• Dopravce, řidič - nerozuměl ani slovo česky, nemohl najít město, dorazil o půl hodiny déle ...

Velice ochotní pracovníci.

• 1.6.2020 jsem udělala objednávku a k dnešnímu dni stále zboží pro mě vyrábějí. Zvažují, že si komodu objednám někde jinde.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

doručovací doba je 35 pracovních dní. O této době jste byla informována před uskutečněním objednávky. Tedy zboží dorazí do 20.7.2020.

• příjemné a bezproblémové jednání

Dlouha čekaci doba a zatím nic nedorazilo je to už 34 dní.
    Jsem sklamana

• Velmi dobrá komunikace s obchodem.
    • Delší čekací doba na zboží.

• Velice spokojená.

• Jednání
    • Není možnost zavolat, nemají telefonní linku
    • Zboží dosud nedorazilo
    • Objednal jsem 14.1. kdybych se sám neinformoval, doteď nic nevím

Obchod nelze doporučit, pokud během následujícího dne nedostanu nějaké informace, vše zruším. Jsem moc rád, že jsem si zboží nezaplatil dopředu...

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojen s nabízenými službami. Dne 25.2.2020 jsme Vám odepsali na Váš email s přibližným termínem doručení. proto nás velice mrzí tato neopodstatněná recenze. Zboží je doručování ve lhůtě 35 pracovních dní a tedy prozatím nebylo doručeno. V informačním emailu Vám bylo sdělena informace, že budete kontaktován 2-3 dny (může být i 7 dní) před doručením a poté v den doručení řidičem.

• zatím nevím objednávka ještě nedorazila a objednávka a komunikace zatím dobrá. uvidíme až nábytek dorazí a jaký bude

• Hezký výběr za velice slušnou cenu

• dlouhé čekací doby!!!!

• příjemné ceny
    • velice dobrá komunikace
    • vstřícný personál
    • žádná

Všem doporučuji

• rychlé dodání, kvalita výrobků

rychlé dodání, dobrá kvalita výrobku

• výhodná cena
    • doprava zdarma
    • dohoda o doručení - nemožnost naplánovat čas a nepředání informací dopravci

Výhodná cena a doprava zdarma. Jako nevýhodu jsem vnímal minimální informace o tom, kdy bude zboží doručeno a poté možnost dohody nebo změny. První SMS přišla bez podpisu a informace jaký nábytek mi bude doručován, takže jsem vůbec nevěděl o co se jedná. Obchod upozornil, že dopravce nepomáhá s výnosem do patra, ale i přes to že jsem se ptal, tak mi nebyly poskytnuty informace o tom kolik balíků v jakých rozměrech a váze bude doručeno. Vzhledem k tomu, že skříň musela nakonec přebrat přítelkyně, trochu jsem se bál jak to zvládne. Obchod ani nepředal číslo na přítelkyni dopravci, takže stejně nakonec dopravce volal mě. Každopádně nakonec vše klaplo, myslím, že to jsou drobnosti, které obchod jednoduše a brzy odstraní. Doporučuji.

Doručení včas, ale nesrozumitelny návod. Díky nevyvrtanym otvorum jsem dle návodu vyvrtala díru pro šroub, ale špatně a při montáži mi praskla horní část. Lze přiobjednat?

• Vše fungovalo, tak jak mělo.

• skvělá cena
    • síla desek
    • design
    • horní deska ( malá ) jen na kolíčkách. Chce to alespoň dva vruty

• Zboží mi mělo být doručeno za 33 pracovních dní ale zatím nic nepřišlo.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Dobrý den, ať počítáme, jak počítáme, tak zboží by mělo být doručeno do 21.11.2019. Moc nás mrzí neopodstatněné recenze, pro komunikaci je možné využít telefon či email.

spokojenost
    nic