• široká nabídka
    • nic co bych měl vytknout

• Neexistujici komunikace
    • Nespolehlivost

Zbozi jsem objednala 24.6. a pri objednavce mi bylo receno, ze doruceni bude behem 7 pravovnich dni. V den doruceni nam prisla zprava, ze se stala chyba na centralnim sklade a ze nas bude nekdo kontaktovat. To se nestalo. Je skoro mesic pozdeji a jeste mi nebylo nic doruceno. Kdyz jsme napsali email a ptali se, co se deje, bylo nam receno, ze objednavka prijde spolecne s dalsim pozdeji objednanym zbozim. Ale to se taky nestalo. Nikdo s nami nekomunikuje. Tento obchod je velmi nespolehlivy. Urcite nedoporucuji a uz nikdy nepouziji.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Dobrý den René, děkujeme za zpětnou vazbu. Chybu si uvědomujeme a zároveň jsme Vám důvod pochybení vysvětlovali v opětovných emailech. A to v celkovém počtu Vašich 2 emailů na které bylo odpovězeno v průměrné době asi 1,5h, a to na každý z nich :-) Bohužel tím, že zákazník zadal dvě objednávky v různý den a každou s jinou službou, bylo složité vyhovět ve všech směrech. Jedna objednávka byla standartně s klasickým doručením a druhá s výnosem, což je zpoplatněná služba a je nutná složitější logistika a doručení v rámci personálního obsazení. Chtěli jsme zákazníkovi vyjít vstříc a spojit obě objednávky do jedné a vlastně přidat zákazníkovi výnos první objednávky zdarma, protože zde neměl objednánu tuto zpoplatněnou službu. Bohužel tím došlo k mírnému skluzu mezi první a druhou objednávkou v čase doručení. Obě objednávky jsme měli tedy doručit s mírným zpožděním dohromady avšak pracovník spediční společnosti bohužel v den nakládky zjistil, že krabice je mírně poškozená u jednoho zboží a tím pádem nenaložil. Nikomu to bohužel neřekl a tím pádem jsme ani netušili, že zboží neodešlo a spediční společnost zboží nemá. Tímto se stalo prodloužení o dalších pár dní a nyní máme naplánovanou trasu pro zbytek doručení objednávky. Tedy jak jsem psal na začátku, ano je to chyba logistiky, tedy naše a celou chybu přijímáme avšak vyhrazujeme si vítku komunikace a nespolehlivost. Komunikováno bylo vše včas a ihned a zároveň v kvalitě, kterou zákazník poptával. Omlouváme se za způsobené komplikace a víme, že nikdo není neomylný avšak snažíme se býti dokonalými se zákazníkem na prvním místě, ikdyž ne vždy se podaří!

• obchod mě mile překvapil když doručil komodu do 5 dnů
    • komunikace

Spokojenost s objednaným nábytkem.

• blesková odpověd' na případné otázky
    • dodání dle infa na shopu
    • -

Celkově doporučuji

• výběr
    • nevím

• spolehlivý prodejce

Zatím nebyl problém, uvidíme jak další objednávky.

• dodání do týdne
    • nevím

S obchodem to byla moje prvni zkušenost a zatím v pořádku. Budu ještě přiobjednávat nějaké komody.

• většina skladem

je z čeho vybírat

• doručeno včas a v pořádku

Obchod mohu doporučit.

• komunikace s prodejcem

doručeno v pohodě

• Hrozné jednání

• Doprava zdarma

• Široký sortiment, férové jednání a ceny

• ok

• znovu spokojenost

spolehlivý obchod

• informovanost o stavu objednávky
    • rozsáhlý výběr nábytku

• nápomocná obsluha