-dobrý výběr zboží, nízké ceny

_mínusy žádné

• Super komunikace
    • Skříň dorazila v pořádku a je moc pěkná
    • Řidič byl moc příjemný a ochotný

• DO DNESNIHO DNE A JE TO UZ VICE NEZ 30 Dni jsem neobdržel sve objednane a zaplacene zbozi... komodu.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Dobrý den, dodací lhůta byla v době objednání 35 pracovních dní, a proto ještě nebylo doručeno. Doručeno bude v nejbližších dnech.

• Zboží dorazilo v pohodě

• slušná cena

slušné ceny,dobrá nab.zboží

• Kvalita odpovídá ceně, všechny díly sedí dle návodu

velice vstřícné jednání, okamžitá reakce na naši objednávku, rychlé vyřízení,
    děkuji

Dobrá komunikace, zboží dorazilo všechno a postel je kvalitní.

Skříň dorazila v přesném termínu, když jsem komunikovala s obchodem, vždy mi rychle odpověděli. Jsem velmi zvědavá na skříň.....

• Zboží jsem si objednal před sedmi týdny a do dnešního dne mi nebylo dodáno!!!
    Dovolat se je možné pouze jeden den v týdnu a navíc pouze po dobu tří hodin.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

emailová podpora plně nahrazuje telefonickou a nesvede o nic méně než tak telefonická. Avšak po posledních interakcích jsme usoudili, že větší telefonický kontakt je potřeba, a proto od 6.11.2017 spouštíme celotýdenní infolinku v rozmezí 10-16h.

• rychlé jednání
    • kvalitní komunikace

• špatná komunikace,neprofesionalita

Nedodržení dodací lhůty,neprofesionalita,ještě nikdy jsem se v obchodě nesetkala s tím,že bych měla zaplatit plnou částku a poté,někdy,mi bude zboží doposláno

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Zákaznice zhodnotila přístup neprofesionálním i přes nabídku více než 3 variant řešení (doručení celé objednávky při obdržení chybějících kusů, zaplacení celé objednávky a poté doposlání zbytku poštou, převzetí objednávky a po obdržení veškerého nábytku platbu na bankovní účet, zaplacení části objednávky a zbytku poté na bankovní účet a to vše pro urychlení doručení) + možnost využití infolinky, kterou nevyužila. Tato situace nás mrzí avšak způsobené komplikace ze strany výrobce jsme se snažili vyřešit ku spokojenosti zákazníka. Bohužel nebylo vyslyšeno a takto zhodnoceno.

• prehlednost produktu,snadne zadavani o koupi,rychle doruceni

• Kvalita

Velmi špatně zabalené. Postel má škrábance a také odlomené některé rohy.

• i přes ujištování prodávajícího si kupující musel velice těžké balíky sundat sám z vozu a byl ponechán i přes slib prodávajícího s placenou pomocí jako doplňkovou službou, na holičkách s balíky složenými u vchodových dveří.
    • Na co domlouvat s prodávajícím pomoc s výnosem balíků a jejich rozdělením na lehčí je zbytečná.
    • Služby systémem tady náš a tvůj problém !!!
    • Nic proti polskému řidiči, ale měl by alespoň porozumět česky
    • Návod velice nedokonalý a z části zrcadlový, takže se připravte na mýlení levé a pravé strany a tím pádem k procvičení se v montáži...

Produkt - skříň dobrá, ostatní zoufalé a prodávající by mohl na doplňkových službách velice zamakat!!!!

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Řidiči, kteří jezdí od výrobce česky na komunikační úrovni umí. Pokud byl nový při zaučení, velice se omlouváme. Na Váš email bylo odpovězeno emailem, ve kterém byla uvedena cena za výnos a na tento již nebylo reagováno. Tedy výnos nebyl potvrzen a proto nebyl také vykonán. S návodem u skříně London do dnešního dne problém nebyl, jedná se o nejprodávanější skříň spolu se skříní Vista. Tato situace nás mrzí, avšak doufáme, že skříně přes tyto útrapy bude sloužit o to lépe.

pokud nezmění přehlednost obchodu, tak obchod nedoporučuji.
    pokud nečtete mezi řádky, tak vám dojde jiné zboží, než jste si objednali.
    Hlavně barevné kombinace.

• 17. 7 , jsem koupila předsíňovou stěnu a dosud nedorazila.Komunikace je velmi složitá.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Dobrý den, od zákaznice bylo uvedeno v poznámce možné doručení až po 27.8.2017. Nyní čekáme na volnou kapacitu rozvozových tras a ihned po uvolnění bude doručeno.

• objednal jsem 17.7.2017 a dodnes 23.8.2017 nic nedošlo, zamrzí to.

• Pro mne je velkou výhodou bezplatná doprava.

nelze komunikovat , jenom e- mail

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

infolinka je aktivní každé pondělí 18-21h. Tyto informace jsou známy ještě před před uzavřením objednávky, a proto nepovažujeme toto hodnocení za hodnocení kvality obchodu. Možnost volby našeho obchodu je právě díky těmto informací na viditelných místech zaručena.