Vše v pořádku - OK

• Ochota, vysvětlení, dovoz, ustavení.

• rychlost vyskladnění a následná doprava proběhla velice rychle
    • komunikace obchodu
    • produkt nepoškozený dobře zabalený

objednávám na Okay už opravdu dlouho a nikdy mě nezklamal vřele doporučuji.

Spokojenost

• rychlost dodání
    • žádná

vnutily mi prodlouzenou zaruku

Reakce obchodu OKAY.cz

zákazník má svobodné právo si doplňkové služby zakoupit a také odmítnout. V případě, že jste si koupi prodloužené záruky rozmyslela, máte právo od ní odstoupit na příslušné prodejně. Přijdete však o výhody po záruční době.

Martin z OKAY.

Do dnešního dne jsem se nedozvěděl termín dodání a je to již týden od objednání. Dnes jsem dostal telefon na lokálního dopravce, ten nebere telefon a byl jsem vaším operátorem předem upozorněn že dopravce má dnes zavřeno a tím pádem asi nepracuje.

Reakce obchodu OKAY.cz

termín dodání zboží je uvedeny v košíku, v případě doplňkových služeb jako je např. výnos dvoučlennou posádkou je zákazník informován obvykle jeden pracovní den předem telefonicky ze strany přepravce. Stav objednávky, jakožto i kontakty na přepravce naleznete na webových stránkách https://www.okay.cz/pages/stav-objednavky.

ok

Vstřícní, jen mě vadilo, že QR kód neodpovídal danému zboží ani popisu zboží na prodejně, jinak vše bylo v pohodě.

Je to výhodné, že jsem nakoupila z domu a nemusím jít do kamenného obchodu.

Příjemní a ochotní.

• příjemný personál

Příjemný personál v prodejně ve Vyškově.

Pracovníci prodejny se profesionálně vjenují zákazníkům, reklamace vyřízena vstřícně a v pohodě ze zástupkyní vedoucího prodejny, děkuji

• Příjemné jednání prodavače

• dobré ceny vybraných produktů
    • občas produkty, které jinde nenajdete
    • pozor na prodloužené záruky (neříkám ruce pryč, ale zkontrolujte si, jestli sedí to, co slibují přet platbou, s reálnými VPP pojišťovny)

Reakce obchodu OKAY.cz

ohledně prodloužené záruky je každý pracovník detailně proškolen a klient má vždy právo si podmínky přečíst před samotným podpisem.

S pozdravem,

• x x x

Vše bylo k mé spokojenosti vyřízeno

• V pořádku
    • Spolehlivost
    • Dobré ceny
    • Akce
    • Nevím

Velmi nepříjemné jednání ze strany prodavačů v obchodním centru Lužiny, kde jsem si vyzvedávala zboží. Konvice neodpovídala barvou mým požadavkům, zboží jsem vrátila.

Reakce obchodu OKAY.cz

velmi nás mrzí, pokud jste s přístupem nebyla spokojena. Zákaznická spokojenost je u nás na prvním místě, přijali jsme proto opatření, zamezující výskytu situace v budoucnu.

Za případné komplikace se omlouváme.