Trochu rozpaky. To, že bylo zboží doručeno s malým zpoždění bych ani moc neřešil. Chápu, že je advent, dopravci jsou přetížení a venku sněhová kalamita, takže dobrý. Ale stav zboží, to tedy se mi moc nelíbí. Obal zásilky v pořádku. Ale vlastní krabička, ve které byly sluchátka, je hrubě roztržená a kabel od sluchátek rozmotaný. Evidentně někdo sluchátka používal a ani si pak nedal práci kablík smotat a svázat drátkem. Ten tam nechal pohozený, aby bylo jasný, že je mu to jedno. Nechápu, když jsem si objednal NOVÉ zboží a ne POUŽITÉ, jak mi tohle může obchod poslat za plnou cenu a tvářit se, že jako v pohodě. Naštěstí sluchátka, zdá se, fungují (mám je dvě hodiny) a asi i zvuk je docela kvalitní. Takže vracet nebudu. Ale to jednání se zákazníkem i když jde jen o necelý tři stovky, to mě fakt zaráží...

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a popsání případu.
    Dle skladové dostupnosti, kterou jste mohl ověřit v čase objednání, šlo o poslední kus, který byl umístěn na naší pobočce v UH. Také doručení bylo avízováno do 5 pracovních dnů, tedy jak se i stalo skutečností.
    Sluchátka byla zajisté nová, nepoužívaná. Byla ale na pobočce předváděna jinému zákazníkovi. Proto onen již rozdělaný obal a přemotaný kabel.
    Omlouváme se za vzniklé nedopatření, kdy při expedici nebyl stav řádně zkontrolován díky zvýšenému objemu objednávek v období akce Black Friday a zapojení posil běžně tuto činnost nevykonávajících.

Team MOBILMAX

• Cena, rychlé dodání zboží.
    • O žádné nevím.

Vrátíme se něco opět koupit.

děkujeme za Vaši 100% recenzi a podělení se o zkušenosti s nákupem.
    Těšíme se na další rychle vyřízené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• Pán na prodejně byl ochoten kabel vyzkoušet že opravdu nefunguje a vyměnit ho za nový.
    • Nikdo se asi nezabýval tím aby skusil funkčnost kabelů než ho z reklamace odešlou.

Nefunkční datový kabel, 2x reklamované. Pani mi do telefonu při druhé reklamaci sdělila že chyba je u mne v počítači. Musel jsem si zajít 230 km do Hradce Králové na prodejnu aby mi to vyměnili.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Daný originální datový kabel Xiaomi je prodáván ve velkém množství a je bezproblémový. Pokud tedy uživatel má stále shodný problém i po výměně kabelu kus za kus, kterou jsme Vám nejprve provedli, je evidentní, že jde o chybu na straně zařízení.
    Nejčastěji bývá způsobena nečistotou či oxidací na konektoru zařízení. Reklamovaný kabel byl navíc na jiném zařízení plně funkční.
    Prodejce na pobočce Vám nejen kabel vyměnil, ale odstanil i daný problém na straně zařízení, což bohužel online nelze.
    Přejeme šťasnější příští nákupy bez komplikací.

• Rychlá reakce

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho eshopu k nákupu dalším zákazníkům.

Velmi dobrá komunikace,zboží mi bylo doručeno do 24 hodin od objednání..super

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a pochvalu komunikace našeho týmu se zákazníky.
    Těšíme se na další suprové, rychlé a cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření naprosté spokojenosti s nákupem.
    Těšíme se na další bezproblémové, rychlé a cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• na tom obchode ten tipek byl protvinej jak nekdo jinej.
    • oriinalni baterie vypada jinak nez co jsem dostal
    • na netu pise orinalni baterie ale na uctenku nic takoveho
    • VUBEC NEDOPORUCUJI SETKAM S TIM PROTIVNEJ FIGUREM
    • POZOR NA TO CO KUPUJETE

Reakce obchodu Mobilmax

zdravíme konkurenci FixMyPhone - Expresní servis Brno Nové Sady a děkujeme za recenzi.
    Sympatie se v konkurenčním boji mezi CZ a blízkým východem se evidentě nepěstují.
    Prosím příště pište recenze ve spisovné češtině.

bleskove vyrizovani

děkujeme za Vaši 100% recenzi a podělení se o zkušenosti s nákupem.
    Těšíme se na další bleskově vyřízené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Rychlý, spolehlivý obchodník. Kvalitní zboží

Doporučuji pro bezproblémový nákup

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a doporučení dalším zákzaníkům.
    Těšíme se na další bezproblémové, kvalitní a cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

Objednávka byla vyřízena velmi brzy.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a podělení se o zkušenosti s nákupem.
    Těšíme se na další rychlé a cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

Super komunikativnost obchodu. Dobre ceny a poradi ochotně.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a podělení se o zkušenosti s komunikací s naším personálem.
    Těšíme se na další pohodové, rychlé a cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

rychlost ochota

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení dalším zákazníkům.
    Těšíme se na další rychlé a cenově výhodné nákupy plné ochoty na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

- rychlost vyřízení objednávky....OK

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a podělení se o zkušenosti s nákupem.

Team MOBILMAX

Naprostá spokojenost s nákupem.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a vyjádření naprosté spokojenosti s nákupem.

Team MOBILMAX

• rychlost - odeslali zboží už v den objednání

Team MOBILMAX

• Zbytečně prachy kdybych věděl objednám jinde ☝!!!!!!!!

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi, ale nemáme od Vás žádný podnět, proč jste nespokojen s dodaným zbožím.
    Pokud nemáte zkušenosti s opravami a nevyznáte se v kompatibilitách dílů, doporučujeme příště komunikovat s našimi pracovníky, kteří Vám poradí se správným výběrem, aby jste zbytečně nepřicházel o prachy.

• rychlost dodání
    • nevím

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a podělení se o zkušenosti s nákupem.
    Těšíme se na další rychlé nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• Jiné ceny na prodejně a jiné na webu

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření k vyřízení Vaší objednávky
    Eshop není reklamním portálem pro naši síť prodejen. Rozdílné náklady se promítají do daných prodejních kanálů a tedy i ceny jsou rozdílné.

všechno ok0

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a podělení se o zkušenosti s nákupem.
    Těšíme se na další OK nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.