Vít Novotný, Originalky.cz

• Solární figurky se na světle nehýbou.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Klamavá praktika

Dobrý den paní Horníková,

můžete prosím nařčení více rozvést? Objednala jste náhradní kartáč pro Vacuum Mop P, Mi Robot, v ceně 189 kč, obdržela jste něco jiného?

Originalky.cz

• Hra prisla viditelne poskozena. A byla poskozena jasne uz pri odeslani. Zamerne poslali poskozenou hru. Obchod mi sdelil ze se jednalo o bazarovou hru a tudiz se to muze stat a ze mam teda smulu.

Bohuzel je to podruhe co se stalo neco takoveho. Rozhodne nedoporucuji tento obchod. Chovani je strasne a pri reklamaci nemate sanci. Jsou to normalne podvodnici.

Budu hlasit na ceskou obchodni inspekci.

Dobrý den pane Pavle,

ano, kolegové mají pravdu, obaly u použitého zboží, mohou nést známky poškození. Hra nese název použité již v nabídce, na faktuře, na webu označená logem Použité - Pro Evolution Soccer 2015 - Day One Edition (PS4) použité - 120 Kč. Disk ovšem bude v pořádku, na funkci to nebude mít vliv.

ČOI chodí pravidelně každý rok, letos ještě nebyli, tak je čekáme, od té doby co jim v teplé kanceláři neservírujeme kávu a musí psát protokol v terénu, už tak často nejezdí.

S pozdravem, Originalky.cz

• Jsou to vymahači a podvodníci, zboží mi dříve dorazilo z jiného e-shopu a nyní mě pořad bombardují e-maily a vyhrožují že pokud nezaplatím 90kč pošlou to k soudu, velice nedoporučuji, předražené kšunty.

Vážená paní Rohanová,

zboží, které jste si objednala jsme vám odeslali, pokud jste si zboží objednala i na jiném eshopu, měla byste původní objednávku zrušit. Vámi zvolenému přepravci "GLS" musíme hradit přepravu pokud ji vykonáme i v případě, že se rozhodnete od smlouvy odstoupit bez toho aniž byste odstoupení oznámila. Pochopte, že když budete objednávat najednou na více eshopech, ale vyzvednete jen z jednoho, ostatním eshopů tak způsobujete ztrátu v podobě nákladů na balné, přepravu, a to nemluvím o personálních nákladech na vyhledání a zabalení zboží, které nejsou v dlužné částce započteny.

Děkujeme za pochopení, respektujeme že už u nás nebudete objednávat, ušetříte nám čas i náklady. Originalky.cz

• Dlouhá čekací doba na zboží, které je skladem

Bylo napsáno, že hry jsou v češtině a přitom nejsou. Takže my jsou hry k ničemu.

Reakce obchodu Originalky.cz

Dobrý den, objednával jste si hry které:
    1. měly názvu označení ENG
    2. měly v popisku že je pouze anglicky, polsky a turecky
    3. měly v hlavním popise palcovým titulkem a tlustě uvedeno že NEOBSAHUJE české titulky ani dabing.
    4. měly polský obal na obrázku
    5. v parametrech bylo uvedeno že jsou polsky a anglicky.

Je možné že jste se informaci o češtině dočetl někde jinde, splet si eshopy. To ale není naše vina. Děláme maximum proto aby byli hry jasně popsané a každý věděl co objednává. Zboží jste mohl vrátit místo neférového osočování.
    Originalky.cz

Bohužel, zboží mi přišlo poškozené na dvou místech, ale nebyla sebemenší chuť jej reklamovat. :(

Přišlo mi jiné zboží než které jsem objednala. Nikdo zatím neodpověděl na můj email a telefon na e-shopu nikdo nebere. Dovolala jsem se jen na reklamace kde mě přepojovali na e shop.

• Obchod nedoporučuji. Objednala jsem si nové zboží, ale zboží přišlo použité a špinavé. Jsem velmi zklamaná a zboží vracím.

• SKLADEM
    • Nepřesný popis /obrázek/ produktu, napájecí kabel měl být vyndavací menitelný...ale není a to ne jen že se nedá vyjmout ze zdroje ale jestě navíc je kabel KRÁTKÝ / cca 30cm / produkt je určen k volantům a zdroj mi bude vyset nekde na zdi ... Hrůza
    • Obchod na mou reakci neopovidá... řešení žádné
    • obchod vem je pošle předfakturu fakturu a pote jen hodnocení komunikace žádná
    • Doprava do zasilkovny ...objednáno v uterý dodané v pondělí....ano v pátek svátek ale sobotní zavážka....Aplikace zaslala kod v sobotu cca 1h po zavíračce zásilkovny...kód ze zásilkovny v neděli

NEDOPORUČUJI

Dobrý den pane Vacíne,

parametry produktu nechám prověřit, pokud jsou špatně napravíme. Prosím můžete odstoupit od smlouvy, vrátíme vám i poštovné vynaložené od vás k nám. - použijte nejlevnější možnou přepravu (děkujeme). Samozřejmě můžete použít i prodlužovák 220V, to je jen má skromná rada, nemusíte, nicméně náhradu nemáme, kolega nákupčí se snaží zajistit další várku, která bude v příštím roce.

Reakční doba odpovědí je v řádu hodin, prosím pošlete mi email [email protected] a přiložte vámi odeslaný email, prověřím.

ad doprava - tady musím Vás musím informovat, že objednávka v úterý v noci, není považována za úterý, ale středu a jelikož byl v pátek státní svátek a jsou vánoce, dodací doba 2 pracovní dny je naprosto odpovídající a standartní, v běžném roce mimo sezónu je to pak 1 pracovní den.

Ač je vaše nespokojenost určitě stále veliká tak i přesto moc děkujeme za recenzi. S pozdravem, Jan Tuček.

• Po týdnu vše vyřešili
    • Přišel nefunkční kód
    • Kominikace špatná
    • Nepříjemný záznamník

• Více méně rychlá dostupnost na prodejně a nižší ceny než konkurence.
    • Špatná komunikace s prodavači.
    • Měl jsem dostat dárky k nákupu nad 10.000,- a nedostal jsem nic.
    • U některých her jsou prapodivné lokalizace.

• Přišle mi jiný produkt než jsem si objednal

• 2 láhve měli proslou lhůtu použití!!!
    • Chyběl český navod

• Rozbalené, použité zboží prodávané jako nové.
    • Blu ray měl popraskaný obal

E-shop na praktiky jako obchody v devadesátých letech. :(

Reakce obchodu Originalky.cz

produkty byly v 50% slevě, stažené z prodejny, poničené by však být neměly. Zjišťujeme detaily. Dáme vám vědět obratem.

S omluvou. Jan Tuček - Originalky.cz

• Působí jako dobrý obchod
    • Rychlá komunikace prostřednictvím e-mailu
    • Široký sortiment zboží
    • Objednáno, zaplaceno, ale stále nic nedorazilo

Zboží, u kterého psali, že mi dodají v den, kdy by mělo ofiko vyjít, nepřišlo. Mezitím přepnuli zboží do stavu "na dotaz" a nabídku skryli. Nebylo mi oznámeno vůbec nic. Po doptání po e-mailu mi sdělili, že jim zboží nedorazilo a očekávají ho v průběhu následujícího týdne. Zatím jsem žádné další zprávy neobdržel.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.