• Přijatelné ceny a dobrá kvalita.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a doporučení kvality námi nabízených produktů.
    Těšíme se na další cenově výhodné nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Supr

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a podělení se o zkušenost s nákupem s dalšími zákazníky.
    Těšíme se na další supr nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• Jediný obchod, který měl požadované zboží skladem
    • Zatím spokojenost

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a podělení se o zkušenost s nákupem s dalšími zákazníky.
    Těšíme se na další spokojené nákupy z naší jedinečné nabídky příslušenství na eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• vše bez problému

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a podělení se o zkušenost s nákupem s dalšími zákazníky.
    Těšíme se na další bezproblémové nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• výběr zboží
    • balení

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další spokojené a rychle vyřízené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Zboží skladem.
    • Rychlé dodání.
    • Nic.

Vřele doporučuji všem.

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další dostupné a rychle vyřízené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• Rychlost vyřízení objednavky
    • Kvalita zboží
    • Přehlednost e-shopu
    • -

RYCHLE jsem sháněl nový displej na IPhone za PŘIJATELNOU cenu.
    Tady jsem díl sehnal, jeden den jsem objednal, druhy den byl displej v zásilkovna boxu

Naprostá spokojenost s tímto e-shopem

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem na našem eshopu, kvalitou zboží i komunikací našich pracovníků.
    Těšíme se na další rychle vyřízené objednávky z širokého sortimentu dílů i dalšího příslušentství na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další spolehlivé a rychle vyřízené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

dobrá cena, výběr zboží. dobrá komunikace

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem na našem eshopu i komunikací našich pracovníků.
    Těšíme se na další pohodové nákupy z nabízeného širokého sortimentu za dobré ceny na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• dobrá cena
    • zboží skladem
    • kvalitní produkt
    • rychlá expedice

dobrý obchod, rád zde nakoupím znovu

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem na našem eshopu MOBILMAX.
    Těšíme se na další rychlé a kvalitní nákupy za dobré ceny na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

Rychlé vyřízení objednávky, pán na prodejně super, velká spokojenost

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další bezproblémové a rychle vyřízené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• neodpovida
    • cinska kvalita co po nalepeni uz nefunguje. 2x

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Litujeme, že dodané LCD za 300,- pro nejlevnější model telefonu Xiaomi nesplnili Vaše očekávání, že budou vyráběny v Německu a budou lepší než originál :-)
    Displeje jsou od českého dodavatele, shodné s majoritní většinou na trhu. Jsou bezproblémové, plně funkční.
    To, že montáž a nalepení LCD není tak jednoduché, jak na ukázkových videích na youtube jste si zřejmě jako amatér vyzkoušel s negativním výsledkem. Za Vaše zkušenosti ale opravdu nést odpovědnost nemůžeme.

Team MOBILMAX

Nákup i doručení bylo v pořádku

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další bezproblémové a rychlé nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Super

Reakce obchodu Mobilmax

Těšíme se na další super nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

Team MOBILMAX

• Široký sortiment mobilního příslušenství za dobré ceny
    • Nevím

Byl to můj první nákup na tomto e-shopu, takže nemohu objektivně hodnotit. Bohužel, u tohoto prvního nákupu jsem měl problémy se Zásilkovnou, kdy my zboží z původně zvoleného výdejního místa 3x přesunuly na jiné; a to jsem ještě musel telefonicky zaurgovat. Samozřejmě, toto není vinou e-shopu...

• velice rychlé vyřízení objednávky, ochotná obsluha

• Rychlé dodání do dushého dne na prodejnu
    • Rozumné ceny

Rád zde nakoupím opakovaně

• lepší cena nez v autorizované prodejně

Rychlé dodání super cena

Rychlost, ochotná obsluha v prodejně.

• Firma mi poslala baterii s datem vyroby 3.Q.3019, kapacita 2450 mAh.

Pri objednání přes internet nelze zkontrolovat zda je baterie nová....