• dlouhá čekací doba a neiformovanost

• Výborný nábytek robustní synovi dělá radost
    • Dlouhá dodací lhůta

Já osobně jsem objednal další nábytek nevýhoda dodací lhůty vyváží kvalita nábytku děkuji

rychlost

• dopravce není schopen zakázku doručit až do bytu , ani za příplatek

• Komunikace bez problémů
    • Žádná

Po čtyřech týdnech po objednávce, mi oznámili, že výrobek se už nevyrábí. Kdybych si sám nezavolal, tak čekám do teďka

• Komunikace s obchodem.

Vše proběhlo v pořádku

Velmi dobrý obchod

nemůžu hodnotit, zboží zatím nemám a nikdo se mnou nekomunikuje

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

u každého produktu je uvedena doba jeho doručení. S tímto intervalem je každý zákazník obeznámen před uskutečněním objednávky. Neregistrujeme od Vás žádnou interakci, na kterou bychom Vám neodpověděli. Zboží je doručováno obvykle za 35 pracovních dní, prozatím je objednávka ve zpracování a termín standartní.

čekací doba je fakt dlouhá.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

u každého produktu je uvedena doba jeho doručení. S tímto intervalem je každý zákazník obeznámen před uskutečněním objednávky. Tato objednávka byla doručena v termínu, v kterém bylo přislíbeno při uskutečnění objednávky. Proto považujeme recenzi za irelevantní.

Vše dle mé spokojenosti

• Mé zkušenosti jedna velká hruza .Komunikace skoro nulová .Zboží mělo dojít do 40 dnu vubec nedošlo až když sem psala (volala) tak mi bylo řečeno že budu čekat dalších 14 dní.Když opět nic nedošlo tak sem měla čekat dalších 14 dní .A po této zkušenosti sem objednávku zrušila.Už nikdy více.

• rychlé doručení, bez kazu

• kvalita+cena

Nemám výhrady .Zboží přišlo o něco dříve než měli uvedeno v dodacích podmínkách. Zabaleno nic moc ale v pořádku.

Dlouhá dodací lhůta

• Nabytek prisel brzo
    • Vypada stejne jak na fotce
    • Se slozenim nebyl problem
    • Jsme moc spokojeni

Objednavali jsme nabytek k detem do pokoje a jsme moc spokojeni.nabytek je opravdu hezky,se slozenim nebyl problem a doruceni rychle.Docela jsem se bala,kdyz jsem nabytek nevidela na zivo,ale rozhodne nelituji.Doporucuji

Na mejla vám napíší,že Vám objednané zboží dojde v rozmezí týdnu....ale realita je jiná...Zboží nedojde,natož aby zavolali nebo napsali ,že dodavatel má zpoždění....a pozor...je to 35 dní dodávka,ale PRACOVNÍCH....odsud již nikdy...

• Slušnost,serioznost

výborná komunikace