• informovanost
    • výběr obyvacích sestav

za mě ok

• hezky zabalené, tedy přišlo v pořádku

Vše proběhlo poměrně rychle a vše v pořádku

• informovanost o stavu objednávky

• fajn cena
    • docela rychlé dodání
    • zatím nic

Nedodržení dodací lhůty, špatná komunikace.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Díky Vašim postřehům máme podklad pro zlepšení našich služeb. Bohužel objednávka byla opožděna ze strany výrobce avšak každá změna byla komunikována dopředu s dostatečným detailem.

• Vstřícnost

Nebyl problém změnit datum dodání. Velmi vstřícný obchod a hned odpovídají. Naprostá spokojenost.

Dobrá komunikace, spokojenost.

• Rychlé a vstřícné jednání. Doporučuji

• Dodrželi dodací lhutu v rámci možnosti, jestli nepočítám to ze objednávka přijela nekompletní
    • Dorazila nekompletní objednavka
    • Poruchalo se jim auto a dali my to vědět v ten den kdy to mělo být doručeno
    • Nemaj telefon, můžete jen psát mail
    • Doručí vám to jen kdy se jim to hodí a nepřizpůsobi se
    • Nechtěj dat slevu a pomalu se ani neomluvi za způsobení problému s objednávkou a nezajímá je ze beru 3ti volno v práci kvůli tomu ze jsou neschopní

Nedoporučuji objednávat s nabytkuj.CZ naprosto nespokojenost, nekomunikujou, neomluvi se za chyby, jste jim ukradeny jako zákazníci, neposunou datum doručení ani o den, jen vám řeknou kdy to přijede a jestli se vám to nehodí tak další termín je za měsíc...

Bohužel jsme objednanou skříň měli možnost rozbalit asi až po 5ti měsících.Škoda,jinak by jsme ji vrátili.Uštípané rohy-mohl zavinit dopravce.Návod na sestavení naprosto nedostačující.V jednom sáčku naházené veškeré šroubky ,hřebíky,spojovací kolíky a vše ostatní.Chyběly šroubky,které jsme si museli dokoupit(1 šroubek 3,-Kč).Nedají se vycentrovat dveře.Zavolali jsme na to odborníka.Jsme velmi zklamaní.

Nikdy více. Pokud by šlo hodnocení do mínusu dávám -200%. Obchod nikde nemá telefon a nedají ho ani přes mailovou žádost. Termín doručení domlouvá spediční firma, ta je naštěstí slušná. Ovšem pokud vám jeden termín doručení nevyhovuje (protože jste v práci) tak smůla a další je až za 14 a opět domlouvá spedice, nikoliv prodejce.

Reakce obchodu NABYTKUJ.cz

Nesouhlasíme s výše uvedeným hodnocením z důvodu několika bodů, které tomuto rozporují:

1. Stanovená doručovací doba 10-12 týdnů nebyla naplněna a doručeno bylo za 6 týdnů (tedy o 4 týdny dříve)
    2. Spediční společnost navolává tyto kontakty předem pro zajištění převzetí zboží a poté naplánování dalších alternativních termínu. Vytíženo může být na 2 týdny dopředu pro velký zájem a kapacita není nafukovací.
    3. Byly dodrženy všechny body odsouhlasených obchodních podmínek a na emaily odpovídáme nejdéle do 12 hodin od jejich obdržení s faktickými údaji, které musíme nejprve obdržet od výrobce, tedy telefon nemá v tomto případě žádnou přidanou hodnotu pro poskytnutí informací a ušetření času.

Vyberu v klidu domova

• Skvělé ceny
    • Přijde přesně to co si člověk objedná
    • Úžasný výběr
    • Některé produkty jinde nenajdete
    • Netají se že některé výrobky jsou Polské
    • Přehledné informace o zboží
    • Čeká se dlouho ale vyplatí se to

Skvělá zkušenost. Za mě ač polská obývací stěna LOCO 3 naprosto úžasná a kvalita super! Jen otvory na podsvícení si člověk musí doladit sám, nicméně to zvládne snad každý :). Stačí pilník.

• Vyberu v klidu domova

• Čekací doba

Skříně moc hezké, spokojenost.

• Solidni jednani rychlost

• Dlouhá čekací doba na doručení zásilky

Nejhorší obchod co znám už nikdy více

• Dopravce, řidič - nerozuměl ani slovo česky, nemohl najít město, dorazil o půl hodiny déle ...