• Vše proběhlo v pořádku

• Rychle dodání skvělé ceny

• Přehledné stránky
    • Dobré ceny

Telefon jsem zde objednal za dobrou cenu, dorazil v pořádku hned další den, kvůli špatnému výběru mobilu jsem jej do 14 vrátil, za 2 dny dobropis v e-mailu. Přesně takto to má vypadat. Rychlý spolehlivý obchod, mohu doporučit.

• Rychlost a informovanost odběratele.

Vše O. K. Doporučuji.

• ceny
    • komunikace se zákazníkem
    • kvalitní zboží
    • rozmanitost zboží

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a mile mě překvapilo, že mají zboží, které jinde neměli. Cena byla dokonce nižší než u konkurence a u objednávky byl přiložen kontakt na prodejce v případě, že bych nebyl se zbožím spokojen ať se na něj můžu obrátit. Drobnou nevýhodou je , že obchod nemá tolik druhů zboží, ale to je pochopitelné, protože jde o malý e-shop. Zboží bylo originální česká edice, takže ode mě velká pochvala a maximální spokojenost.

• Výborná komunikace.

Chtěl jsem se informovat kdy zboží dorazí. Paní po telefonu řekla, že hned druhý den se ozve a i tak udělala. Super Domluva a komunikace.

rychlá komunikace

Kompletní, rychlá, komunikativní reakce.

Super obchod a dobre ceny

• Rychlý, Spolehlivý

• Rychlost, komunikace

Zboží jsem si objednala a osobně vyzvedla ještě týž den na prodejně. Zboží mi bylo vybaleno a ukázáno. Byla jsem velice překvapena ochotou a příjemným vystupováním zdejších prodávajících. Děkuji tedy a jistě nakoupím znova.

Supr ocotné jednání a velmi rychlé dodání na zásilkovnu. Vzhledem k velmi akutní záležitostí, ještě jednou velký dík.

• Žádná

koupě baterie do MT.... BATERIE JE O 2MM VĚTŠÍ, TZN. NEVEJDE SE DO MT. Chybný popis výrobku a jeho využití.... Můžu jí tedy vyhodit do odpadu....

Reakce obchodu Mobil-bar.cz

Vážený pane Mlynko,
    baterií na tento model jsme prodali za poslední 1/2 rok 14 a nikdo ze zákazníků zboží nevracel se stejným problémem jako Vy. Takže buď jste si objednal baterii špatně anebo se mohlo stát, že je prostě již z výroby špatná. Baterii rozhodně vyhazovat nemusíte, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy ve 14-ti denní lhůbě nebo můžete zboží reklamovat.

• Obal sluchátek byl již porušený a otevřený

Reakce obchodu Mobil-bar.cz

Vážená paní Weissová,
    sluchátka 100% byla nová a originálně zapečetěná. Bylo to zboží, které se na základě Vaši objednávky doobjednávalo, protože v době vytvoření Vaši objednávky nebylo skladem.

• Rychlost, vstřícnost, dobré ceny.